informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.09.2008 [12.09.2008] Inwestorzy oczekują na dalsze rozstrzygnięcia. Piątkową sesję indeksy na GPW rozpoczęły od odreagowania wcześniejszych spadków na fali wczorajszych wzrostów na Wall Street spowodowanych.. (info)


BLUEADVERTmobile - elektroniczne ulotki

BLUEADVERTmobile - elektroniczne ulotki [12.09.2008] Firma dMP4 Sp. z o.o. wprowadziła do sprzedaży nową, mobilną wersję urządzenia do przesyłania reklam i ważnych informacji przez Bluetooth®. BLUEADVERTmobile umożliwia przesyłanie informacji do szerokiego grona odbiorców w dowolnym miejscu i o dowolnej porze... (info)


Drewniane czyli piękne na długo Jedynka® do Drewna

Drewniane czyli piękne na długo Jedynka® do Drewna [12.09.2008] Zbliża się okres niskich temperatur, częstych opadów deszczu i śniegu. Otaczająca nas przyroda potrafi sama chronić się przed zmianą klimatu, jednak o drewniane domy, altanki czy tarasy musimy zadbać sami... (info)


Recepta na wysokie obroty

Recepta na wysokie obroty [12.09.2008] Funkcjonalność połączona z estetyką, innowacyjność idąca w parze z potrzebami rynku, odpowiednia promocja – to niezwykle istotne wymogi popularności produktu. Nie należy jednak zapominać o kluczowym właściwie warunku promocji każdego towaru – jego dostępności... (info)


Jak ocieplić dom o powierzchni 200 m²

Jak ocieplić dom o powierzchni 200 m² [12.09.2008] Najlepszą i najbardziej ekonomiczną metodą ocieplania budynków są bezspoinowe systemy ociepleń – BSO. By sam proces ocieplania był prosty, szybki i jednocześnie wyjątkowo trwały, warto skorzystać z możliwości, jakie dają nowe technologie klejenia styropianu... (info)

Hedgefundy jednak nad kreską. [12.09.2008] Ostatnie miesiące nie szczędzą nikogo na rynku finansowym. Najmocniej dostało się akcjom i funduszom akcyjnym. Została również zachwiana, nieograniczona wręcz, wiara w potencjał wzrostowy surowców... (info)


Ulepszone przełączniki Dynamode w ofercie FEN

Ulepszone przełączniki Dynamode w ofercie FEN [12.09.2008] W ofercie Konsorcjum FEN pojawiły się dwa modele przełączników Dynamode w nowej, ulepszonej wersji. Urządzenia posiadają trwalszą, metalową obudowę oraz pudełka i instrukcję użytkownika w języku polskim... (info)


Babie Lato 2008

Babie Lato 2008 [12.09.2008] Avnet Sp. z o.o. w dn. 4-6 wrzesień 2008r. zorganizował w Hotelu Manor w Olsztynie (www.manorhotel.pl) 9. już spotkanie dla swoich Biznes Partnerów z cyklu „Babie Lato”... (info)


Dwa pierwsze obiektywy Lumix w systemie Mikro 4/3

Dwa pierwsze obiektywy Lumix w systemie Mikro 4/3 [12.09.2008] Panasonic zaprezentował wymienne obiektywy o zmiennej ogniskowej zaprojektowane specjalnie do aparatów kompatybilnych ze standardem Mikro Cztery Trzecie. Nowe obiektywy są kompatybilne m.in. z rewolucyjnym aparatem LUMIX DMC-G1... (info)


Rewolucja LUMIX – pierwszy na świecie aparat zgodny z systemem Mikro 4/3

Rewolucja LUMIX – pierwszy na świecie aparat zgodny z systemem Mikro 4/3 [12.09.2008] – Panasonic zaprezentował aparat LUMIX DMC-G1 - pierwszy na świecie aparat cyfrowy z wymiennym obiektywem oparty na standardzie Mikro Cztery Trzecie. DMC-G1 to lekki i łatwy w użyciu model wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji... (info)

Komentarz Expandera: Czy GPW wykorzysta szansę na poprawę (12.09.2008) [12.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Dzisiejsza sesja skłania do postawienia pytania, na ile w stanie będzie poprawić obraz naszej giełdy, po raz kolejny nadszarpnięty przez sprzedających... (info)


Hoover HOS 558 PPX – piekarnik XXI wieku

Hoover HOS 558 PPX – piekarnik XXI wieku [12.09.2008] Hoover wprowadza na polski rynek piekarnik HOS 558 PPX z unikatowym system termoobiegu. Dodatkowo, urządzenie posiada zaawansowane programy pieczenia oraz specjalny programator Chef... (info)

Oracle udostępnia pakiet Oracle Application Testing Suite [12.09.2008] Aby umożliwić klientom łatwiejsze i tańsze wdrażanie wyższej jakości aplikacji, firma Oracle udostępniła pakiet Oracle Application Testing Suite. Jest to najnowsze uzupełnienie zestawu narzędzi Oracle Enterprise Manager... (info)


Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry – żywe srebro w Twoim domu

Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry – żywe srebro w Twoim domu [12.09.2008] Nie tylko czyści, ale także zabija zarazki! Nowa ściereczka z mikrofibry marki Stella pack, wyprodukowana z dodatkiem srebra, posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne... (info)


Panele Świerk tatrzański Classen – podłogi inspirowane naturą

Panele Świerk tatrzański Classen – podłogi inspirowane naturą [12.09.2008] Podróże kształcą, ale mogą również inspirować. Pamiątki, które przywozimy z wakacji mają nam przypominać klimat niezwykłych miejsc. Być może zachwycające pejzaże czy zabytki kultury natchną nas także pomysłami przy aranżacji wnętrz... (info)


Polish Match Tour wchodzi z finałową fazę

Polish Match Tour wchodzi z finałową fazę [12.09.2008] Już w najbliższy weekend, od 13 do 14 września, na Zalewie Zegrzyńskim przy Porcie Jachtowym Nieporęt odbędą się regaty meczowe Polish Match Tour – Nieporęt Match Race Grade3, zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)


Nawigacja GPS NAVIX 4306B z ekranem dotykowym 4,3” i modułem Bluetooth

Nawigacja GPS NAVIX 4306B z ekranem dotykowym 4,3” i modułem Bluetooth [12.09.2008] AJM Electronics, wyłączny dystrybutor produktów NAVIX na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży nawigację GPS NAVIX 4306B, wyposażoną w wysokiej jakości ekran dotykowy 4,3”, na którym można oglądać trasę wskazywaną na mapach z zestawu MapaMap Polski Top + GDE... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...