informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.10.2007 [12.10.2007] Gwałtowne zniżki w USA oraz Azji spowodowały, że początek dzisiejszej sesji w Warszawie również rozpoczął się od spadków. Po wczorajszym rekordowym dniu końcówka tygodnia należała do sprzedających... (info)


Marka Velvet wspiera XVIII Wyścigi Psich Zaprzęgów

Marka Velvet wspiera XVIII Wyścigi Psich Zaprzęgów [12.10.2007] 13-14 października 2007r. w Lesie Młociny odbędą się XVIII Wyścigi Psich Zaprzęgów. Podczas tych zawodów w dyscyplinie zarezerwowanej wyłącznie dla ludzi sprawnych, będą mogły sprawdzić się także osoby niepełnosprawne... (info)

II Turniej Kwalifikacyjny Polskiej Federacji Squasha [12.10.2007] Na II Turniej kwalifikacyjny Polskiej Federacji Squasha zapraszamy 13 i 14 października br. do centrum handlowo-rozrywkowego Blue City, do wyposażonego w największą ilość kortów w Polsce, nowo otwartego klubu sportowego Squash City... (info)

Ogromne węże w Blue City [12.10.2007] Podczas Wielkiej Wystawy Gadów, Płazów i Ryb Egzotycznych będzie można nie tylko podziwiać najciekawsze okazy z całego świata, ale też pogłaskać żywego pytona i przekonać się, że wcale nie jest groźny... (info)

Ogólnopolskie Targi Zdrowia w Blue City [12.10.2007] Bezpłatne badania, seminaria i porady lekarskie, pokazy klubów fitness to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla gości „Ogólnopolskich Targów Zdrowia od A do Z” w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)

Najlepsze włoskie marki w salonie Bgn [12.10.2007] Od dzisiaj klientki salonu BGN mogą ubrać się w nim dosłownie od stóp do głów. Oprócz garsonek, bluzek, sukienek, płaszczy czy garniturów mogą kupić teraz także luksusową bieliznę oraz obuwie najlepszych włoskich firm... (info)

Metamorfozy z Bgn [12.10.2007] Jak ubrać się z francuskim szykiem i szczyptą włoskiej fantazji, doradzi 24 października 2007 w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City ekskluzywna marka odzieżowa BGN i profesjonalny stylista... (info)

Chiński Festyn Kulturalny [12.10.2007] W ostatni weekend 5, 6 i 7 października 2007 r. w centrum handlowo - rozrywkowym Blue City odbył się Chiński Festyn kulturalny zorganizowany przez Fundację Rozwoju Młodych Talentów Artystycznych FERMATA... (info)

Hemtex [12.10.2007] Pierwszy w Polsce salon marki Hemtex – firmy oferującej artykuły tekstylne i dekoracyjne dla wyposażenia otworzy się 27 października w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)

Finał Ligi Heyah Logitech Cybersport [12.10.2007] W dniach 27 i 28 października, w Blue City odbędzie się największa polska impreza - Finał Ligi Heyah Logitech Cybersport „Ostateczna Rozgrywka” - przygotowana dla graczy komputerowych i wszystkich, którzy się interesują rozrywką elektroniczną... (info)


Energia od GP - Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka

Energia od GP - Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka [12.10.2007] EKSPEDYCJA SZLAKIEM BENEDYKTA POLAKA dobiegła końca. Po trwającej prawie 2 miesiące wyprawie podróżnicy dotarli do Krakowa – ostatniego punktu na trasie Ekspedycji... (info)


Fire&Ice – odwieczna walka żywiołów

Fire&Ice – odwieczna walka żywiołów [12.10.2007] Tej jesieni pokrzepi Cię szczypta Fire&Ice – najnowsza kolekcja kolorystyczna marki Beckers. Sześć ognistych i sześć lodowych kolorów jest jak pełna sprzeczności ludzka natura, jak jing i jang, dzień i noc, Słońce i Księżyc... (info)


Nowości w serii Boston

Nowości w serii Boston [12.10.2007] Choć koncept BOSTON niedawno dołączył do oferty Coram Poland, producent już poszerza go o nowe produkty. Nowością w kolekcji jest umywalka toaletowa oraz szafka wisząca z lustrem... (info)

Extor i JuraSoft pierwszymi partnerami Solemis Group w zakresie PROPHIX SQL [12.10.2007] Extor i JuraSoft pierwszymi partnerami wdrożeniowym Solemis Group S.A. w zakresie PROPHIX SQL – narzędzia do budżetowania, planowania, prognozowania, controllingu, zarządzania biznesową efektywnością działania firmy.. (info)


BenQ MP612/MP612c – nowe popularne projektory multimedialne o dużej jasności

BenQ MP612/MP612c – nowe popularne projektory multimedialne o dużej jasności [12.10.2007] BenQ MP612/MP612c – nowe popularne projektory multimedialne o dużej jasności Październik 2007 – Firma BenQ kontynuuje ekspansję na rynku wielofunkcyjnych projektów multimedialnych prezentując kolejne dwa modele MP612/MP612c... (info)

