informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Konkursowe menu Kuchni Jogurtowej

Konkursowe menu Kuchni Jogurtowej [11.10.2013] Gotowanie to sztuka. W pięciu aktach. Możesz zagrać w niej główną rolę, ale… czy nie lepiej być reżyserem? Jeśli Twoją największą pasją jest gotowanie, masz mnóstwo ciekawych pomysłów i chcesz się nimi podzielić, mamy coś specjalnie dla Ciebie!.. (info)


Aveo new generation Villeroy & Boch w zwycięskich projektach konkursu Excellent Design 2013

Aveo new generation Villeroy & Boch w zwycięskich projektach konkursu Excellent Design 2013 [11.10.2013] Konkurs Excellent Design 2013 rozstrzygnięty! 5 października w krakowskim Salonie Excellent poznaliśmy laureatów – autorów najpiękniejszych projektów łazienek. W zwycięskich pracach dominowała kolekcja Aveo new generation firmy Villeroy & Boch... (info)

Getin Noble Bank z Gran Prix na festiwalu Golden Drum 2013 [11.10.2013] Getin Noble Bank otrzymał Grand Prix za kartę debetową MasterCard Display na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy Golden Drum, odbywającym się w Portorożu. Interaktywna karta z wyświetlaczem została nagrodzona w kategorii „New or Innovative”... (info)


Podłogi mocne jak dąb

Podłogi mocne jak dąb [11.10.2013] Dąb to majestatyczne drzewo, symbol siły, witalności i potęgi. Pochodzące z niego drewno cechuje się trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Także z uwagi na te właściwości dębowe podłogi cieszą się popularnością... (info)


Energooszczędne budowanie z betonem komórkowym

Energooszczędne budowanie z betonem komórkowym [11.10.2013] Współczesne budownictwo energooszczędne i pasywne wymaga rozwiązań zapewniających obniżenie strat ciepła... (info)


Łaziki marsjańskie będą rywalizować w Polsce

Łaziki marsjańskie będą rywalizować w Polsce [11.10.2013] To już pewne – prestiżowe zawody łazików marsjańskich w 2014 roku po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Informację o organizacji European Rover Challenge ogłoszono na specjalnym pokazie Mars Society, który odbył się 8 października... (info)


Atrakcyjne obniżki cen biletów lotniczych z okazji 80. urodzin AIR FRANCE

Atrakcyjne obniżki cen biletów lotniczych z okazji 80. urodzin AIR FRANCE [11.10.2013] Francuski przewoźnik z okazji swojej rocznicy zaprasza do udziału w urodzinowej akcji pt. „Niezliczone okazje"... (info)


Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna po raz szósty

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna po raz szósty [11.10.2013] 11 października rozpoczęła się VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna. Do pierwszego etapu przystąpiło niemal 7900 uczniów z całej Polski. Organizatorem jedynego tej rangi konkursu wiedzy dla przyszłych logistyków jest Wyższa Szkoła Logistyki... (info)


Innowacyjna fuga Sopro DF10 Design Fuga Flex

Innowacyjna fuga Sopro DF10 Design Fuga Flex [11.10.2013] Aranżując kuchnię, łazienkę, czy taras wybieramy okładziny dostosowane do naszych potrzeb i gustu. Mniejszą wagę przykładamy do fugi, a to ona jest dopełnieniem całości i nadaje ostateczny charakter powierzchniom... (info)


Albo dopłata, albo wkład własny

Albo dopłata, albo wkład własny [11.10.2013] Od przyszłego roku nie dostaniemy kredytu na całość mieszkania. Trzeba będzie mieć własne oszczędności lub skorzystać z rządowej dopłaty do wkładu własnego.. (info)

BizTech odnowił partnerstwo z Oracle [11.10.2013] BizTech odnowił partnerstwo z Oracle. Firma BizTech Konsulting SA we wrześniu 2013 odnowiła partnerstwo z Oracle na poziomie Gold... (info)


CASA PABLO – wnętrze z hiszpańską duszą

CASA PABLO – wnętrze z hiszpańską duszą [11.10.2013] Przy ulicy Grzybowskiej 5a w Warszawie istnieje wyjątkowe miejsce – hiszpańska restauracja CASA PABLO, która powstała z miłości do kultury półwyspu Iberyjskiego. Kameralna przestrzeń sprzyja zarówno formalnym jak i prywatnym spotkaniom... (info)


Promostal stawia most na Wieprzy

Promostal stawia most na Wieprzy [11.10.2013] Most łukowy na rzece Wieprza w Darłowie – to kolejny duży kontrakt, jaki realizuje spółka Promostal z Czarnej Białostockiej. Jej możliwości produkcyjne wzrosły dzięki rozbudowie zakładu... (info)

Dworcowa wizytówka Torunia [11.10.2013] Przyjazny dla podróżnych, z poczekalniami na peronach, windami, ruchomymi schodami i sklepikami – tak za niespełna dwa lata będzie wyglądał Dworzec Toruń Główny. 11 października 2013 r. miasto podpisało umowę na rewitalizację obiektu... (info)


Promocja EVELINE COSMETICS w ramach rządowego programu wspierającego eksporterów branży kosmetycznej

