informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Głos do wynajęcia [12.09.2007] IVO Software, producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA, uruchomił serwis Say.Expressivo.com. Użytkownicy internetu mogą tu za darmo sprawdzić, jak czyta „wirtualny lektor”... (info)

Bookmacherzy w roli socjologów! [12.09.2007] Betsson.com jako pierwszy umieścił w swoim serwisie zakłady dotyczące wyborów do Sejmu RP. Wobec dużych rozbieżności sondaży, pojawiających się niemal codziennie, wiedzę odnośnie spodziewanych wyników można będzie czerpać z serwisów bookmacherskich... (info)

Cykl prezentacji "3 programy w 3 godziny" [12.09.2007] Trzej dostawcy oprogramowania klasy ERP/MRP II/CRM/Mobile dla przedsiębiorstw sektora MŚP - firmy RAYO, Adept i bs4 internet organizują prezentacje trzech programów wspierających zarządzanie firmą... (info)

Kaspersky Lab zapowiada obsługę technologii Microsoft Network Access Protection [12.09.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, zapowiada dodanie do swoich produktów obsługi technologii Microsoft Network Access Protection (NAP) opracowanej przez firmę Microsoft... (info)


Tworzywa sztuczne w naszym życiu i utrzymanie ich w czystości

Tworzywa sztuczne w naszym życiu i utrzymanie ich w czystości [12.09.2007] W nasze życie, w nasze otoczenie coraz bardziej wkraczają tworzywa sztuczne, z których wytwarzane są przedmioty codziennego użytku, wypoczynku, narzędzia pracy, czy też dobra trwałe, a ta tendencja na pewno nie będzie malała... (info)

Press-Service zwiększa udziały w rynku. [12.09.2007] Z dniem 11. września 2007 weszła w życie umowa, w wyniku której PRESS-SERVICE Monitoring Mediów przejęła firmę Media Explorer. To kolejna fuzja przeprowadzona przez największą firmę w branży monitoringu mediów... (info)


Pułapki w umowie kredytowej na budowę domu

Pułapki w umowie kredytowej na budowę domu [12.09.2007] Zadłużając się w banku na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będą kształtowały się nasze dochody i czy nie wydarzy się coś, co zakłóci spłatę kredytu... (info)

SANYO wydłuża gwarancję na lampy [12.09.2007] 3 lata gwarancji na lampę w projektorach przenośnych SANYO Warszawa, wrzesień 2007 r. - Firma Sanyo Electric Co.Ltd. rozszerza warunki gwarancji na lampy w swoich przenośnych projektorach (segment Biznes & Edukacja)... (info)

Ogicom ulepsza rozwiązania e-commerce [12.09.2007] OGICOM Sp. z o.o. - wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - dołączył do swojej oferty ulepszoną wersję programu do tworzenia i obsługi sklepu internetowego SOTEeSKLEP 4.0... (info)


Tester okablowania GFlex GFN-467

Tester okablowania GFlex GFN-467 [12.09.2007] Warszawa, 12 września 2007: AJM Electronics, wyłączny dystrybutor produktów GFlex na rynku polskim (m.in. szafy instalacyjne, akcesoria komputerowe), wprowadził do sprzedaży tester okablowania GFN-467... (info)

Vobis - najnowsza promocja notebooków już trwa! [12.09.2007] Od 1 września Vobis przygotował nową promocję dla wszystkich, którzy zamierzają kupić notebooka. Każdy nabywca komputera przenośnego będzie mógł zakupić dodatkowe akcesoria lub produkty Vobis nawet z 50% zniżką... (info)


BenQ E1000 - 10 Mpix aparat z funkcją śledzenia twarzy

BenQ E1000 - 10 Mpix aparat z funkcją śledzenia twarzy [12.09.2007] Obiektyw z 3x zoomem optycznym, system śledzenia twarzy, duża czułość do ISO 1600, system antywstrząsowy, funkcja wykonania 12 zdjęć w ciągu sekundy, oraz możliwość dodawania ramek do zdjęć Sugerowana cena detaliczna aparatu: 699 zł z VAT... (info)

QNX publikuje kod źródłowy Neutrino i otwiera proces rozwoju [12.09.2007] Najnowszy, hybrydowy model oprogramowania wyznacza nową tendencję w łączeniu oprogramowania typu komercyjnego i przyznawania licencji w ramach wspólnej i przejrzystej praktyki rozwoju oprogramowania... (info)

Oracle ogłasza konkurs Project Master [12.09.2007] Oracle Polska informuje, że w dniu 10 września rozpoczął się konkurs ze znajomości oprogramowania warstwy pośredniej Oracle Fusion Middleware. Konkurs jest skierowany do studentów i absolwentów kierunków informatycznych... (info)


Czy warto refinansować stary kredyt hipoteczny?

Czy warto refinansować stary kredyt hipoteczny? [12.09.2007] Dynamiczny rozwój gospodarczy wpływa na dostępność i popularyzację kredytów. Niczym inne zachodnie społeczeństwa zaczynamy uważać, że kredyt nie jest kulą u nogi, a sposobem, który pomaga w realizacji planów i marzeń... (info)

Znów za grosza w Ipfon [12.09.2007] W najbliższą niedzielę, 16 września, IPFON będzie miał 1-groszową stawkę na połączenia z Belgią. Promocja związana jest z wyścigiem o Grand Prix Belgii, w którym zobaczymy Roberta Kubicę... (info)

Rozpocznij dietę z WP.pl! [12.09.2007] Wirtualna Polska wraz z partnerem – poznańską agencją Symetria S.A., uruchomiła nowy serwis diety.wp.pl, gdzie użytkownik znajdzie m.in. wiele informacji wspomagających proces odchudzania,ciekawe artykuły, wsparcie dietetyka, forum i przlicznik kalorii... (info)

100 km/h na paluszkach – Oxyride Racer w Księdze Rekordów Guinnesa! [12.09.2007] Panasonic poinformował o sukcesie, jakim okazała się jazda próbna samochodu Oxyride Racer, który na torze centrum testowego w prefekturze Ibaraki osiągnął prędkość 105,95 km/h. Wynik ten został oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...