informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Przez Polskę na Wschód [12.10.2005] Portugalski producent baterii i ceramiki łazienkowej Cifial rozwija swoją działalność w Polsce. Przed polskim przedstawicielstwem stoją jednak bardziej dalekosiężne plany – ekspansja do krajów Europy Wschodniej... (info)

Assistance medyczny dla posiadaczy Pakietu Wypadkowego Lwia Ochrona w Generali [12.10.2005] Dzięki współpracy Generali TU oraz Europ Assistance Polska, nowy produkt towarzystwa - Pakiet Wypadkowy "Lwia Ochrona" - został wzbogacony o kompleksowe usługi assistance medycznego... (info)

Assistance samochodowy dla ubezpieczonych w Cigna STU S.A. [12.10.2005] Do grona osób, które mogą korzystać ze świadczeń assistance samochodowego organizowanych przez Europ Assistance Polska, dołączyli posiadacze ubezpieczenia natychmiastowej pomocy assistance w TUiR Cigna STU S.A., dostępnego wraz z polisą OC lub AC wydaną przez towarzystwo... (info)

Assistance domowy - rynek wielkich możliwości [12.10.2005] Jak większość wynalazków w historii ludzkości, również koncepcja usług assistance zrodziła się z potrzeby. Potrzebę tę ponad 40 lat temu odkrył Francuz, Pierre Desnos, który doświadczając problemów w podróży zagranicznej, wpadł na pomysł nowego typu usług - realnej i szybkiej pomocy osobom wyjeżdżającym poza własny kraj... (info)

Wcześniejszy koniec sezonu dla Pawła Szkopka [12.10.2005] W dniach 7-9 października br., na francuskim torze Magny Cours, rozegrana została dwunasta runda mistrzostw świata motocyklowych klas produkcyjnych... (info)

Pierwszy dwupoziomowy market budowlany w Polsce! [12.10.2005] W centrum handlowym Okęcie powstaje nowy market sieci marketów budowlanych Praktiker. Jest to pierwszy obiekt w Polsce, w którym asortyment został wyeksponowany na dwóch kondygnacjach. Piętra połączył najdłuższy w Warszawie ruchomy chodnik.. (info)

Łazienka na długie lata [12.10.2005] Płytki w łazience nie są już luksusem, ale standardem. Od nas samych jednak zależy jak wysoki będzie to standard i czy efekty pracy włożonej w remont łazienki długo będą nas cieszyć... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...