informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Documaster – rozwiązania obniżające koszty druku dokumentów [11.11.2006] Euroimpex SA wprowadza na rynek autorskie oprogramowanie Documaster – system do monitorowania i kontrolowania kosztów produkcji dokumentów w firmie... (info)

Nowe www.DACHY.org wystartowały [11.11.2006] W ostatnich dniach października wystartowała nowa wersja renomowanego serwisu www.dachy.org, a już wkrótce jego użytkownicy otrzymają na swoje skrzynki nową wersję bezpłatnego Newslettera Dachowego. Główną ideą wszystkich zmian była wygoda, przyjazność w użytkowaniu i nowoczesność... (info)

PZU SA laureatem konkursu Mecenas Kultury 2006 [11.11.2006] PZU SA został wyróżniony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaszczytnym tytułem Mecenasa Kultury 2006 w kategorii Fundator... (info)

Mieszkanie na dom zamienię - raport specjalny Open Finance i Bankier.pl [11.11.2006] Utrzymujące się na wysokim poziomie ceny mieszkań w największych miastach Polski sprawiają, że kupno domu na przedmieściach stało się całkiem realną alternatywą nawet dla 50-metrowych lokali w bloku... (info)

List w butelce w najnowszym numerze ABSOLUT REFLEXIONS [11.11.2006] Najnowszy numer „ABSOLUT REFLEXIONS” jak zwykle odsłania świat artystycznych inspiracji: portretuje najbardziej obiecujących młodych artystów, opisuje niepowtarzalne wydarzenia, imprezy, spotkania, a także zachęca do typowania wyjątkowych rzeczy, zjawisk i nadania im tytułu Absolutu... (info)

Uwolnij się od Toksyn - program przedłużony [11.11.2006] W związku z dużym zainteresowaniem działanie Infolinii dietetycznej programu „Uwolnij się od Toksyn” przedłużono do końca Listopada... (info)

Rusza Panasonic Kid Witness News 2007 - gimnazjaliści do dzieła! [11.11.2006] Uczniowie szkół gimnazjalnych z całej Polski, którzy marzą o karierze reportera mają możliwość realizacji swojej pasji w międzynarodowym konkursie Panasonic Kid Witness News... (info)

Nowa firma w dobie internetu [11.11.2006] Bądź pierwszy w wyszukiwarce, a zwiększy to twój biznesowy sukces. Gdy zadbasz o miejsce w internecie, twoja wysoka pozycja i biznesowy sukces będą bliższe niż kiedykolwiek przedtem. Zobacz jak robią to inni... (info)

Piper-Heidsieck Sublime Cuvée – nowy szampan na polskim rynku [11.11.2006] Piper-Heidsieck Sublime Cuvée dołączył do obecnego już w Polsce Piper-Heidsieck Brut, który zyskał uznanie koneserów eleganckich trunków... (info)

SQL Server 2005 Compact Edition [11.11.2006] Microsoft poinformował o wprowadzeniu na rynek SQL Server 2005 Compact Edition – nowej, kompaktowej bazy danych przeznaczonej do tworzenia dynamicznych aplikacji, zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych... (info)

Concordia planuje i integruje [11.11.2006] Podczas omówienia strategii działań na najbliższe miesiące, Grupa Concordia nagrodziła najlepszych pośredników... (info)

Dziewięć produktów Logitech laureatami nagród CES Innovation [11.11.2006] Dziewięć produktów Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) otrzymało nagrodę CES Innovations 2007 przyznawaną za osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i inżynierii... (info)

Carrefour otwiera Galerię Grudziądzką [11.11.2006] 8 listopada 2006 roku firma Carrefour Polska, krajowy lider w handlu wielkopowierzchniowym, otwiera Galerię Grudziądzką, największy obiekt usługowo – handlowy w Grudziądzu... (info)

Rusza I ogólnopolska Olimpiada Zdrowia [11.11.2006] W połowie listopada br. w gimnazjach na terenie całego kraju rozpocznie się I ogólnopolska „Olimpiada Zdrowia”, czyli konkurs wiedzy na temat żywności i zdrowego żywienia... (info)

RMF LIVE! Z Wirtualna Polską [11.11.2006] Koncerty największych gwiazd polskiej estrady „na żywo” – w Wirtualnej Polsce... (info)

Komu dziś opłaca się przyzwoitość? [11.11.2006] Sto pytań młodzi będą mieli okazję zadać Władysławowi Bartoszewskiemu, politykowi, mężowi stanu, wykładowcy historii, pisarzowi i publicyście... (info)

Mutru - Piotr Żaczek - recenzja płyty [11.11.2006] Piotr Żaczek to jeden z najbardziej rozchwytywanych sidemanów w naszym kraju. Jego gitarę basową można usłyszeć na płytach Anity Lipnickiej, Kayah, Edyty Górniak, czy Polucjantów... (info)

Konkurs - Dodaj blasku swojej skórze! [11.11.2006] Portal ByćKobietą.pl oraz firma Abacosun zapraszają do udziału w konkursie „Dodaj swojej skórze blasku!” Wygraj zestaw kosmetyków i ciesz się piękną skórą!.. (info)

Legendarny MTV Unplugged po raz pierwszy w Polsce [11.11.2006] Po raz pierwszy w Polsce, jak również w całej Europie Środkowej i Wschodniej zostanie nagrany koncert z cyklu „MTV Unplugged”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...