informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.12.2004 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Nowy próg balkonowy WIN-STEP [11.12.2004] Pomimo, że podstawowe funkcje okna pozostają od lat niezmienne, podlega ono ciągłym modyfikacjom i usprawnieniom. Konstruktorzy wciąż pracują nad ich funkcjonalnością. Ten priorytet przyświecał także firmie OKNOPLAST-Kraków podczas tworzenia drzwi balkonowych. Aby ułatwić ich codzienną eksploatację, są one dodatkowo wyposażone m.in. w praktyczny system zatrzasku balkonowego WIN-CLICK oraz wygodny hamulec rozwarcia sterowany klamką. Na tym jednak nie koniec... (info)

Dach w portfelu [11.12.2004] Dach może stanowić lwią cześć kosztów wykonania stanu surowego budynku. Często o ostatecznej wysokości wydatków potrzebnych do wykonania tego elementu dowiadujemy się już podczas realizacji - a w rezultacie założony przez nas budżet na budowę domu zostaje przekroczony. Jak więc dokładnie obliczyć koszty budowy dachu?.. (info)

Modnie, stylowo i... własnymi rękoma [11.12.2004] Wybierając wystrój mieszkania coraz chętniej sięgamy po nietypowe zestawienia i odważne inspiracje - od chłodnego, minimalistycznego stylu, po egzotyczne meble i dodatki rodem z Dalekiego Wschodu. Teraz dzięki nowoczesnym materiałom budowlanym do każdego wystroju wnętrza możemy także dopasować układ przestrzenny mieszkania, nadając ścianom śmiałe, fantazyjne kształty... (info)

Świadome budowanie [11.12.2004] Na "murowany" sukces każdej budowy składają się dwie rzeczy - sprawdzone i godne zaufania materiały oraz fachowe i solidne wykonawstwo. Rezygnację z jednego z tych elementów można porównać do budowania domu bez solidnych fundamentów... (info)

System dla spóźnialskich [11.12.2004] Do dzisiaj pokutuje utarty schemat - jak rozpoczynać budowę to tylko na wiosnę. Wszystko po to, by zdążyć przed mroźną polską zimą. Tymczasem Ytong ze swoim "białym" systemem budowlanym udowadnia, że nie jesteśmy skazani tylko na tę jedną porę roku... (info)

Czwarta aprobata dla baterii Oras [11.12.2004] Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej zmieniły się nie tylko niektóre przepisy prawa budowlanego, ale także świadomość klientów. Polacy nie chcą już kupować „byle czego” za niską cenę. Coraz częściej decydują się na towar wysokiej jakości, który będzie służył im przez dłuższy czas... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...