informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 35

Actio - płatności przez SMS [12.01.2007] Firma Net-Telecom, dostawca usługi Actio (telefonia VoIP), zaoferowała swoim klientom kolejną opcję uzupełnienia salda gotówkowego w sieci... (info)


FOSFAN ma 60 lat

FOSFAN ma 60 lat [12.01.2007] FOSFAN S.A., głównie znany jako producent wieloskładnikowych nawozów rolniczych i ogrodniczych, obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia. Firma powstała dokładnie 23. listopada 1946 roku. Na przestrzeni lat pod wpływem zmieniającej się sytuacji oraz warunków rynkowych zmieniała swoją nazwę i oblicze... (info)


Pierscionek z jednym oczkiem, czy z kilkoma?

Pierscionek z jednym oczkiem, czy z kilkoma? [12.01.2007] Kupujesz pierścionek swojej ukochanej? Więc musisz zdecydować z iloma kamieniami... (info)


Nowa kolekcja Marmoleum sport FORBO

Nowa kolekcja Marmoleum sport FORBO [12.01.2007] FORBO wprowadziło do swojej oferty nową kolekcję wykładzin sportowych MARMOLEUM SPORT... (info)


Nowość: warzywne mrożonki „fit” do gotowania na parze od Felco

Nowość: warzywne mrożonki „fit” do gotowania na parze od Felco [12.01.2007] Aktywne, dbające o figurę kobiety potrzebują produktów smacznych, ale niskokalorycznych i zdrowych. Jako pierwszy producent mrożonek w Polsce, Globus Polska wprowadza na rynek coś specjalnie dla nich... (info)

Targeo Mobile - Innowacją roku 2006 [12.01.2007] Tytułem „Innowacja roku 2006” Amerykańska Izba Handlowa (American Chamber of Commerce) w Polsce uhonorowała wdrożenie w firmie X-press Couriers platformy mobilnej Targeo Mobile, bazującej na technologii systemu nawigacji satelitarnej AutoMapa... (info)

Monitory LCD Asus w nowej ofercie Action S.A.! [12.01.2007] Action S.A. poszerzył umowę dystrybucyjna z renomowanym producentem IT, firmą Asus. W nowej ofercie dostępne są monitory LCD... (info)


Jarek Baran pilotem Leszka Kuzaja

Jarek Baran pilotem Leszka Kuzaja [12.01.2007] Po dniach testów i rozmów, w dniu wczorajszym zapadła decyzja, kto usiądzie w prawym fotelu Subaru Imprezy Leszka Kuzaja... (info)


Nowe narzędzie Panda Software do usuwania najbardziej niebezpiecznych programów szpiegujących

Nowe narzędzie Panda Software do usuwania najbardziej niebezpiecznych programów szpiegujących [12.01.2007] Panda Software wprowadziła nowe narzędzie do wykrywania i eliminowania najgroźniejszych programów szpiegujących. Panda QuickRemover Special Top Spyware skanuje cały system komputera i czyści go przy każdorazowym uruchomieniu. Narzędzie jest bezpłatne i dostępne na stronie producenta... (info)


Funkwerk IAD GmbH przedstawia swoje pierwsze produkty z serii M

Funkwerk IAD GmbH przedstawia swoje pierwsze produkty z serii M [12.01.2007] Nowa seria urządzeń z ADSL2+ dla operatorów i dostawców Internetu.. (info)

Proaktywni nie boją się roku 2007 [12.01.2007] Zaplanowane ataki skierowane do ściśle określonej grupy użytkowników i firm, luki w oprogramowaniu i systemie operacyjnym oraz oszustwa internetowe, zwłaszcza z wykorzystaniem niechcianych wiadomości elektronicznych to według Panda Software największe zagrożenia na rok 2007 dla użytkowników cyberprzestrzeni. Takim i innym zagrożeniom czyhającym w Internecie przeciwdziałają najnowsze proaktywne technologie zaimplementowane w rozwiązaniach antywirusowych... (info)

Produkty Possio w ofercie Passusa [12.01.2007] Firma Passus wprowadziła do swojej oferty produkty firmy Possio, które pozwalają połączyć zalety tradycyjnego faksu i telefonu z mobilnością oferowaną przez sieć GSM. Dzięki nim można rozwinąć sprawną infrastrukturę telefoniczną wszędzie tam, gdzie linie stacjonarne nie są dostępne... (info)

Lipoliza [12.01.2007] Lipoliza jest nowoczesną metodą chirurgii estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu w określonych okolicach ciała... (info)

Nowy telefon systemowy elmeg IP-S400 już dostępny w Polsce [12.01.2007] Profesjonalny VoIP dla biura.. (info)


Najgroźniejsze wirusy roku 2006

Najgroźniejsze wirusy roku 2006 [12.01.2007] Firma Panda Software opublikowała raport najczęściej wykrywanych wirusów 2006 roku. W minionym roku atakowały nas już dobrze znane od lat złośliwe kody - Sdbot.ftp i Netsky.P... (info)


Nowa strona Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Nowa strona Instytutu Wzornictwa Przemysłowego [12.01.2007] Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, najstarsza instytucja zajmująca się  w Polsce tematyką designu, uruchomiła serwis dedykowany dla potrzeb przedsiębiorców, projektantów, dziennikarzy i wszystkich zainteresowany projektowaniem produktu... (info)

