informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 31


Stralis - wydanie drugie ulepszone

Stralis - wydanie drugie ulepszone [12.06.2007] Od pewnego czasu włoski koncern stara się udowodnić, że obecnie produkowane pojazdy prezentują nie tylko najwyższy poziom techniki, ale także są wykonane z wysokiej jakości materiałów... (info)

Akcja Najlepsze przedszkole dla Twojego dziecka [12.06.2007] Akcji „Najlepsze przedszkole dla Twojego dziecka” organizowana przez serwis ZdroweDzieci.pl rozpoczęta. Celem programu jest zwrócenie uwagi rodziców na ważne kryteria wyboru placówki dla ich dziecka... (info)

Centrum Naukowo-Badawcze obecne na kongresie EADV [12.06.2007] W dniach 16-20 maja Centrum Naukowo-Badawcze należące do Labnoratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, uczestniczyło w 16-stym kongresie European Academy of Dermatology and Venerology (EADV).. (info)

Przedsiębiorstwo trzymane jedną ręką - personalizacja wskazana [12.06.2007] Przez Zintegrowany System Informatyczny (ZSI) należy rozumieć modułowo zorganizowany system informatyczny obsługujący wszystkie sfery przedsiębiorstwa..... (info)

Polaków dojazdy do pracy [12.06.2007] Coraz częściej z pracy do domu wracamy jedynie na weekendy. 5% osób biorących udział w sondażu serwisu Praca Wirtualnej Polski wskazało, że pięć dni w tygodniu spędza poza swoim miejscem zamieszkania... (info)

Strona internetowa Teleinvention już w sieci [12.06.2007] Teleinvention – spółka zajmująca się hostowanym i tradycyjnym contact center – uruchamia własną stronę www. W swoim serwisie – www.teleinvention.pl – firma udostępnia użytkownikom portalu pełen zakres informacji dotyczący świadczonych przez nią usług... (info)

BizTech zakończył audyt powdrożeniowy systemu informatycznego EPC S.A. [12.06.2007] BizTech Konsulting S.A. zakończył audyt powdrożeniowy systemu informatycznego w firmie konsultingowej EPC S.A. (Warszawa) www.epc.pl, zajmującej się szeroko rozumianymi rozwiązaniami dla energetyki... (info)


BenQ FP75G i FP95G – 5 ms uniwersalne monitory dla biura i graczy komputerowych

BenQ FP75G i FP95G – 5 ms uniwersalne monitory dla biura i graczy komputerowych [12.06.2007] Czerwiec 2007 – BenQ oferuje w Posce najnowsze modele monitorów o przekątnej obrazu 17 i 19-cali - BenQ FP75G i FP95G, skierowanych do szerokiej grupy odbiorców biznesowych oraz indywidualnych, ceniących wysokie parametry użytkowe oraz atrakcyjną cenę... (info)

3M zadba o bezpieczeństwo polskich dziennikarzy [12.06.2007] 3M Poland rozpoczyna akcja „Redaktorze, bądź bezpieczny w drodze!”. Ma ona na celu wyposażenie dziennikarzy w specjalne kamizelki z elementami odblaskowymi oraz przyczynienie się do wzrostu świadomości wśród tej grupy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze... (info)

Fastline poprowadzi kampanie Influvac [12.06.2007] Agencja Fastline obsłuży w tym roku kampanie Influvac firmy Solvay Pharma dla lekarzy i pacjentów. W konkursie przeprowadzonym przez Solvay w maju 2007 roku, najlepsze okazały się pomysły Fastline... (info)


Nogi – gładkie na całej długości

Nogi – gładkie na całej długości [12.06.2007] Wiosna i lato to czas słońca. Świat staje się coraz piękniejszy. My również zmieniamy się z nadejściem ciepłych dni. Chętnie odsłaniamy ciało i eksponujemy nogi w lekkich sandałkach. W pielęgnacji skóry pomogą nam rękawice do masażu i myjki Syrena... (info)

Inter Partner Assistance zabezpiecza Platinum 64 Rajd Polski [12.06.2007] W dniach 8-10 czerwca 2007 roku w Mikołajkach odbył się po raz kolejny Platinium 64 Rajd Polski. Firma Inter Partner Assistance była odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa assistance na trasie rajdu... (info)

Majowy zawrót głowy w ofercie AB [12.06.2007] AB S.A., wrocławski dystrybutor nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych i elektroniki użytkowej, w maju rozpieszczał swoich klientów licznymi nowościami. Produkty takich marek jak HP, Canon, Nokia, Motorola czy Samsung z pewnością zadowolą najbardziej wymagających... (info)


Cellulitowi powiedz NIE!

