informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.05.2008 [12.05.2008] Udany początek tygodnia na GPW. Tydzień na warszawskim parkiecie rozpoczął się od wzrostów. Dobra postawa GPW w piątek w porównaniu z innym giełdami europejskimi widoczna była także w poniedziałek. Brak wielu istotnych informacji..... (info)


Nowe bezpłatne narzędzia w rękach cyberprzestępców

Nowe bezpłatne narzędzia w rękach cyberprzestępców [12.05.2008] Laboratorium PandaLabs wykryło nowe zestawy narzędzi, które są wykorzystywane przez cyberprzestępców do przeprowadzania ataków typu phishing. Narzędzia te mogą posłużyć do fałszowania adresów banków i stron oraz oszustw online... (info)

Bloogowanie, czyli znani i lubiani bloogują w Wirtualnej Polsce [12.05.2008] O polityce, sporcie, muzyce, kulturze… W Wirtualnej Polsce bloogują: Lech Wałęsa, Tomasz Raczek, Tymon Tymański, Przemysław Babiarz, Karol Okrasa i Iza Kuna... (info)


Przyjdź na casting do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan

Przyjdź na casting do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan [12.05.2008] W sobotę 17 maja na terenie sklepu Hot Oil w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się casting dla najmłodszych. Marka ubrań dla dzieci poszukuje uczestników do kampanii reklamowej. Oprócz sesji zdjęciowej do wygrania jest także honorarium 1000 zł... (info)


Kleszcze – ten problem dotyczy każdego. Ciebie też!

Kleszcze – ten problem dotyczy każdego. Ciebie też! [12.05.2008] Z myślą o skutecznej profilaktyce przed ukłuciami kleszczy firma SC Johnson wprowadza na rynek specjalistyczny produkt zapewniający 4-godzinną ochronę przed kleszczami po jednorazowej aplikacji: AUTAN Ochrona Przed Kleszczami... (info)

Implementacja dyrektywy MiFID i jej konsekwencje dla instytucji finansowych [12.05.2008] Dyrektywa MiFID, zastępując przyjętą w 1993 r. dyrektywę ISD, ustanawia spójne ramy prawne dla świadczenia usług inwestycyjnych i funkcjonowania rynków finansowych w Unii Europejskiej... (info)

Techniki medialne [12.05.2008] Wystąpienia publiczne to treść i forma. Największą umiejętnością jest doprowadzenie do „przejrzystości formy” i klarowności treści. W szkoleniu przyjrzymy się zasadom retoryki oraz treningowi i poznaniu zasad współpracy z kamerą, dziennikarzami... (info)

Zaawansowana ocena ryzyka kredytowego przedsiębiorstw [12.05.2008] Pomiar i zarządzanie ryzykiem kredytowym zarówno w przypadku kredytów, obligacji, instrumentów pochodnych, a także inwestycji kapitałowych ma kluczowe znaczenie w procesie zarządzania ryzykiem w banku... (info)

Nowelizacja Prawa Pracy [12.05.2008] Niedługo wejdzie w życie znowelizowany kodeks pracy. Na wiele zawartych w nim zmian rynek od dawna już czeka. Spodziewamy się, że kodeks pracy znacznie zliberalizuje formy zatrudnienia pracowników, tworząc alternatywę dla podatku liniowego... (info)

Podatkowe aspekty transakcji na rynku nieruchomości [12.05.2008] Dynamiczny rozwój branży deweloperskiej w ostatnich latach znajduje odbicie również w obecnej praktyce stosowania przepisów prawa podatkowego, zarówno przez deweloperów jak i przez organy podatkowe... (info)

Odpowiedzialność członków zarządu i rad nadzorczych [12.05.2008] Analizę najistotniejszych przepisów prawa z perspektywy członków przedstawią Państwu prawnicy z renomowanej, międzynarodowej firmy prawniczej White & Case... (info)

3 CFO Summit [12.05.2008] W imieniu firmy Top Consulting mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III edycji konferencji CFO SUMMIT, która odbędzie się w terminie 19-20 czerwca 2008 r. w Warszawie... (info)


Renowacja mebli ogrodowych

Renowacja mebli ogrodowych [12.05.2008] Po jesienno – zimowej przerwie drewniane meble ogrodowe trafiają wreszcie na swoje miejsce. U progu kolejnego sezonu grillowego ławy, stoły i krzesła prezentują się, niestety, nie najlepiej. Rada jest jedna: prace renowacyjne i … meble odzyskają piękno... (info)


Projektory NEC NP100 oraz NEC NP200: wysoka wydajność za niewielką cenę

Projektory NEC NP100 oraz NEC NP200: wysoka wydajność za niewielką cenę [12.05.2008] NEC Display Solutions przedstawia dwa nowe projektory DLP, NEC NP100 oraz NEC NP200, zaprojektowane specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, jak również sektorze edukacyjnym... (info)


Seminarium dla klientów Edimax Technology

Seminarium dla klientów Edimax Technology [12.05.2008] W dniu 18 kwietnia Edimax zorganizował w Gliwach seminarium dla swoich klientów. W imprezie wzięło udział ponad 70 osób z 43 firm, głównie z południa Polski... (info)

Nowa Viola w sklepach [12.05.2008] Czekoladki nadziewane Viola zmieniły swoją szatę graficzną. W sklepach pojawiły się nowe display’e utrzymane w eleganckiej i apetycznej brązowo-błękitnej kolorystyce... (info)


