informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

W poszukiwaniu oszczędności: rozwój rynku outsourcingu usług kadrowo - płacowych [11.12.2008] Jak zgodnie pokazują wyniki najnowszych badań z obszaru Human Resources, administracja płac wciąż pozostaje najczęściej zlecaną funkcją na zewnątrz firmy... (info)

Tajniki dachu spadzistego [11.12.2008] Wiedza i informacja w dzisiejszych czasach to bardzo drogi i poszukiwany towar. Braas przygotował kolejne wyjątkowe na polskim rynku wydawnictwo. Podręcznik Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste – Braas ujrzał już światło dzienne... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.12.2008 [11.12.2008] GPW stoi w miejscu. Czwartkowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem niewielkiej aktywności inwestorów, do czego rynek przyzwyczaił już nas w ostatnim czasie... (info)

Puszczeni z płatnymi torbami [11.12.2008] Przedświąteczne zakupy co roku są sporym obciążeniem dla rodzinnego budżetu. Produkty na świąteczny stół, ozdoby, prezenty dla najbliższych… wydatki można mnożyć bez końca. Przy kasie spotkać nas może kolejny wydatek - opłata za torbę... (info)


Reactor oficjalnym dystrybutorem OCZ

Reactor oficjalnym dystrybutorem OCZ [11.12.2008] Produkty firmy OCZ Technology są już dostępne w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor, która dołączyła do grona oficjalnych dystrybutorów tej marki w Polsce... (info)


one4all rozwiązaniem innowacyjnym na skalę światową

one4all rozwiązaniem innowacyjnym na skalę światową [11.12.2008] Platforma informatyczna one4all stworzona przez firmę CSF Polska, należącą do grupy kapitałowej Syntea S.A., otrzymała pozytywną opinię o innowacyjności w skali światowej wydaną przez Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych Politechniki Lubelskiej... (info)

Po spotkaniu z AchieveGlobal na Międzynarodowym Kongresie Kadry. [11.12.2008] John Guziak, współwłaściciel i członek zarządu AchieveGlobal oraz Arkadiusz Siechowicz, konsultant Leadership Development International, 25-ego listopada poprowadzili spotkanie pt."Succession planning - trend or necessity"... (info)


Foremki na muffiny marki Stella pack

Foremki na muffiny marki Stella pack [11.12.2008] W grudniu 2008 Stella Pack S.A. wprowadza na rynek kolejną nowość w swoim portfolio produktów do pieczenia – Foremki na muffiny marki Stella pack. To szansa na nowe pyszne eksperymenty w polskich kuchniach... (info)


Sylwestrowa zapiekanka z makaronem Siła Serca

Sylwestrowa zapiekanka z makaronem Siła Serca [11.12.2008] Sylwestrowa noc to czas hucznej zabawy. Każdy z nas stara się zakończyć stary i przywitać Nowy Rok w sposób uroczysty w gronie rodziny bądź znajomych i przyjaciół. Właściwie cały świat w tę jedną jedyną noc w roku zamienia się w wielką imprezę... (info)

Ulgi i odliczenia Składki ZUS Ubezpieczenie Zdrowotne - odliczenie [11.12.2008] Podatek dochodowy w pierwszej kolejności ulega obniżeniu o kwotę składki na ubezpieczenie zdrowotne ZUS, opłaconej w roku podatkowym bezpośrednio przez podatnika oraz pobranej w roku podatkowym przez płatnika, zgodnie z odrębnymi przepisami... (info)


Avid zarządza pamięcią w produkcji materiałów HD

Avid zarządza pamięcią w produkcji materiałów HD [11.12.2008] System przechowywania pamięci Avid Unity ISIS 2.0 umożliwia jednoczesny dostęp do materiałów wielu użytkownikom i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych.. (info)

Małżeństwo i dzieci, Małżonkowie wspólnie rozliczenia roczne [11.12.2008] Małżeństwo i dzieci, Małżonkowie wspólnie rozliczenia roczna 2008-2009. Warunki rozliczeń rocznych. Mogą skorzystać z możliwości łącznego opodatkowania się, jeżeli:.. (info)

Skala podatku dochodowego oraz koszty uzyskania przychodu w 2009 r. [11.12.2008] Ministerstwo Finansów opublikowało na swoich stronach tabelki z informacjami dotyczącymi progów podatkowych i kosztów uzyskania przychodu na 2009 rok... (info)


Nowy wyścigowy silnik POLINI EVOLUTION – seria limitowana

Nowy wyścigowy silnik POLINI EVOLUTION – seria limitowana [11.12.2008] Prosto z Włoch, z Teamu Polini nadchodzi nowy silnik Polini Evolution seria limitowana przygotowany do wyścigów skuterów! Silnik jest stworzony z myślą o zawodnikach, teamach i fanach!.. (info)

