informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

ArtStock.pl - pierwszy serwis aukcyjny sztuki online. [12.02.2008] Ruszył nowy serwis aukcyjny specjalnie dla twórców sztuki oferujący im sprzedaż produktów. Dodatkową zaletą jest możliwość prezentacji swoich usług w wybranych kategoriach... (info)

Pascal przygotował miniprzewodnik dla czytelników Media i Marketing Polska [12.02.2008] „Narty i snowboard w Europie” to już trzeci przewodnik Pascala, który otrzymają prenumeratorzy Media i Marketing Polska. Tym razem do rąk czytelników trafi wiedza jak spędzić zimowy urlop w alpejskich krajach... (info)

Centrum Kultury w Lubinie- plany na rok 2008 [12.02.2008] Centrum Kultury w Lublinie wprowadza zmiany w roku 2008, których celem jest pełniejsze zaspakajanie potrzeb mieszkańców Miasta, podlegających dużej dynamice w wyniku zachodzących zmian społeczno-kulturowych... (info)


Nowa Panorama Firm już w Twoim mieście!

Nowa Panorama Firm już w Twoim mieście! [12.02.2008] Eniro Polska wydawca Panoramy Firm wprowadził nową edycję katalogów. Dodano branże, udoskonalono sposób wyszukiwania, dzięki czemu użytkownik szybciej znajdzie firmę, produkt lub usługę. Odświeżono również okładkę Panoramy Firm.. (info)


Zakochani w Porcie Rumia

Zakochani w Porcie Rumia [12.02.2008] Miniona sobota upłynęła w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan pod znakiem walentynek. Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych w galerii odbyła się impreza z licznymi zabawami - największym powodzeniem cieszył się konkurs na najdłuższy pocałunek... (info)


„Nic co ludzkie” - spektakl w Centrum Kultury w Lublinie (projekt ’InVitro’)

„Nic co ludzkie” - spektakl w Centrum Kultury w Lublinie (projekt ’InVitro’) [12.02.2008] Pewne tematy są w naszym kraju nietykalne. „Nic co ludzkie” porusza problemy holocaustu i pogromów żydowskich w powojennej Polsce, rozgrzebując to co wyjątkowo w Polsce zostało przemilczane... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.02.2008 [12.02.2008] Dynamiczny wzrost indeksu WIG20. Dzień upłynął pod znakiem kontynuacji wczorajszych wzrostów. Indeksy rozpoczęły wtorek powyżej poniedziałkowego zamknięcia i w ciągu dnia znacznie zwyżkowały... (info)


Premiera- „Homo Polonicus” na podstawie powieści Krystiana Piwowarskiego

Premiera- „Homo Polonicus” na podstawie powieści Krystiana Piwowarskiego [12.02.2008] Już 8. marca br. w Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się inauguracja sceny „Teatru Centralnego”. Pierwszą premierą będzie „Homo Polonicus” w reżyserii Janusza Opryńskiego i Witolda Mazurkiewicza (Teatr Provisorium i Kompania „Teatr”)... (info)

Druk-Pak do końca 2008 roku może zadebiutować na GPW [12.02.2008] Zwiększenie zdolności produkcyjnych, poszerzenie oferty oraz wykorzystanie przewagi zdobytej dzięki uzyskaniu najwyższych certyfikatów jakości – to najważniejsze tegoroczne cele Druk-Paku. Spółka rozważa debiut na warszawskiej giełdzie... (info)


W kolorze miłości...

