informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Grass i Sound and Vision Design z nowym dyrektorem marketingu

Grass i Sound and Vision Design z nowym dyrektorem marketingu [12.07.2007] Piotr Myśliwiec (30 lat) objął stanowisko Dyrektora Marketingu w dwóch powiązanych ze sobą firmach: Grass Cavagna Group Polska oraz Sound and Vision Design... (info)


Leszek Kuzaj przed Rajdem Subaru

Leszek Kuzaj przed Rajdem Subaru [12.07.2007] Trzy zwycięstwa na krakowskich trasach, w tym w obu poprzednich edycjach Subaru Poland Rally, ma na swoim koncie Leszek Kuzaj, który wraz z Jarkiem Baranem wystartuje z numerem pierwszym w czwartej eliminacji Mistrzostw Polski... (info)

Rajd Wawelski: Lubiak na półmetku sezonu [12.07.2007] Załoga Fiat Castrol Rally Team startuje w czwartym rajdzie RSMP 2007. Maciek Lubiak i Sebastian Rozwadowski już dziś wieczorem rozpoczną rywalizację w asfaltowym Rajdzie Wawelskim – Subaru Poland Rally... (info)

Allegro płynie z wiatrem [12.07.2007] Już po raz trzeci internetowy serwis aukcyjny Allegro.pl sponsoruje największe święto miłośników windsurfingu. W tym roku regaty Allegro.pl Cup 2007 rozegrają się od 2 do 5 sierpnia na Plaży Zachodniej w Łebie... (info)

Imprezowo na Allegro.pl Cup 2007 [12.07.2007] Tego lata imprezową stolicą Polski z pewnością będzie Łeba. W jamajskich klimatach na początku sierpnia będą rozgrywane najważniejsze zawody windsurfingowe w Polsce – Allegro.pl Cup 2007... (info)


PSO Michelin Rally Team przed 3. Subaru Poland Rally

PSO Michelin Rally Team przed 3. Subaru Poland Rally [12.07.2007] Już tylko trzy punkty dzielą zajmujących drugą lokatę Sebastiana Frycza i Jacka Rathe, jadącego Subaru Imprezą w barwach PSO Michelin Rally Team, od Tomasza Kuchara, przed rozegraniem czwartej eliminacji Mistrzostw Polski - 3.Subaru Poland Rally... (info)

Racja Polskiej Lewicy wystosowała list do Ministra Sprawiedliwości [12.07.2007] Racja Polskiej Lewicy wystosowała poniższe pismo, dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa przez Tadeusza Rydzyka, do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro.. (info)

53 mln euro dla Warszawskiego Parku Technologicznego [12.07.2007] Warszawski Park Technologiczny, nowoczesne centrum badawczo-rozwojowo-biznesowe stolicy, decyzją Rady Ministrów otrzymał z funduszy europejskich z Programu Innowacyjna Gospodarka wsparcie dla projektu o wartości 53 mln euro... (info)


CC1000 Control Center Over the NET firmy Aten International w promocji!

CC1000 Control Center Over the NET firmy Aten International w promocji! [12.07.2007] Użytkownicy końcowi przy zakupie dowolnego produktu Over IP firmy ATEN dostają CC1000 za darmo! Urządzenie to służy do centralnego zarządzania infrastrukturą IT... (info)

Graal odnaleziony w Blue City [12.07.2007] Któż by pomyślał, że odwiecznie poszukiwany Graal odnajdzie się w centrum handlowym?! Oficjalne otwarcie największego sklepu o takiej nazwie, oferującego największy w Warszawie wybór gier planszowych miało miejsce na początku lipca... (info)

Zmiana Ustawy- mniej przetargów - raport TAI [12.07.2007] TAI Sp. z o.o. opracowała raport, w którym podsumowano przetargi dotyczące branży budowlanej ogłoszone w Polsce, w czerwcu b. r. Wynika z niego, iż zmiana Ustawy o Zamówieniach Publicznych spowodowała spadek liczby przetargów na drobne prace budowlane... (info)


Multimedialne projektory NOBO w ofercie ACCO Polska

Multimedialne projektory NOBO w ofercie ACCO Polska [12.07.2007] ACCO Polska, jeden z największych producentów i dystrybutorów sprzętu biurowego, przedstawia znajdującą się od niedawna w ofercie nową linię multimedialnych projektorów DLP marki NOBO... (info)

Interia.pl i Radio Eska przygotowała wspólną ofertę sprzedaży [12.07.2007] Działy sprzedaży portalu Interia.pl oraz Radia Eska przygotowały wspólną ofertę pakietów sponsorskich. Celem współpracy jest stworzenie spójnego, multimedialnego produktu reklamowego, opartego na nowych rozwiązaniach sponsoringowych... (info)

Dzieciaki w obiektywie rodziców i fotokonkursie Reala [12.07.2007] „Letnie szaleństwo” z Realem to sporo dobrej zabawy dla dzieci i ich rodziców. Do końca wakacji można zgłaszać do konkursu najciekawsze fotki swojej Pociechy i wygrać dla Malucha zabawki, a dla siebie bony na zakupy w Realu... (info)

ADB wykryło błędy w konstrukcji odbiornika Ferguson [12.07.2007] ADB, światowy lider rozwiązań dla telewizji cyfrowej i interaktywnej, w Polsce znany jako dostawca tychże rozwiązań dla platformy „n” , wykrył błędy w odbiornikach Ferguson... (info)


Papy zgrzewalne z Izolacji Jarocin

Papy zgrzewalne z Izolacji Jarocin [12.07.2007] Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE PYE PV200 S52 z Izolacji Jarocin, to znakomite rozwiązanie dla wykonawców pracujących na dachach o dużych powierzchniach, takich jak hale fabryczne, bloki mieszkalne, markety itp... (info)


Nowy serwis w portalu Furious.pl

Nowy serwis w portalu Furious.pl [12.07.2007] Portal Furious.pl uruchomił na swoich łamach nowy serwis Moto Baza Furious.pl pod adresem www.motobaza.furious.pl . Moto-Baza w portalu Furious.pl to serwis będący bazą firm działających w branży motoryzacyjnej na terenie Polski... (info)

Plebiscyt Furious.pl & Auto Tuning Świat [12.07.2007] Portal Furious.pl we współpracy z magazynem Auto Tuning Świat, zoorganizował plebiscyt na najciekawszy samochód zaprezentowany do tej pory na łamach portalu Furious.pl.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...