AloeVera – esencja natury od Drogerii Natura [12.10.2007] AloeVera to nowa linia kosmetyków wypełnionych po brzegi naturalnymi składnikami. Podstawę – aż do 96 % – stanowi esencjonalny i wszechstronnie działający aloes, uzupełniają go zioła, składniki mineralne i witaminy... (info)


Maskarada barw i form – trendy jesień-zima 2007/08

Maskarada barw i form – trendy jesień-zima 2007/08 [12.10.2007] W tym sezonie ważna jest umiejętność zestawiania różnorodnych form, tkanin, kolorów, stylów. Firma Maskarada zaprasza do zapoznania się z obowiązującymi w tym sezonie trendami... (info)

Raport psz.pl: Polityka zagraniczna według partii politycznych [12.10.2007] W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi Portal Spraw Zagranicznych psz.pl podjął próbę przedstawienia programu polskich partii politycznych wobec wybranych zagadnień z zakresu polityki zagranicznej RP... (info)


Promocja myszek optycznych usb NGS w AJM Electronics

Promocja myszek optycznych usb NGS w AJM Electronics [12.10.2007] Do 14 grudnia 2007 r. lub do wyczerpania zapasów trwa w AJM Electronics promocja myszek optycznych USB firmy NGS. Klienci mają możliwość wyboru dogodniejszego dla siebie wariantu promocji... (info)

Veracomp dystrybutorem McAfee w Polsce i krajach bałtyckich [12.10.2007] Firmy McAfee, światowy lider w dziedzinie ochrony przed włamaniami do sieci i zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa oraz Veracomp SA, dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych, podpisały umowę o współpracy... (info)

Veracomp nowym dystrybutorem Sun Microsystems Poland [12.10.2007] Firma Veracomp SA została kolejnym, obok DNS Polska sp. z o.o., dystrybutorem Sun Microsystems Poland. Veracomp to specjalizowany dystrybutor rozwiązań informatycznych działający w Polsce i krajach Europy Środkowowschodniej... (info)

Tysiące polskich informatyków zdobywa wiedzę na szkoleniach APC-MGE [12.10.2007] Zarówno tradycyjne seminaria APC-MGE na temat bezpieczeństwa centrów danych jak i kursy internetowe Data Center University™ cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem branży.. (info)


AWK-1200 - przemysłowy Access Point oraz Client WLAN do instalacji out-door

AWK-1200 - przemysłowy Access Point oraz Client WLAN do instalacji out-door [12.10.2007] Tworzenie bezprzewodowej sieci Ethernet w instalacjach na otwartej przestrzeni bardzo często jest obarczone fundamentalnym problemem: urządzenia mają tworzyć sieć w aplikacji „out-door”, jednak same nie są przystosowane do pracy w takich warunkach... (info)


Krystyna Czubówna w telewizyjnej Dwójce

Krystyna Czubówna w telewizyjnej Dwójce [12.10.2007] W sobotę 13 października rozpocznie się w TVP 2 emisja nowego programu „Wielcy Odkrywcy – Benedykt Polak”. Program poprowadzi powracająca na ekran Krystyna Czubówna... (info)

Comarch rozwija się dynamicznie w Dreźnie [12.10.2007] Comarch zwiększa swoje zaangażowanie w Dreźnie. W stolicy Saksonii liczba pracowników Comarch wzrośnie z 70 do 120 osób. Minister Saksonii do spraw Gospodarki i Pracy Thomas Jurk oraz Ambasador RP w Niemczech dr Marek Prawda otworzyli siedzibę firmy w Dreźnie... (info)


A trendy tykają…

A trendy tykają… [12.10.2007] Salony TIME TREND to przedmurze zachodnich trendów i mody w dziedzinie akcesoriów. Jakich trendów na jesień/zimę 2007 możemy się spodziewać w dziedzinie zegarków. Co wypada mieć na ręce w tym sezonie? Spytaliśmy specjalistów z TIME TREND... (info)

5. urodziny Grupy Fresh [12.10.2007] Grupa Fresh - poznańska agencja reklamowa obchodzi w październiku swoje 5 urodziny. Dla agencji, po 60 miesiącach działalności w branży reklamowej, najważniejszym osiągnięciem jest zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku i portfolio zbudowane z silnych marek... (info)

11 urodziny wydawnictwa Edgard [12.10.2007] Wydawnictwo Edgard, wiodący producent nowoczesnych programów, kursów i audiobooków do nauki języków obcych, obchodzi 11-te urodziny. Z tej okazji do 11 listopada 2007 trwa akcja promocyjna firmy... (info)

Nowości! RAWL wchodzi na polski rynek z rodziną pian montażowych [12.10.2007] RAWL, najstarsza marka systemów zamocowań na świecie, poszerza asortyment o rodzinę efektywnych pian poliuretanowych RAWL PRO. Na początku oferta obejmować będzie cztery produkty: RAWL PRO, RAWL PRO-65, RAWL PRO-65 B2 oraz RAWL PRO High Performance... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...