Złoto dla Komputronika

Złoto dla Komputronika [12.05.2008] Komputronik SA dołączył do grona firm posiadających status Gold Partner DrayTek. Otrzymanie tego tytułu świadczy o najwyższym stopniu zaufania, partnerstwa oraz jakości oferowanych usług i produktów... (info)


Elmot po raz pierwszy

Elmot po raz pierwszy [12.05.2008] Platinium 36 Rajd Elmot-Remy był dla załogi Mariusz Małyszczycki – Jarosław Baran dopiero trzecim startem w rozgrywkach Mistrzostw Polski.„Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie – powiedział po rajdzie Mariusz Małyszczycki... (info)

Chiny zdążyły - naziemne HDTV [12.05.2008] W styczniu 2008 roku ruszyły naziemne transmisje HDTV w rejonie Pekinu. Jeszcze przed rozpoczęciem Igrzysk, zasięg nadajników pokryje pozostałe miasta olimpijskie: Tianjin, Shanghai, Shengyang, Qingdao, Qinhuangdao i strefy przemysłowe Guangzhou i Shenzhen... (info)


Dzikie cuda Europy - start projektu

Dzikie cuda Europy - start projektu [12.05.2008] W przeddzień Dnia Europy wystartował niezwykły projekt zatytułowany „Wild Wonders of Europe” (Dzikie cuda Europy), stworzony i z wielkim rozmachem realizowany przez znanego szwedzkiego fotografa Staffana Widstrand oraz jego przyjaciół z różnych części Europy... (info)

Polska ma już 1.000.000 domen [12.05.2008] Serwis Domeny.pl poinformował, że 6 maja została zarejestrowana milionowa polska domena narodowa .pl. Nasz kraj dołączył do grona domenowych milionerów... (info)

Telekomunikacja przyszłości w Konsorcjum FEN [12.05.2008] Datera SA wdrożyła w Konsorcjum FEN serwer telekomunikacyjny Datera Call-eX. Dzięki inwestycji, FEN usprawnił obsługę klientów i kontrahentów, a dodatkowo oszczędza na połączeniach telefonicznych, które są teraz realizowane w technologii VoIP... (info)

update software AG potwierdza wzrost zysku netto o 45.2% w 2007 do 4.7 mln EUR [12.05.2008] Rada Nadzorcza update software AG, wiodącego europejskiego producenta rozwiązań CRM z siedzibą w Wiedniu, obecna w Polsce poprzez oddział – firmę update CRM S.A., ogłosiła zatwierdzone wyniki finansowe za 2007 rok... (info)


Truskawkowe smaki lata w sklepach Eko

Truskawkowe smaki lata w sklepach Eko [12.05.2008] Pomimo, że w kalendarzu jeszcze wiosna, w sklepach Eko zagościły już letnie smaki. Stało się tak za sprawą nowości, jaka pojawiła się właśnie w ofercie handlowej sieci sklepów Eko – pierogów z truskawkami Kulinarni... (info)

Kontrakt OSH udostępnia bibliotekę ponad 20 wideoporad [12.05.2008] Warszawa, maj 2008. Firma szkoleniowa Kontrakt OSH (www.kontraktosh.pl) udostępnia na swoich stronach biblioteczkę ponad 20 wideoporad związanych z handlowaniem, relacjami z klientem oraz zarządzaniem... (info)


Nowość: Krzesło biurowe Vegas – nowe podejście do siedzenia

Nowość: Krzesło biurowe Vegas – nowe podejście do siedzenia [12.05.2008] W dobie społeczeństwa komunikacji i technologii wielu ludzi zamieniło ciężka fizyczna pracę, na pracę biurową. Taka zmiana trybu pracy przyniosła za sobą zmniejszenie aktywności fizycznej, wielogodzinne przebywanie tylko w jednej, siedzącej pozycji... (info)


Inspiracje z wybiegów…

Inspiracje z wybiegów… [12.05.2008] W tym sezonie hitem mody są kwiaty. Wiosną i latem na sukienkach i bluzkach zobaczymy stylizowane, tryskające kolorem kompozycje. Pamiętaj, zatem również o modnym akcencie na talerzu. POLTINO proponuje bukiet jarzyn!.. (info)


Bezpieczni kierowcy mogą płacić mniej

Bezpieczni kierowcy mogą płacić mniej [12.05.2008] Tańsze ubezpieczenie auta OC i AC, rabaty w sklepach motoryzacyjnych i Szkołach Bezpiecznej Jazdy. Na takie przywileje może liczyć członek ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kierowców i Pasażerów... (info)

Inconauca w Inca Play [12.05.2008] Połączenie zabawy z nauką, to rozwiązanie zapewniające najpełniejszy rozwój dziecka. Park zabaw dla dzieci Inca Play w centrum handlowo - rozrywkowym Blue City został powołany do życia, aby spełniać obie funkcje: bawić i uczyć... (info)

Festiwal Sztuki w Blue City [12.05.2008] Wielbiciele rękodzieła artystycznego już po raz czwarty w tym roku, 8, 9 i 10 maja w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City mogli podziwiać wystawione prace ponad 50 twórców z różnych regionów Polski... (info)


Kensington z dedykacją dla kobiet

Kensington z dedykacją dla kobiet [12.05.2008] W ofercie Kensington pojawiły się torby na notebooka dedykowane wyłącznie dla kobiet. Podobnie jak pozostałe torby tej marki, również nowa kolekcja została wyposażona w ergonomiczny Contour Panel, który zmniejsza zmęczenie mięśni karku i ramion o 35 procent... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...