informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Testy psychologiczne - My Progress - Warszawa [12.03.2008] My Progress – Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii oferuje promocyjne cena na badania w celach diagnostycznych testami psychologicznymi w zakresie oceny osobowości, poziomu inteligencji i organicznych zaburzeń Centralnego Układu Nerwowego... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.03.2008 [12.03.2008] GPW ponownie na zielono. Po wczorajszej euforii na Wall Street i dobrym zamknięciu większości giełd azjatyckich, indeksom na GPW nie pozostało nic innego, jak rozpocząć dzień na plusie... (info)


Oszczędność energii to mniejsze koszty

Oszczędność energii to mniejsze koszty [12.03.2008] Wszyscy mamy świadomość, że redukcja zużycia energii ma priorytetowe znaczenie w skali globalnej. Wiele odpowiedzialnych firm stosuje systemy, dzięki którym ogranicza zużycie energii, co przekłada się na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych... (info)


Aplikom bezpłatnie uczy studentów – STUDENT’s aCADemia – wiosna 2008

Aplikom bezpłatnie uczy studentów – STUDENT’s aCADemia – wiosna 2008 [12.03.2008] 27 marca w Zgierzu odbędzie się STUDENT’s aCADemia – wspólna inicjatywa Przedsiębiorstwa Budem Projekt ze Zgierza, Autodesk Polska i Aplikom Sp. z o.o. , której patronuje Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej... (info)


Internetowy program obsługi magazynu wysokiego składowania WMS.net

Internetowy program obsługi magazynu wysokiego składowania WMS.net [12.03.2008] Od kilkunastu lat na rynku oprogramowania oferowane są programy do zarządzania gospodarką magazynową, jednak zmieniające się warunki rynkowe powodują że coraj częściej użytkownicy szukają nowoczesnych rozwiązań opartych o przeglądarke inetrnetową... (info)


Nowy system obsługi klienta w sieci hoteli Marriott

Nowy system obsługi klienta w sieci hoteli Marriott [12.03.2008] Dbałość o detale, sprawna koordynacja, szybki serwis, usprawnienia w rejestracji gości. Nowy system obsługi klienta w sieci hoteli Marriott, strona internetowa www.marriott.com/WAWPL.. (info)


Regulatory ciepła i rachunków

Regulatory ciepła i rachunków [12.03.2008] Mówi się, że niektórzy mają to „we krwi”, a inni muszą się dopiero uczyć. Niezależnie od tego do której grupy się zaliczasz, na pewno zgodzisz się, że warto ją posiadać. O czym mowa?.. (info)


Dostęp do informacji technicznych - rozporządzenia Euro 5 i 6

Dostęp do informacji technicznych - rozporządzenia Euro 5 i 6 [12.03.2008] Dr Reinhard Schulte-Braucks,udzielił specjalnego wywiadu dotyczącego wpływu tych Rozporządzeń Euro 5 i 6 na niezależny rynek napraw i części zamiennych... (info)


Potrójna doskonałość

Potrójna doskonałość [12.03.2008] Jest wygodny, modny i kolorowy. Wyprofilowane pasy redukują nacisk na ramiona, a CD player lub iPod można bezpiecznie przenosić w specjalnie zaprojektowanej kieszeni. Dużo zalet? To i tak tylko niektóre cechy plecaka Trinity marki JanSport... (info)


BenQ Joybook S41 – najwyższa wydajność w multimediach..

