informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.08.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Ważna jest geometria kół [12.08.2013] Zmiana ustawienia koła w stosunku do nawierzchni drogi ma wpływ na zjawisko jednostronnego ściągania samochodu podczas jazdy - ma to związek z nieprawidłowym ustawieniem geometrii kół. Kiedy następuje zmiana geometrii kół?.. (info)

Upał równie niebezpieczny jak sroga zima [12.08.2013] Upał może być dla naszego samochodu równie niebezpieczny jak sroga zima. Jeżeli latem nie dbamy odpowiednio o pojazd, uszkodzeniu może ulec wiele jego podzespołów... (info)

GAVDI wdrożyło „twardy” HR w Polfarmex S.A. [12.08.2013] GAVDI Polska S.A. wdrożyło rozwiązania z obszaru „twardego” HR w firmie Polfarmex S.A. (Kutno), będącej producentem leków, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i kosmetyków... (info)

Twoje auto pod opieką... 24 godziny na dobę [12.08.2013] Wakacje to czas wzmożonych wyjazdów. Warto więc pomyśleć o kompleksowym ubezpieczeniu swojego auta, aby nic nie zmąciło wakacyjnego spokoju... (info)


Serum intensywnie korygujące zmarszczki Iwostin Re-Liftin

Serum intensywnie korygujące zmarszczki Iwostin Re-Liftin [12.08.2013] Po zakończeniu czwartej dekady życia pojawia się coraz więcej objawów starzenia skóry, związanych ze spadkiem aktywności genów odpowiedzialnych za odnowę komórek... (info)


Piknik remontowo-budowlany w Praktikerze, czyli Pomocni Fachowcy w Łodzi!

Piknik remontowo-budowlany w Praktikerze, czyli Pomocni Fachowcy w Łodzi! [12.08.2013] Konkursy z nagrodami, kiełbaska z grilla, licytacje artykułów bez ceny minimalnej, porady ekspertów i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców Łodzi w sobotę, 17 sierpnia br., od godz. 11, na terenie marketu Praktiker, przy ul. Wieniawskiego 1/3... (info)


35 nowych sklepów Żabka i Freshmarket

35 nowych sklepów Żabka i Freshmarket [12.08.2013] Lipiec kolejnym miesiącem dynamicznego rozwoju firmy Żabka Polska Tylko w lipcu na rynku pojawiło się kolejnych 19 sklepów Żabka oraz 16 sklepów Freshmarket ... (info)


Nowość w biletomatach bezgotówkowych w warszawskich autobusach – możliwość doładowania telefonów

Nowość w biletomatach bezgotówkowych w warszawskich autobusach – możliwość doładowania telefonów [12.08.2013] Z początkiem sierpnia w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach MZA oprócz zakupu biletu i doładowania karty miejskiej, można doładować telefony głównych operatorów sieci komórkowych działających w Polsce... (info)

Aktualizacja oprogramowania Polycom pozwala na dostarczanie wideo nawet do 50 tysięcy urządzeń [12.08.2013] Aktualizacja oprogramowania Polycom® RealPresence® Resource Manager pozwala na dostarczanie wideo nawet do 50 000 urządzeń (5-krotny wzrost), umożliwiając dużym przedsiębiorstwom i dostawcom usług wspieranie inicjatyw BYOD i rozbudowę sieci wideo.. (info)


itelligence wyróżniona Godłem Najwyższa Jakość Quality International

itelligence wyróżniona Godłem Najwyższa Jakość Quality International [12.08.2013] itelligence, dostawca rozwiązań SAP i usług outsourcingu IT, została laureatem prestiżowego konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 i zdobyła Złote Godło QI za usługi outsourcingu IT dla przedsiębiorstw w kategorii QI SERVICES... (info)

CUBE.ITG uruchomił nowe rozwiązania do obsługi płatności i bankowości internetowej w FM Bank PBP [12.08.2013] Zakończył się drugi etap przebudowy infrastruktury informatycznej w FM Bank PBP. W ramach ostatnich działań firma CUBE.ITG wdrożyła między innymi rozwiązanie do bankowości internetowej oraz własny system rozliczeniowy UPG.. (info)


Cursor reprezentował Samsunga na warsztatach dla młodych mam

Cursor reprezentował Samsunga na warsztatach dla młodych mam [12.08.2013] Cursor – spółka z Grupy Outsourcing Experts oferująca rozwiązania w zakresie wsparcia procesów sprzedażowych i marketingowych – odpowiadała za prezentację sprzętu AGD Samsunga podczas warsztatów organizowanych przez magazyn „Mamo to ja”... (info)

Innowacje wspomagające biznes w firmie Vertex S.A. [12.08.2013] Zakończyło się wdrożenie systemu ERP u krajowego lidera w produkcji rolet i markiz - Vertex S.A. z Czechowic - Dziedzic, firmy wchodzącej w skład fińskiej grupy Pisla... (info)


Wrzuć „Bezpieczny Bieg”, zadbaj o siebie i innych na drodze

Wrzuć „Bezpieczny Bieg”, zadbaj o siebie i innych na drodze [12.08.2013] Czy istnieje bezpieczna prędkość? W jaki sposób przygotować samochód do letnich podróży? Jak zachować się, kiedy jesteśmy świadkami wypadku drogowego?.. (info)