Cellulitowi powiedz NIE! [12.06.2007] Myślisz, że skuteczna walka z cellulitem wiąże się z drogimi kremami, wyczerpującymi ćwiczeniami i wizytami w salonach masażu? Poznaj rodzinę niezwykłych gąbek Syrena, wśród których jest również gąbka antycellulitowa... (info)

Grupa Fresh wspiera golf [12.06.2007] Grupa Fresh wspiera środowisko wielkopolskich golfistów. Agencja została Sponsorem II Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie, które odbędą się 24 czerwca w Golf Club Bytkowo... (info)

Macrologic Xpertis z Certyfikatem Windows Vista [12.06.2007] Flagowy produkt firmy Macrologic – Xpertis – otrzymał Certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Xpertis to system klasy ERP wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem i wspomagający osiąganie celów biznesowych... (info)


Nowe salony marki Intermoda

Nowe salony marki Intermoda [12.06.2007] Spółka Intermoda Fashion z siedzibą we Wrocławiu otworzyła w ostatnim czasie 5 nowych salonów. Nowo otwarte sklepy znajdują się w Warszawie, Piasecznie, Gdańsku oraz Wrocławiu. 28.06.2007 zostanie otwarty sklep w Gliwicach... (info)

Jak pomagać w walce z uzależnieniem? Bezpłatne warsztaty w Polanie [12.06.2007] Pracujesz na co dzień z osobami zagrożonymi uzależnieniem lub nadużywającymi środków psychoaktywnych? Chciałbyś skonfrontować swoją wiedzę z innymi specjalistami i skorzystać z możliwości rozwoju zawodowego... (info)


Gąbki Soft Power - skutecznie i delikatnie

Gąbki Soft Power - skutecznie i delikatnie [12.06.2007] Brudne naczynia i zaschnięty tłuszcz na kuchence czy blacie przestają być problemem. Na półkach pojawiła się właśnie nowość marki PACLAN – gąbki SOFT POWER... (info)


CIRCLES – czasem mniej znaczy więcej

CIRCLES – czasem mniej znaczy więcej [12.06.2007] Sukno to jeden z najstarszych materiałów znanych człowiekowi. Ta nieco zapomniana tkanina w niezwykły sposób ożywa na nowo w formie dywanów Sztuki Beskidzkiej... (info)


Ford rozpoczyna kampanię z myślą o ochronie pieszych

Ford rozpoczyna kampanię z myślą o ochronie pieszych [12.06.2007] Poziom bezpieczeństwa pojazdów oferowany przez firmy motoryzacyjne ma dziś olbrzymi wpływ na decyzję o ich zakupie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Ford rozpoczyna kampanię na temat ochrony pieszych... (info)

SOA – komu naprawdę się opłaca [12.06.2007] Architektura zorientowana na usługi czyli SOA to w ostatnim czasie najmodniejsze sformułowanie w branży systemów wspomagających zarządzanie (ERP). Jednak budowanie elastycznych i szeroko skalowalnych systemów sprawdza się tylko w określonej grupie firm... (info)

Akademia Bezpiecznego Samochodu ciągle edukuje! [12.06.2007] Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu dociera do kierowców za pomocą niekonwencjonalnych metod. W 6 miastach w Polsce odbywają się panele dyskusyjne oraz happeningi związane z bezpieczeństwem na drogach... (info)


Kwazar. Kwiatowa lekkość lata

Kwazar. Kwiatowa lekkość lata [12.06.2007] Surfinie, fuksje i heliotropy dekorują nasze balkony i ogrody. Aby kwitły przez całe lato należy zadbać nie tylko o ich odpowiednie nawilżanie, ale i o podłoże. Z pomocą przychodzi firma Kwzar oferując podłoże do kwiatów z dodatkiem grzybów endomikoryzowych... (info)

Memoriał Szachowy im. W. Hanczarka [12.06.2007] 27 maja 2007 już po raz trzeci odbył się w Raciborzu Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka, którego głównym sponsorem jest spółka akcyjna JAS-FBG. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 104 zawodników z Polski i Czech... (info)

Motorola połączy w biegu dookoła świata [12.06.2007] Wieczorem 20 czerwca 2007 dotrą do Polski biegacze Blue Planet Run. Dwudziestu ochotników okrąża kulę ziemską, by pomóc ludziom bez dostępu do wody pitnej. Motorola wyposażyła ich w telefony i krótkofalówki... (info)


Kolejna publikacja Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris

Kolejna publikacja Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris [12.06.2007] Apoptoza i ochronne działanie kwasu foliowego zostało przedstawione w publikacji naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris w numerze 2 (49) 2007 Dermatologii Estetycznej... (info)


ALERGEN wita lato w klubie Carpe Diem w Krakowie!

ALERGEN wita lato w klubie Carpe Diem w Krakowie! [12.06.2007] 21 czerwca w klubie Carpe Diem w Krakowie, zespół Alergen specjalnym koncertem powita kalendarzowe lato. Fotosy z tego koncertu zostaną wykorzystane również podczas montażu najnowszego wideoklipu „It’s Your Life”, nad którym zespół obecnie pracuje... (info)


Kajetanowicz/Wisławski po 64 Rajdzie Polski!!!

Kajetanowicz/Wisławski po 64 Rajdzie Polski!!! [12.06.2007] 64 Rajd Polski, po pechowym pierwszym dniu i uszkodzonym mocowaniu tylnego wachacza prawego koła zakończył się dla załogi Kajetanowcz/Wisławski wielkim sukcesem... (info)

MagnifiCo i Afekt pod skrzydłami Allegro.pl [12.06.2007] Agencja magnifiCo podpisała umowę z firmą Allegro.pl na oprawę medialną wakacyjnej akcji promocyjnej zatytułowanej „Pod skrzydłami Allegro.pl” przygotowanej przez agencję Afekt z Poznania... (info)

Zaproszenie na spotkanie z dr Robertem Lieberem [12.06.2007] Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego, Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Collegium Civitas zapraszają na odczyt dr Roberta Liebera "US-EU: Divorce or Honeymoon? The future of transatlantic relations".. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...