Promocja EVELINE COSMETICS w ramach rządowego programu wspierającego eksporterów branży kosmetycznej [11.10.2013] 27 września br. w Warszawie, w ramach Branżowego Programu Promocji branży kosmetycznej na zagranicznych rynkach, gościli zagraniczni dziennikarze i dystrybutorzy branży kosmetycznej... (info)


ADAM-6260 – Moduł 8 wyjść przekaźnikowych z funkcją switcha i logiką GCL firmy Advantech

ADAM-6260 – Moduł 8 wyjść przekaźnikowych z funkcją switcha i logiką GCL firmy Advantech [11.10.2013] ADAM-6260 to nowy moduł I/O firmy Advantech dedykowany do pracy w sieci Ethernet z protokołem Modbus TCP, który wyposażony został w 8 wyjść przekaźnikowych 250VAC@5A lub 30VDC@5A... (info)

Kaspersky Daily - polskojęzyczny blog o bezpieczeństwie w internecie [11.10.2013] Kaspersky Lab Polska informuje o uruchomieniu polskojęzycznej wersji bloga Kaspersky Daily poświęconego zagadnieniom związanym z bezpiecznym korzystaniem z komputera i internetu... (info)


Szafa gra w Bonarce, czyli przebojowy pokaz mody

Szafa gra w Bonarce, czyli przebojowy pokaz mody [11.10.2013] Hity mody oraz gwiazdy jesiennych kolekcji, stylowe fotografie oraz szlagierowa wystawa dźwiękowa, ikona stylu Małgorzata Kożuchowska oraz muzyczny ekspert Hirek Wrona. Najbliższy pokaz mody (12-13 października) zapowiada się przebojowo!.. (info)


Kulinarne podpowiedzi, czyli jak wzbogacić dietę partnera

Kulinarne podpowiedzi, czyli jak wzbogacić dietę partnera [11.10.2013] Twój partner jest łasuchem, a może nie wyobraża sobie życia bez mięsa? Uprawia sport, czy woli kibicować? Zadbaj o niego podając mu produkty spożywcze dobrane do jego stylu życia oraz upodobań... (info)


Taniej zasilisz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer!

Taniej zasilisz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer! [11.10.2013] Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!.. (info)

Toruń będzie stolicą boksu [11.10.2013] Dariusz Michalczewski, Paweł Skrzecz i Jerzy Rybicki uświetnią swoją obecnością XVII. Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygiera. Impreza odbędzie się w dniach 12-13 października 2013r. w Toruniu... (info)

Lalki spotkają się w Toruniu [11.10.2013] Po raz 20. Toruń miastem lalek. Od 12 do 18 października w Toruniu 20. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Spotkania... (info)

Toruń stawia na inwestycje [11.10.2013] Toruń znalazł się w czołówce opracowanego przez „Wspólnotę” prestiżowego rankingu samorządowych inwestycji w infrastrukturę techniczną. Gród Kopernika zajął piątą lokatę wśród miast wojewódzkich. Za nami jest m.in. Wrocław, Kraków czy Bydgoszcz... (info)

NEONET świętuje 10-lecie i zaprasza na wielką urodzinową promocję! [11.10.2013] NEONET, największa w Polsce sieć sprzedaży RTV AGD, świętuje swoje 10-lecie. Z tej okazji przygotowano specjalną urodzinową promocję!.. (info)


Guardian Częstochowa patronem wystawy Helmuta Jahna w Warszawie

Guardian Częstochowa patronem wystawy Helmuta Jahna w Warszawie [11.10.2013] Helmut Jahn to jeden z najbardziej znanych współcześnie architektów, autor prawie 700 projektów, z których niemal 100 doczekało się realizacji. Teraz jego najciekawsze prace obejrzeć można na interaktywnej wystawie w pawilonie SARP w Warszawie... (info)


Dzień BHP w Kopalni Dolomitu w Jaroszowcu

Dzień BHP w Kopalni Dolomitu w Jaroszowcu [11.10.2013] 27 września CEMEX Polska i jej pracownicy z Kopalni Dolomitu „Stare Gliny” w Jaroszowcu zorganizowali Dzień Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, na który zaproszono wszystkich pracowników oraz gości z lokalnej społeczności... (info)

Omnires przedłuża współpracę z SEGRO w ramach Tulipan Park Warszawa [11.10.2013] Firmy SEGRO oraz Omnires przedłużyły umowę na wynajem 5 200 m2 powierzchni magazynowej w kompleksie Tulipan Park Warszawa... (info)


Kaloryfer znów jak nowy!

Kaloryfer znów jak nowy! [11.10.2013] Wraz z upływem czasu, stalowe lub żeliwne kaloryfery tracą swój świeży wygląd. Jeśli estetyka grzejników zaburza wystrój wnętrza, nie musimy ich wymieniać. Wystarczy szybka renowacja z zastosowaniem nowego lakieru Śnieżka Multispray – DO KALORYFERÓW... (info)

Oracle Eloqua ułatwia obsługę klientów oraz zwiększa funkcjonalność systemu Eloqua AppCloud [11.10.2013] System Eloqua AppCloud, zintegrowany obecnie z serwisem społecznościowym Eloqua Topliners, pozwala nowoczesnym marketerom tworzyć zróżnicowane kampanie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...