Smok i Krecik nauczą dzieci dbania o przyrodę i pracowitości

Smok i Krecik nauczą dzieci dbania o przyrodę i pracowitości [12.08.2013] Nauka przez zabawę to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Jeśli włączymy w to bajkowe postaci, barwne dekoracje i wpadające w ucho piosenki, to efekt jest murowany!.. (info)


Budujemy zimowy domek z basenem dla pingwinów tońców

Budujemy zimowy domek z basenem dla pingwinów tońców [12.08.2013] Podczas tegorocznego ECCO Walkathonu, który odbędzie się 14 września na warszawskiej Agrykoli, najmłodsi uczestnicy spaceru przekażą swoje „wychodzone” kilometry na rozbudowę zimowego domku dla stada pingwinów tońców mieszkających w warszawskim ZOO... (info)


Nowe Prince Polo Mini

Nowe Prince Polo Mini [12.08.2013] Marka wprowadza do portfolio produktów innowacyjny wariant flagowego wafelka Prince Polo Classic - w wersji Mini, w wygodnym, dużym opakowaniu... (info)

Główny Urząd Geodezji i Kartografii dostarcza nową jakość usług dzięki nowoczesnej informatyce [12.08.2013] W Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii zakończyło się wdrożenie wydajnej platformy technologicznej opartej na produktach Oracle, na którą zostały zmigrowane kluczowe aplikacje wspomagające działalność instytucji... (info)


Sieć Avans nagrodzona Laurem Konsumenta – Grand Prix 2013

Sieć Avans nagrodzona Laurem Konsumenta – Grand Prix 2013 [12.08.2013] Sieć elektromarketów Avans została nagrodzona Laurem Konsumenta 2013. Avans zdobył Grand Prix 2013, czyli wyróżnienie specjalne dla marek, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu... (info)


Kolejna odsłona kampanii reklamowej empiktravel.pl

Kolejna odsłona kampanii reklamowej empiktravel.pl [12.08.2013] Multiproduktowy serwis turystyczny empiktravel.pl rozpoczął drugi etap kampanii telewizyjnej promującej wycieczki last minute, czyli najpilniej poszukiwane oferty wyjazdów wakacyjnych... (info)


Nowe kursy dla miłośników zwierząt w AP Edukacja!

Nowe kursy dla miłośników zwierząt w AP Edukacja! [12.08.2013] W ofercie AP Edukacja pojawiły się nowe kursy, przygotowane specjalnie dla wszystkich osób kochających zwierzęta... (info)

AMAG Retail uruchomił pilotażowe wdrożenie aplikacji Service Advisor firmy Hicron [12.08.2013] Firma AMAG, największy importer i dystrybutor samochodów w Szwajcarii, wdraża mobilny system obsługi klientów. Pilotażowa wersja aplikacji Service Advisor, zaprojektowana przez dział Enteprise Mobility Hicron, została dostosowana do potrzeb klienta... (info)

Microsoft Dynamics CRM ponownie wśród liderów „Magicznego Kwadranta” [12.08.2013] Rozwiązania Microsoft Dynamics CRM w wersji on-premise oraz online po raz kolejny zostały docenione przez firmę analityczną Gartner... (info)


Konsola Sony PS Vita czeka na Ciebie!

Konsola Sony PS Vita czeka na Ciebie! [12.08.2013] Lubisz upamiętniać swoje wakacyjne przygody na zdjęciach? Jeśli tak, to wspaniale, bo w tym roku za takie zdjęcie możesz dostać w nagrodę najnowszą konsolę Sony PlayStation Vita! Weź udział w konkursie Super Mistrz Mleka!.. (info)


Tablet na wakacjach!

Tablet na wakacjach! [12.08.2013] Nadszedł wyczekiwany okres urlopowy. Wielu z nas planuje dalsze lub bliższe podróże. Bez względu jednak na to, dokąd się udamy, przyzwyczajeni do bycia w stałym kontakcie ze znajomymi oraz informacjami ze świata, wcale nie musimy z tego rezygnować... (info)

Polak potrafi, choć nie musi. Assistance domowy w cenie. [12.08.2013] Wyniki Ogólnopolskiego Badania Assistance przeprowadzonego na zlecenie Europ Assistance Polska w marcu 2013 roku pokazują, że najbardziej użyteczną usługą w ramach assistance domowego, wskazaną przez 74% badanych, jest pomoc specjalisty od napraw... (info)


Multimedialna seria N – rozrywka na najwyższym poziomie

Multimedialna seria N – rozrywka na najwyższym poziomie [12.08.2013] Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym domu. N550 i N750 to pierwsze notebooki wyposażone w system czterech głośników i audio SonicMaster Premium... (info)


ASUS MeMO Pad FHD 10 – tablet z 10-calowym ekranem Full HD

ASUS MeMO Pad FHD 10 – tablet z 10-calowym ekranem Full HD [12.08.2013] ASUS MeMO Pad FHD 10 to wydajny 10-calowy tablet z ekranem Full HD. Wyświetlacz IPS świetnie sprawuje się przy odtwarzaniu filmów i gier. Urządzenie wyposażone zostało w procesor Intel® Atom™ Z2560 oraz system operacyjny Android 4.2 Jelly Bean... (info)


Pracownicy korzystający z internetu a bezpieczeństwo w firmie

Pracownicy korzystający z internetu a bezpieczeństwo w firmie [12.08.2013] Poza atakami ukierunkowanymi wykorzystywanymi przez cyberprzestępców do penetrowania firmowych sieci, istnieje jeszcze jedno potencjalne zagrożenie dla każdej firmy: pracownicy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...