informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.08.2008 [12.08.2008] Dobra postawa GPW na tle giełd europejskich. Wtorkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły blisko wczorajszego zamknięcia. Inwestorzy nie przejęli się porannymi spadkami na giełdach azjatyckich i w dobrych nastrojach przystąpili do handlu... (info)


Nowość! DAYTONA 250 i DAYTONA 350 – nowa generacja wentylacji

Nowość! DAYTONA 250 i DAYTONA 350 – nowa generacja wentylacji [12.08.2008] Centrale wentylacyjne DAYTONA 250 oraz DAYTONA 350 Futura firmy Dospel to produkty zaawansowane technologicznie. To najważniejsze elementy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która w energooszczędnym budownictwie stanowi jedyne właściwe rozwiązanie... (info)

Wystawa w klimacie moro [12.08.2008] Czołgi, helikoptery, wyrzutnie rakiet – to tylko nieliczne z atrakcji, które odwiedzający będą mogli zobaczyć na XVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach... (info)


Trasa handlowa na mapie - integracja CRM7 z Google Maps

Trasa handlowa na mapie - integracja CRM7 z Google Maps [12.08.2008] Trasa Handlowa niewątpliwe będzie dużym ułatwieniem pracy działów sprzedaży, szczególnie w przedsiębiorstwach, które posiadają przedstawicieli handlowych... (info)


Seboradin Regenerujący – dogłębnie zregeneruje Twój każdy włos.

Seboradin Regenerujący – dogłębnie zregeneruje Twój każdy włos. [12.08.2008] Przesuszone. Matowe i bez witalności. Tak zazwyczaj wyglądają włosy wystawione na działanie promieni słonecznych. Pomóż im odzyskać zdrowy wygląd. Zastosuj produkty firmy Inter-Fragrances i odżyw swoje włosy... (info)


Wszyscy superbohaterowie Marvela na DVD

Wszyscy superbohaterowie Marvela na DVD [12.08.2008] Po raz pierwszy w historii na polskim rynku, ku uciesze licznych fanów, ukaże się cała seria filmów DVD z najpopularniejszymi postaciami z komiksów Marvela... (info)


Nodé DS+, nowy szampon aktywnie przeciwdziałający przyczynom powstania łupieżu.

Nodé DS+, nowy szampon aktywnie przeciwdziałający przyczynom powstania łupieżu. [12.08.2008] Nodé, linia dermokosmetyków stworzona przez Laboratoire Dermatologique BIODERMA, przeznaczona jest do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Produkty serii Nodé to kompleksowa odpowiedź na jej problemy... (info)

Hydrabio UV - nowy krem z filtrem SPF15/UVA15 [12.08.2008] Linia dermokosmetyków HYDRABIO, stymulujących naturalne procesy nawilżania, została rozszerzona o nowy produkt: Hydrabio UV - krem nawilżający do skóry suchej i odwodnionej z filtrem SPF15/UVA15... (info)

Empathy dla Grupy Radiowej Agory [12.08.2008] W minionym tygodniu spółka Empathy Interactive ukończyła z sukcesem wdrożenie nowego korporacyjnego systemu intranetowego wykonywanego na zlecenie Grupy Radiowej Agory, właściciela Radia Złote Przeboje, RoxyFM, Tok FM... (info)


Naturalnie zdrowe, naturalnie skuteczne

Naturalnie zdrowe, naturalnie skuteczne [12.08.2008] Nowości w rodzinie naturalnych kosmetyków Himalaya Herbals. Rodzina naturalnych kosmetyków i preparatów wspomagających zdrowie Himalaya Herbals powiększyła się o dwa nowe produkty: balsam do ust i pastę do zębów... (info)


Sól do kąpieli Siła Serca, czyli … morze zamknięte w słoiku

Sól do kąpieli Siła Serca, czyli … morze zamknięte w słoiku [12.08.2008] Nie od dziś wiadomo, że morska woda ma działanie lecznicze. Nie wszyscy możemy mieszkać nad morzem, ale wszyscy możemy korzystać z jego zdrowotnych walorów. Wystarczy, że do kąpieli dodamy garść Soli termalnej Siła Serca... (info)

Szkolenie językowe w biurze [12.08.2008] Globalizacja oraz umiędzynarodowienie rynków wymusiły na przedsiębiorstwach konieczność inwestycji w szkolenia językowe pracowników. Język angielski stał się niezbędnym narzędziem pracy praktycznie we wszystkich firmach w Polsce... (info)


Nowy DrayTek dla domu - Vigor 110

Nowy DrayTek dla domu - Vigor 110 [12.08.2008] W sierpniu 2008 roku w sprzedaży pojawił się nowy Vigor 110 marki DrayTek. Ten niewielkich rozmiarów router służy przede wszystkim użytkownikom domowym. Dzięki przyjaznemu i nieskomplikowanemu interfejsowi konfiguracja urządzenia należy do dziecinnie prostych... (info)


Rozmawiaj przez telefon, ciesząc się wyraźnym dźwiękiem

Rozmawiaj przez telefon, ciesząc się wyraźnym dźwiękiem [12.08.2008] Clarity – urządzenia dla osób niedosłyszących. Specjalistyczne produkty amerykańskiej firmy Plantronics, pod marką Clarity, przeznaczone dla osób z częściową utratą słuchu są już dostępne na polskim rynku... (info)


Prostota zamiast PRL-u

Prostota zamiast PRL-u [12.08.2008] Firma INTERMEBLE po raz kolejny udowadnia, że zakup meblościanki to nie sentymentalna wycieczka w lata 70-te. Najnowszy mebel tego producenta to meblościanka ANTEK, łącząca w sobie to, co najbardziej doceniamy – prostotę, funkcjonalność i rozsądną cenę... (info)

Infovide-Matrix – wysoki wzrost przychodów z usług po dwóch kwartałach 2008 roku [12.08.2008] Infovide-Matrix po dwóch kwartałach 2008 roku zanotował przychody na poziomie 96,29 mln zł, w tym 79,8 mln zł przychodów z usług, co oznacza wzrost usług o 34,6% w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej... (info)

Najlepsze w historii wyniki Grupy Concordia [12.08.2008] Grupa Concordia ogłosiła wyniki finansowe za drugi kwartał 2008 roku. Łącznie Concordia Polska TUW i Concordia Capital S.A. odnotowały w tym okresie przypis składki w wysokości 57,6 mln zł oraz 7,5 mln zł zysku... (info)


Brodzik inny niż wszystkie

Brodzik inny niż wszystkie [12.08.2008] Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania łazienek – prezentuje kolejne niecodzienne rozwiązanie. Brodzik prysznicowy Fundo Riolita, który nie tylko zlicowany jest z podłożem, ale dodatkowo wyposażony został w odpływ liniowy... (info)

Kaspersky Lab publikuje artykuł 'Oszukańczy spam' [12.08.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o publikacji artykułu pt. Oszukańczy spam, którego autorką jest Natalya Zablotskaya, analityk spamu pracująca w firmie Kaspersky Lab... (info)

Skuteczne metody kontroli bólu według Polaków [12.08.2008] Wiedza Polaków na temat skutecznych metod kontroli bólu nadal jest bardzo niewielka.Ponad połowa osób, które odczuwają dolegliwości uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, ucieka się do samoleczenia za pomocą środków dostępnych bez recepty... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...