W kolorze miłości... [12.02.2008] W przeddzień święta zakochanych zewsząd otacza nas kolor czerwony. Witryny sklepowe, reklamy telewizyjne emanują tą ekspresyjną barwą i sprawiają, że zaczynamy ją odkrywać na nowo. Czerwień jest kolorem ponadczasowym, zawsze modnym i dobrze się kojarzy... (info)


Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu - bliskie zakończenie rozbudowy

Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu - bliskie zakończenie rozbudowy [12.02.2008] Otwarte 4 lata temu centrum outletowe Fashion House Sosnowiec finalizuje proces rozbudowy obiektu. W powiększonym nakładem około 10 mln Euro outlecie na klientów czekać będą nowe sklepy z przecenionym markowym asortymentem, zatrudnienie wzrośnie o 100 proc... (info)


Romantyczne chwile w Parku Handlowym Auchan Bielany

Romantyczne chwile w Parku Handlowym Auchan Bielany [12.02.2008] Walentynki w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej zapowiadają się bardzo nastrojowo. Zakochani znajdą tam mnóstwo upominków dla drugiej połowy. Będzie to także dzień niespodzianek... (info)


Nowe lustra kosmetyczne Geesa

Nowe lustra kosmetyczne Geesa [12.02.2008] Znakiem rozpoznawczym nowych luster kosmetycznych marki Geesa jest wyrazista stylistyka. Geometryczny kształt zaproponowany przez holenderskiego producenta nawiązuje do aktualnej mody we wzornictwie baterii i akcesoriów łazienkowych... (info)


Walentynkowe tete a tete

Walentynkowe tete a tete [12.02.2008] Przygotowujesz walentynkową kolację?Pamiętaj o walentynkowych napojach!Spacer Kochanków „Czas na Herbatę” to wyjątkowa herbata o śmietankowo-truskawkowym smaku z dodatkiem czerwonych cukrowych serduszek nadających herbacie szczególny, miłosny charakter... (info)


Horoskopy dla zakochanych, chcących się zakochać i nie tylko

Horoskopy dla zakochanych, chcących się zakochać i nie tylko [12.02.2008] Walentynkowe wróżby miłosne, przepowiednie i porady w serwisie Horoskop Wirtualnej Polski. Walentynki to doskonały moment by poczytać o przesądach związanych z miłością, zakochaniem, dowiedzieć się więcej na temat swojej drugiej połówki... (info)


Nowe modele procesów biznesowych w banku WestLB Polska lepsze zarządzanie.

Nowe modele procesów biznesowych w banku WestLB Polska lepsze zarządzanie. [12.02.2008] Bank niemiecki WestLB Polska po raz kolejny przeprowadził analizę, optymalizację i rozbudowę swojego modelu procesów biznesowych. Korzyści z tych działań to przede wszystkim stałe podnoszenie jakości obsługi klientów banku... (info)


Magia walentynkowych akcesoriów

Magia walentynkowych akcesoriów [12.02.2008] Dla poszukiwaczy oryginalnych i odważnych prezentów na Walentynki firma TelForceOne proponuje niebagatelne breloczki Voodoo. Daj się ponieść fantazji z nowatorską kolekcję laleczek wykonanych z włóczki... (info)

Losowo wybierane akcje dają lepsze rezultaty niż fundusze inwestycyjne! [12.02.2008] Serwis dla inwestorów tworzony przez inwestorów – StopaZwrotu.pl przeprowadził eksperyment, w wyniku którego okazało się, że gdyby przy wyborze inwestycji w akcje kierować się… losowaniem to zarobek byłby znacznie wyższy niż w każdym z akcyjnych funduszy!.. (info)

Czteryczwarte wygrywa przetarg na BI Herbapolu [12.02.2008] W połowie stycznia br. rozstrzygnięto przetarg na nowe Brand Identity dla marki Herbapol. Zmianą identyfikacji wizualnej i projektem kilkudziesięciu opakowań herbat i syropów zajmie się agencja reklamowa CZTERYCZWARTE... (info)

Jak zabawa – to z Parkridge! [12.02.2008] Ostatni czwartek karnawału to noc w stylu lat 80- 90. 31 stycznia, w warszawskiej restauracji 99, firma Parkridge Retail Poland wraz pracownikami z zaproszonymi gośćmi, w radosnych rytmach żegnała ten najbardziej roztańczony okres roku... (info)


Nowa funkcja! C-Pen 20 tłumaczy pojedyncze wyrazy

Nowa funkcja! C-Pen 20 tłumaczy pojedyncze wyrazy [12.02.2008] Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników przenośnych skanerów. C-Pen 20, ręczny skaner służący do odczytu tekstu, został wzbogacony o funkcję dającą możliwość tłumaczenia pojedynczych wyrazów z języków obcych... (info)