Mikołaj Czaja wzmocnił zespół Badzpierwszy.pl [12.01.2007] Krakowska Spółka Mobile IT Group Poland sp. z o.o. wzmacnia szeregi!.. (info)

EP wkracza na rynek ogólnopolski [12.01.2007] W ramach poszerzania działalności oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i klientów, EP – Personel i Organizacja zamierza skonsolidować siły z dużą, międzynarodową agencją zatrudnienia... (info)

Portal Bankier.pl przejmuje portale PIT.pl i VAT.pl [12.01.2007] Bankier.pl S.A. przejmuje pakiet kontrolny w Pit.pl sp. z o.o., spółce będącej wydawcą portali podatkowych PIT.pl i VAT.pl... (info)

Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A. [12.01.2007] Z końcem roku odchszedł ze spółki wiceprezes zarządu Piotr Wąsowski... (info)


Intel przyspiesza BMW Sauber F1 Team

Intel przyspiesza BMW Sauber F1 Team [12.01.2007] Uruchomiono superkomputer Albert² oparty na dwurdzeniowych procesorach Intel® Xeon® 5160.. (info)

Schenker i BAX Global zacieśniają współpracę z BOC Edwards [12.01.2007] Do istniejącej umowy obejmującej, miedzy innymi, globalne przewozy towarów drogą lotniczą i morską, włączono dystrybucję lądową na terenie Europy.. (info)

Projekt Railoga dla Masterfoods – kolej zamiast samochodów [12.01.2007] Nowatorska koncepcja logistyczna spółki-córki firmy Schenker łącząca dwa ośrodki produkcji Masterfoods w Niemczech i we Francji.. (info)

Wyniki VIII edycji Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców [12.01.2007] Przejrzysta i nowoczesna oferta za rozsądną cenę – pod takim motto przebiegła VIII edycja Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców, przedsięwzięcia, które dla wielu banków i ich oddziałów stało się oczywistym elementem ich strategii w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Godło promocyjne Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców to dobra rekomendacja dla firm. Wskazuje banki i oddziały bankowe oferujące zestaw produktów i usług możliwie najbardziej odpowiadający bieżącym potrzebom i specyfice sektora MŚP... (info)

ComputerLand S.A. otrzymał nagrodę Primavera Excellence za rok 2006. [12.01.2007] ComputerLand S.A. największy użytkownik Primavera w Polsce, otrzymał w Londynie nagrodę Primavera Excellence w kategorii High Technology/Telecom za rok 2006... (info)

Informacja o numerach telefonów po niemiecku i po rosyjsku [12.01.2007] Telekomunikacja Polska wprowadza nowe usługi informacyjne dla cudzoziemców. Pod numerem 118 000 dostępna jest informacja tp o numerach telefonów w języku niemieckim, a pod numerem 118 712 informacja tp o numerach telefonów w języku rosyjskim... (info)


Nowe rozwiązania VELUX gwarancją niższych kosztów utrzymania domu!

Nowe rozwiązania VELUX gwarancją niższych kosztów utrzymania domu! [12.01.2007] Duży dom dla czteroosobowej rodziny, to nie tylko wydatek związany z jego budową, ale również znaczne koszty utrzymania w przyszłości... (info)

Skuteczność ITIL zbadana przez BMC Software [12.01.2007] Badania przeprowadzone na zlecenie BMC Software wykazują, że zastosowanie metodologii ITIL zwiększa jakość IT w 70% przypadków... (info)


Creative wprowadza dwie zewnętrzne karty dźwiękowe

Creative wprowadza dwie zewnętrzne karty dźwiękowe [12.01.2007] Sound Blaster Surround 5.1 oraz Sound Blaster Connect to wysoka jakość dźwięku dla każdego posiadacza komputera PC i notebooka. Łatwa instalacja i prosta obsługa... (info)


Try A Different Angle. Grant’s – imprezy inne niż wszystkie

Try A Different Angle. Grant’s – imprezy inne niż wszystkie [12.01.2007] Try A Different Angle. Grant’s, to cykl trzech wyjątkowych imprez inspirowanych akordeonem, które odbyły się w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie... (info)

Słyszy się, mówi, ale nie wie, co [12.01.2007] Lubi jazdę na nartach i osoby kompetentne. Takimi są, jego zdaniem, byli oficerowie UOP i Gromu oraz brat szefa Komisji Nadzoru Finansowego... (info)

W sądzie leżą trzy wnioski o upadłość [12.01.2007] Gra o przyszłość Malmy, znanego producenta makaronów, nabiera rumieńców. Do sądu trafił nie jeden, lecz trzy wnioski o jej upadłość... (info)

Wszyscy się biją, a kto skorzysta [12.01.2007] Część spółek dystrybucyjnych liczy, że zyska na wydzieleniu operatorów sieci. Regulator przestrzega, że stracą na tym odbiorcy energii... (info)

Nie chcą zdjąć kagańca z OFE [12.01.2007] Są fundusze, które mimo istniejących rygorów inwestycyjnych radzą sobie lepiej niż inne. Zasady się nie zmienią. A strategie?.. (info)


Gold Finance - Doradcy Finansowi będzie obsługiwał klientów inwestycji 'Wilanów One'

Gold Finance - Doradcy Finansowi będzie obsługiwał klientów inwestycji 'Wilanów One' [12.01.2007] Firmy Gold Finance i B.S.R Polska rozpoczęły współpracę w zakresie obsługi klientów inwestycji Wilanów One... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...