Polska akcja Humanitarna o pomaganiu przed świętami [11.12.2008] Obdarowywać można na wiele sposobów. Kupując butelkę wody mineralnej 0,33l możesz pomóc budować Polskiej Akcji Humanitarnej studnię w Sudanie Południowym. Dostęp do wody to najlepszy prezent dla tych, którzy każdego dnia, także w święta, czują ból pragnienia... (info)

IBM nowym klientem Fastline [11.12.2008] Agencja Fastline Advertising wygrała przetarg na organizację konferencji IBM dla jednego z działów tej korporacji. Konferencja dla 40 osób odbędzie się w połowie grudnia 2008 r. na południu Polski... (info)

Muzyka w kolporter.pl z polską ceną [11.12.2008] Kolporter.pl wydzielił na stałe osobną sekcję dla akcji „Polska Cena”, którą prowadzi Universal Music Polska. W jednym miejscu można znaleźć 250 płyt CD i DVD z najlepszą zagraniczną muzyką, w cenie ok. 30-40 zł, a nie jak dotychczas 60-70 zł... (info)

Załoga Ptaszek/Szkopek przed 46. Rajdem Barbórka [11.12.2008] Paweł Szkopek (Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych) i Jacek Ptaszek (rallycrossowy Mistrz Polski) stworzą nietypową załogę rajdową i wystartują w Rajdzie Barbórka, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w Warszawie... (info)


Piwniczna Zdrój: Deska i narty

Piwniczna Zdrój: Deska i narty [11.12.2008] Piwniczna Zdrój to niewielkie uzdrowisko położone w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość tą polecamy dla ceniących piękno przyrody, ciszę, spokój oraz aktywny wypoczynek. Zimą Piwniczna to prawdziwy raj dla narciarzy... (info)

Strategiczny sojusz dla marketingu sportowego [11.12.2008] Agencja Web Search Factory Polska, specjalizująca się w strategiach marketingowych i Web PR, nawiązała współpracę strategiczną ze Smart Marketing Solutions, zajmującą się m.in. doradztwem w budowaniu strategii marketingowych i organizacją eventów sportowych... (info)


Świat najpiękniejszych kobiet w serwisie Wirtualnej Polski – alemodelki.pl

Świat najpiękniejszych kobiet w serwisie Wirtualnej Polski – alemodelki.pl [11.12.2008] Wirtualna Polska, jako pierwszy polski portal, uruchomiła witrynę poświęconą modelingowi w ujęciu kompleksowym. Znaleźć w niej można m.in. galerie zdjęć najsłynniejszych modelek... (info)


Ściany obsypane srebrem i złotem

Ściany obsypane srebrem i złotem [11.12.2008] Charakter wnętrza budujemy nie tylko przez odpowiedni dobór sprzętów, oświetlenia, czy koloru ścian, ale również dzięki wykorzystaniu produktów dekoracyjnych. Przebojem aranżacji są powłoki laserunkowe, które dodają kolorom efektownej głębi... (info)

Szał świątecznych zakupów - pułapki kredytowe [11.12.2008] Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia nasze portfele są mocno nadwyrężone zarówno z powodu zaplanowanych wydatków, jak i tych niespodziewanych. Większość z nas doskonale zna to uczucie,.. (info)

Komentarz Expandera: Obligacje przyciągają uwagę (11.12.2008) [11.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Dzisiejszy spadek notowań, podobnie jak wczorajsza sesja niewiele nowego wnoszą do obrazu rynków akcji.My wczoraj mieliśmy korektę wcześniejszych dwóch wzrostowych sesji,..... (info)

Korporacja Oracle udostępnia program Oracle Academy [11.12.2008] Oracle Academy to bogata oferta produktów i usług Oracle skierowana do uczelni wyższych. Inicjatywa Korporacji Oracle pomaga studentom w nabyciu umiejętności niezbędnych do budowania kariery w XXI wieku... (info)

Pięciuset wspaniałych [11.12.2008] Uczniowie z 78 szkół ponadgimnazjalnych przeszli do etapu okręgowego I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W sumie 500 osób z blisko 2000 startujących w etapie szkolnym... (info)

Namawiali do wymiany [11.12.2008] Jakie trzeba spełniać warunki, by wyjechać na wymianę studencką do The Grimsby Institute? Formy zaliczenia semestru na brytyjskiej uczelni, warunki zakwaterowania i możliwość odbycia praktyk w zagranicznych firmach?.. (info)

WSL wpiera młodych wolontariuszy [11.12.2008] Był opłatek, kolędy i prawdziwie świąteczna atmosfera. Przy jednym stole zasiedli uczniowie poznańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr VI oraz osoby starsze z Klubu Seniora działającego przy Szkole Podstawowej nr 82 i Domu Pomocy Społecznej nr 4... (info)


BE-SMART ramię w ramię z Galerią Bałtycką

BE-SMART ramię w ramię z Galerią Bałtycką [11.12.2008] BE-SMART- pierwsza w trójmieście firma zajmującą się innowacyjną reklamą mobilną na samochodach marki Smart przeprowadziła kampanię reklamową dla CH Galeria Bałtycka... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...