Stanley prezentuje torbę - organizer

Stanley prezentuje torbę - organizer [12.02.2008] Firma Stanley znalazła sposób na utrzymanie narzędzi w perfekcyjnym porządku. Wprowadza na polski rynek unikalny produkt z linii FatMax – połączenie torby narzędziowej i klasycznego organizera na narzędzia ręczne.. (info)

Z Kreislem na Euro [12.02.2008] Najbardziej pożądaną przez kibiców rzeczą są aktualnie bilety na Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii. Dwa z nich na pewno dostaną osoby, które szczęśliwie wygrają loterię produktową Kreisla „Buduj z nami z nagrodami”... (info)


Wave jako nowa fala biurowego design’u

Wave jako nowa fala biurowego design’u [12.02.2008] Fotel obrotowy Wave to duma nowej kolekcji 24h at work firmy Dziedzic. Połączenie nowoczesnej i stylowej linii z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ergonomii pozwoliło stworzyć krzesło, który wyznacza nowe kierunki w wyposażeniu wnętrz biurowych... (info)

XVII Sesja Rady Gminy Jerzmanowice-Przeginia [12.02.2008] 11 lutego 2008 odbyła się XVII sesja Rady Gminy Jerzmanowice-Przeginia. Najważniejszymi punktami obrad były: uchwalenie planu zagospodarowania przestrzennego dla Jerzmanowic, utworzenie Zespołów Szkół w Przegini i Jerzmanowicach... (info)

Inter Cars efektywniej zarządza dokumentami [12.02.2008] Fild.NET, spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft, wdrożyła w Inter Cars SA nowy system, który usprawni zarządzanie dokumentami w firmie... (info)


Walentynki tuz, tuż… spraw prezent sobie i swojej drugiej połówce.

Walentynki tuz, tuż… spraw prezent sobie i swojej drugiej połówce. [12.02.2008] Walentynki, czyli Święto Zakochanych - Święto obchodzone w dniu Walentego 14 lutego. W tym dniu zakochani obdarowują się "Walentynkami", są to zazwyczaj wiersze lub wyznania miłosne, także laurki i prezenty kojarzące się z miłością... (info)

Diamentowe inwestycje [12.02.2008] Diamenty – inwestycja z najwyższej półki dla najbardziej wymagających, jest już w ofercie Gold Finance. Diamenty dostarczane są wraz z certyfikatem Wysokiego Urzędu ds. Diamentów potwierdzającego autentyczność kamienia... (info)


Bądź aktywna przez cały rok…

Bądź aktywna przez cały rok… [12.02.2008] Aktywność ruchowa jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, dlatego też każdy z nas wybiera różne formy ćwiczeń, by czuć się zdrowo... (info)


Luksusowa bielizna Gracya.

Luksusowa bielizna Gracya. [12.02.2008] Gracya imię to wywodzi się od słowa gracia oznaczającego wspaniała, delikatna. Gracya to kobieta zdecydowana, pracowita, posiadająca bogactwo czułości i miłości. Często zamykająca się w sobie, skryta, ale też bardzo uparta. Łatwo ją obrazić czy zranić..... (info)


3M w paryskich bibliotekach

3M w paryskich bibliotekach [12.02.2008] W Paryżu, do 42 bibliotek, wybrano rozwiązania 3M oparte na technologii identyfikacji za pomocą fal radiowych (RFID), przeznaczone do zwiększania efektywności obiegu zbiorów bibliotecznych oraz do zabezpieczania ich przed kradzieżą... (info)

Niemieckie stacje radarowe w II Wojnie Światowej [12.02.2008] Spośród kilku rozwiązań stacji obserwacyjnych i radarowych stosowanych przez Niemców najpopularniejszym zestawem był tzw. "Himmelbett" - składający sie z dwóch radarów FuMG 65 "Würzburg-Riese", radaru Freya i stacji centralnej Seeburg... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...