informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Klimat pomieszczeń

Klimat pomieszczeń [12.03.2007] Dla podłóg z materiałów naturalnych idealnymi warunkami klimatycznymi pomieszczeń są te, które odpowiadają człowiekowi... (info)

Spadki na warszawskiej giełdzie [12.03.2007] W piątek notowania na warszawskiej giełdzie zakończyły się spadkami. W pierwszej połowie notowań mieliśmy do czynienia ze stabilizacją rynku i niskim poziomem notowań. Inwestorzy na całym świecie oczekiwali na dane z amerykańskiego rynku pracy... (info)

Współpraca liderów branży osłonowej [12.03.2007] Największy polski dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram – Aluprof S.A. oraz lider w automatyce do bram i rolet – Nice Polska Sp. z o.o. podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy. Kooperacja liderów w swojej branży to bardzo istotne wydarzenie dla branży osłonowej, które zapewne wpłynie na jakość świadczonych usług i oferowanych produktów... (info)


WYGRAŁA „KARMA COLI”...czas na programistów Radosnej Strony Życia

WYGRAŁA „KARMA COLI”...czas na programistów Radosnej Strony Życia [12.03.2007] W pierwszym etapie Video Game Program zwyciężył scenariusz „Karma Coli” autorstwa Szymona Adamusa. Na podstawie jego pomysłu młodzi programiści w II fazie konkursu stworzą demo gry komputerowej... (info)


COKE LIVE FRESH NOISE Nowe brzmienia – młodzi twórcy.

COKE LIVE FRESH NOISE Nowe brzmienia – młodzi twórcy. [12.03.2007] Coca-Cola rusza z kolejnym innowacyjnym projektem o nazwie COKE LIVE FRESH NOISE. To pierwszy, prowadzony na taką skalę program społeczno-muzyczny, dający młodym muzykom szansę na rozwój ich umiejętności i współpracę z najlepszymi w branży fachowcami. Adresowany jest do wszystkich tych, którzy kochają muzykę, próbują swoich sił w warunkach „domowych”, a chcieliby móc tworzyć ją na bardziej profesjonalnym poziomie... (info)


COKE LIVE FRESH NOISE...czyli TWOJA MUZYKA po radosnej stronie życia

COKE LIVE FRESH NOISE...czyli TWOJA MUZYKA po radosnej stronie życia [12.03.2007] Rozpoczął się pierwszy etap jednego z najbardziej innowacyjnych, ogólnopolskich projektów społeczno – muzycznych COKE LIVE FRESH NOISE. Program opracowano z myślą o młodych, zafascynowanych tworzeniem muzyki ludziach, którzy marzą o profesjonalnym doskonaleniu swoich umiejętności... (info)


Fild.NET z kompetencją CRM

Fild.NET z kompetencją CRM [12.03.2007] Fild.NET - spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft - zdobyła kompetencję Microsoft Business Solutions ze specjalizacją w obszarze CRM i została tym samym Złotym Partnerem Microsoft w czwartej kategorii... (info)

The Stranglers w Polskim Radiu Wrocław [12.03.2007] The Stranglers mają już zapewnione miejsce w historii światowego rocka. Środa będzie nie tylko dniem ich koncertu we Wrocławiu. Wtedy też staną się bohaterami całego dnia w Polskim Radiu Wrocław... (info)


JAS-FBG S.A. w ProLogis Park Dąbrowa

JAS-FBG S.A. w ProLogis Park Dąbrowa [12.03.2007] JAS-FBG S.A. konsekwentnie rozwija sieć magazynów najwyższej klasy na terenie całej Polski. Potwierdzeniem tego jest podpisanie umowy najmu z firmą Parkridge CE Developments ( przejętą przez firmę ProLogis w lutym br.) magazynu w obiekcie ProLogis Park Dąbrowa. Powierzchnia magazynu to 4050 mkw, będzie on dedykowany jednemu z kluczowych klientów JAS-FBG... (info)


Routery DrayTek zabezpieczają transakcje

Routery DrayTek zabezpieczają transakcje [12.03.2007] Expander, integrator rozwiązań telekomunikacyjnych, integruje nowe modele routerów DrayTek z rozwiązaniami telekomunikacyjnym firmy POLCARD... (info)


CCTV wkracza do telekomunikacji

CCTV wkracza do telekomunikacji [12.03.2007] W ramach odbywających się w Łodzi w dniach 17-19.04.2007 roku Międzynarodowych Targów Komunikacji Elektronicznej, firma Dipol dystrybutor sprzętu CCTV IP przedstawi ofertę produktów firm ACTi, IQinVision i Pixord... (info)