BenQ Joybook S41 – najwyższa wydajność w multimediach.. [12.03.2008] 14,1” ekran 16ms, nVIDIA GeForce 8600GS z nVIDIA PureVideo™ HD, Intel Core 2 Duo T5550, 2GB RAM, złącze HDMI, Bluetooth2.0, kamera internetowa, zalecany MS Vista, dostarczany z systemem Linux.... (info)

BizTech – pierwszym w Polsce ośrodkiem egzaminacyjnym EUCIP European [12.03.2008] BizTech Konsulting SA został pierwszym, i jak na razie jedynym w Polsce, autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym, w którym można przystąpić do egzaminu uprawniającego do uzyskania europejskiego certyfikatu EUCIP... (info)


Sanyo najmniejszy projektor biznesowy na rynku

Sanyo najmniejszy projektor biznesowy na rynku [12.03.2008] Sanyo prezentuje PLC-XW60 - najmniejszy i najlżejszy na rynku projektor w technologii 3LCD[1][1]. Projektor waży zaledwie 1,6 kg, a jego obudowa wielkości kartki formatu B5 (264x188 mm, grubość 5.5cm) pozwala wygodnie trzymać go w jednej ręce... (info)

Atrakcyjne ceny mają wszyscy - najwyższe standardy obsługi klienta nieliczni [12.03.2008] Przedstawiciele firmy Auto-Boss, jedynego w Polsce laureata dziesięciu nagród "The Chairman’s Award", zdradzają, jak powinna wyglądać właściwa obsługa klienta w salonach samochodowych... (info)

Dziesiąta nagroda za najwyższy standard obsługi klienta dla Auto -Boss [12.03.2008] Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Ford z województwa śląskiego, jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie, która po raz dziesiąty w swej historii została uhonorowana wyróżnieniem ’’The Chairman’s Award’’.. (info)


Taras na każdą porę roku

Taras na każdą porę roku [12.03.2008] Środek lata. A za oknem krople spadającego deszczu. W końcu nadchodzi wyczekiwany moment – przestaje padać, pojawiają się promienie słoneczne.Zaparzasz kawę, wychodzisz na taras, czujesz zapach świeżej, mokrej trawy... (info)


Przerwa na ciszę

Przerwa na ciszę [12.03.2008] Hałas na korytarzach szkolnych i zła akustyka sal lekcyjnych może przekładać się na rosnące – mimo przerw - zmęczenie uczniów i trudności w koncentracji.... (info)


Dom przyjazny dla alergika Część IV : Bezpieczny pokój dziecięcy

Dom przyjazny dla alergika Część IV : Bezpieczny pokój dziecięcy [12.03.2008] Rodzice, których dzieci są uczulone na roztocze lub cierpią na astmę, powinni podjąć działania mające na celu walkę z alergenami gromadzącymi się w pokoju malucha... (info)

Klub Świadomego Rodzica [12.03.2008] 10 kwietnia w Centrum Naukowo - Społecznym GSK ruszy druga edycja Klubu Świadomego Rodzica –cyklu warsztatów doskonalących komunikację rodzic - dziecko oraz radzenia sobie ze stresem... (info)

100 procent sportowych emocji. [12.03.2008] Mecz bez przerw, ciągła relacja wydarzeń na boisku, całe spotkanie GKS Katowice - Śląsk Wrocław tylko na prw.pl. Po raz pierwszy, przez specjalnie utworzony kanał, Polskie Radio Wrocław nadawać będzie nieprzerwaną transmisję spotkania piłkarskiego... (info)

Polska premiera nowej linii laptopów Samsung w Vobis [12.03.2008] Na polski rynek wchodzi właśnie nowa linia znanych z najwyższej jakości notebooków Samsung. Cztery zupełnie nowe, funkcjonalne przenośne komputery są dostępne w salonach sprzedaży Vobis... (info)


Zgłoś się na castingi Elite Model Look

Zgłoś się na castingi Elite Model Look [12.03.2008] W weekend 15 i 16 marca w 10 miastach Polski, w wybranych centrach handlowych odbywać się będą castingi do kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Elite Model Look... (info)


Ekologiczny gigant

Ekologiczny gigant [12.03.2008] Warta ok. 550 mln euro budowa nowego bloku energetycznego w Pątnowie II dobiegła końca. To pierwsza tego typu inwestycja, zrealizowana w Polsce, zarówno pod względem wysokości nakładów finansowych jak i mocy prądotwórczej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...