informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11 października 2007 [11.10.2007] Dzisiejsza sesja w końcu przyniosła rekordowe zamknięcie indeksu WIG20 powyżej poziomu 3900 punktów. Udany atak na historyczne poziomy nastąpił w samej końcówce sesji... (info)


Puchar Europy w Bikejoringu

Puchar Europy w Bikejoringu [11.10.2007] Klub Sportu Psich Zaprzęgów Grey organizuje zawody Pucharu Europy w Bikejoringu które odbędą się 13-14.10.2007 w Józefowie koło Żyrardowa w ośrodku Jeżdzieckim Huzar... (info)

Domeny .mobi mają rok [11.10.2007] Serwis Domeny.pl poinformował, że minął rok od rozpoczęcia powszechnej rejestracji domen dla stron www pod telefony komórkowe - .mobi. W tym czasie w 104 krajach zarejestrowano ponad 700 tys. tych domen. W Polsce nie więcej niż 1500 sztuk... (info)


Większy rynek

Większy rynek [11.10.2007] Akcjonariusze Farmacolu mają duże powody do zadowolenia. W pierwszym półroczu tego roku rynek czołowego polskiego dystrybutora farmaceutyków powiększył się bowiem aż o 10 proc.. (info)


Nie z tej Ziemi

Nie z tej Ziemi [11.10.2007] 27 września 2007 r. na kilka godzin świat farmaceutyków przeniósł się na kosmiczną orbitę. Pod hasłem „Bliskie spotkania czwartego stopnia” firma Farmacol zorganizowała Forum Farmaceutyczne, podczas którego nie zabrakło ciekawych gości oraz wielu atrakcji.. (info)

Twoje pytanie + odpowiedź EKSPERTA = klucz do kariery! [11.10.2007] GRUPA MODUS uruchomiła w serwisie kariera.com.pl nowy dział. Platforma Ekspercka to zespół doradców z różnych dziedzin (prawnicy, psycholodzy i specjaliści do spraw rekrutacji), którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania związane z pracą i rozwojem... (info)

Infolinia medyczna dla Hammer - Med [11.10.2007] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o., jedna z wiodących firm na rynku informacji gospodarczej, uruchomiła infolinię medyczną dla klientów firmy Hammer - Med... (info)

L.U.C: meteoryt, który świeci jak gwiazda [11.10.2007] Globalny reset zbliża się do Ziemi - twierdzi L.U.C Trip hopowy artysta w wywiadzie radiowym przyznał się, że jest uzależniony od bananów. Lider Kanału Audytywnego będzie w piątek (12 października) gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)


Jotkel znów nagrodzony

Jotkel znów nagrodzony [11.10.2007] Innowacyjny proces, innowacyjny produkt, to nagroda jaką odebrał w Poznaniu właściciel Jotkela Jan Krzywonos. Jotkel to wiodący polski producent mebli metalowych, wyposażenia hal produkcyjnych oraz dostawca usług kooperacyjnych... (info)


Coccodrillo – kolejny sklep we Wrocławiu

Coccodrillo – kolejny sklep we Wrocławiu [11.10.2007] Coccodrillo, znana firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0–14 lat otworzy nowy sklep we Wrocławiu. Otwarcie zaplanowano na 18 października br... (info)

Rok dializoterapii w Tychach [11.10.2007] Mija właśnie rok, odkąd w Tychach rozpoczęła działalność nowoczesna stacja dializ INCP należąca do największej w Polsce sieci niepublicznych stacji dializ Grupy Fresenius. Obecnie zabiegami hemodializ leczonych jest tu 50 pacjentów... (info)


Złoty Instalator po raz kolejny w rękach firmy Viessmann

Złoty Instalator po raz kolejny w rękach firmy Viessmann [11.10.2007] W czerwcu firma Viessmann została nagrodzona za „Organizację kształcenia i szkolenia branżowych specjalistów”. Jesienią przyszła kolej na wyróżnienie za innowacyjność i jakość produktów... (info)


Sun Fire X4500 w ofercie wypożyczalni serwerów ITL Polska

Sun Fire X4500 w ofercie wypożyczalni serwerów ITL Polska [11.10.2007] Firma ITL Polska, która jako pierwsza w Polsce oferuje usługi wypożyczania serwerów i macierzy wraz ze wsparciem technicznym, serwisowym i doradczym, wprowadziła do swojej oferty serwer Sun Microsystems Sun Fire X4500... (info)


Pierwsza na świecie supercienka mysz SlimBlade z ruchomą kulką trackball

Pierwsza na świecie supercienka mysz SlimBlade z ruchomą kulką trackball [11.10.2007] Kensington, producent akcesoriów do komputerów mobilnych, wprowadził na rynek linię myszy SlimBlade™, przeznaczonych dla podróżujących specjalistów, którzy chcą korzystać z najnowszych technologii... (info)

Kurs dogoterapii: mam psa - chcę pomagać [11.10.2007] Pod takim hasłem serwis mampsa.pl przy współpracy z Fundacją Dogtor organizuje w Poznaniu dwudniowe warsztaty z dogoterapii. Poznań, 20-21 października 2007... (info)

Intel Racing Tour w Gdańsku! [11.10.2007] 12 i 13 października w Galerii Bałtyckiej przy Alei Grunwaldzkiej 141 w Gdańsku odbędzie się czwarta impreza z cyklu Intel Racing Tour. Najszybszy kierowca, walczący na symulatorach bolidu F1, spotka się na torze kartingowym z Robertem Kubicą... (info)

Xpertis w firmie Stacon [11.10.2007] Firma budowlana Stacon, specjalizująca się w budowie stacji paliw, wdraża system klasy ERP autorstwa Macrologic SA. Pakiet Xpertis, wzbogacony o rozwiązanie CRM usprawni pracę w obszarach finansowo-księgowym i zarządzania dokumentami... (info)


Merrell Jesien-Zima 2007

Merrell Jesien-Zima 2007 [11.10.2007] Jesienna kolekcja marki Merrell to połącznie komfortu i wygody dla tych wszystkich, którzy kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, zarówno w mieście jak i poza nim... (info)

Converse Jesien-Zima 2007 [11.10.2007] Świętując różnorodność i autentyczne historyczne korzenie marki Converse, które sięgają głęboko w świat sportu i popkultury, firma wprowadza wyselekcjonowany wybór wyjątkowych, kultowych trampek na sezon Jesień-Zima 2007... (info)


Jesienno-zimowy Caterpillar

Jesienno-zimowy Caterpillar [11.10.2007] Propozycja marki CATERPILLAR na jesień to dwie linie produktów: LEGENDARY RAW COLLECTION oraz kategoria Lifestyle. LEGENDARY RAW COLLECTION to ucieleśnienie prostego wyrafinowanego smaku, lifstyle miejski styl.. (info)

52% przedsiębiorstw zagrożonych w ostatnich dwunastu miesiącach [11.10.2007] Ponad połowa polskich przedsiębiorców w okresie ostatnich dwunastu miesięcy spotkała się z naruszeniem bezpieczeństwa informacji płynącymi z zewnątrz wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez Mediarecovery... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...