Francuscy narciarze z polisą kupioną na stoku

Francuscy narciarze z polisą kupioną na stoku [12.03.2007] Osoby wybierające się na narty w Alpy francuskie mogą zakupić na stoku specjalne ubezpieczenie „Carré Neige”, przygotowane wspólnie przez Europ Assistance France i Generali... (info)


Klienci PKO Banku Polskiego objęci świadczeniami Europ Assistance Polska

Klienci PKO Banku Polskiego objęci świadczeniami Europ Assistance Polska [12.03.2007] Posiadacze kart biznesowych PKO MasterCard Executive, PKO MasterCard Corporate i PKO MasterCard Corporate Minicipium wydanych przez PKO Bank Polski zostali objęci nowym pakietem ubezpieczeniowym powstałym dzięki współpracy TUiR Warta i Europ Assistance Polska... (info)


Świadczenia Europ Assistance Polska dla Klientów BRE Ubezpieczenia TU

Świadczenia Europ Assistance Polska dla Klientów BRE Ubezpieczenia TU [12.03.2007] Posiadacze polis ubezpieczenia komunikacyjnego – OC lub AC – w BRE Ubezpieczenia TU mogą już korzystać ze świadczeń assistance drogowego zapewnianych przez Europ Assistance Polska... (info)


Nowa platforma e-commerce w Grupie Europ Assistance

Nowa platforma e-commerce w Grupie Europ Assistance [12.03.2007] Świadoma rosnącej roli Internetu w sprzedaży ubezpieczeń, Grupa Europ Assistance podjęła nowe wyzwanie, będące kolejnym krokiem w realizacji Programu Columbus – strategii mającej na celu podwojenie obrotów i potrojenie zysków firmy w latach 2004 – 2008. .. (info)


Internet a rozwój rynku ubezpieczeniowego i assistance na świecie

Internet a rozwój rynku ubezpieczeniowego i assistance na świecie [12.03.2007] Zgodnie z najnowszymi statystykami, sporządzonymi na początku lutego br. przez Internet World Stats, obecnie na świecie jest ok. 1,1 miliarda użytkowników Internetu. Oznacza to, że z dostępu do sieci korzysta już 16,7% wszystkich ludzi na ziemi... (info)

Auris idzie w ślady Corolli [12.03.2007] Wprawdzie Kia cee’d utrzymała pozycję lidera, już po raz trzeci z rzędu, jednak jej przewaga nad drugą w rankingu najbardziej popularnych modeli Top Ten mojeauto.pl Toyotą Corollą stopniała niemal do minimum... (info)

Newitech otwiera biuro w Stanach Zjednoczonych [12.03.2007] Informatyczna firma Newitech otworzyła swoje pierwsze przedstawicielstwo w Stanach Zjednoczonych. W tym celu spółka wykupiła 100 proc. udziałów w amerykańskiej informatycznej firmie Enabled Minds. Zarząd Newitechu informuje, że ekspansja na rynek amerykański to ważny etap rozwoju firmy w obszarze outsourcingu usług... (info)


Wawel pod szczególnym nadzorem

Wawel pod szczególnym nadzorem [12.03.2007] Wawel – wapienne wzgórze nad Wisłą, dawna siedziba władców Polski a teraz najcenniejszy zespół zabytków, jest chroniony przez dwa nowoczesne słupki parkingowe FAAC CITY, które nie pozwalają wjechać na zamek osobom niepowołanym. Stare szlabany zostały zastąpione słupkami, które strzegą przejazd i ułatwiają przejście turystom pieszym... (info)


Analizator AirMagnet w nowej odsłonie

Analizator AirMagnet w nowej odsłonie [12.03.2007] Firma Passus wprowadziła na polski rynek nową wersję oprogramowania AirMagnet Laptop Analyzer 7.0 PRO – profesjonalnego analizatora sieci WLAN. W nowym programie udoskonalono mechanizm wykrywania interferencji radiowych i analizy ich wpływu na działanie sieci... (info)

Programy szpiegujące i trojany odpowiedzialne za większość infekcji w lutym [12.03.2007] Programy szpiegujące i trojany stanowiły ponad 50% wszystkich wykrytych infekcji w lutym – wynika z analiz firmy Panda Software. Najwięcej, bo aż 60% nowych rodzajów złośliwych kodów zidentyfikowano jako trojany... (info)

Czy aby na pewno kontrowersyjna usługa? [12.03.2007] Dla pewnych środowisk kontrowersyjna, lecz zapewne dla większości zupełnie normalna. Mowa tutaj o nowej usłudze witryny www.there24.com!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...