informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.10.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Nowy mobilny serwis Orange World dla miłośników kinematografii [11.10.2006] Już po raz kolejny, Orange jako partner telekomunikacyjny Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego zapewnia wszystkim miłośnikom dobrego kina dostęp do najważniejszych informacji festiwalowych w telefonie Orange... (info)

Chantelle ekspertem w dopasowaniu bielizny [11.10.2006] Odpowiednie dopasowanie biustonosza jest kluczem do komfortu i atrakcyjnego wyglądu, dlatego Chantelle przywiązuje do niego szczególną uwagę... (info)

Otwarcie showroomu Chantelle [11.10.2006] W miniony czwartek, 28 września 2006r. na ul. Foksal 10, odbyło się oficjalne otwarcie showroomu Chantelle, które zapoczątkowało cykl spotkań z kobietami, pod hasłem "sekrety kobiecości"... (info)

LeasePlan z agencją isens [11.10.2006] Agencja interaktywna isens przygotowała dla firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. serwis internetowy pozwalający na przeprowadzanie aukcji wśród dealerów samochodowych... (info)

Dział Headlines Healthcare & Life zrealizuje dwa nowe projekty zdrowotne [11.10.2006] Po raz trzeci Headlines będzie odpowiedzialny za strategię komunikacyjną, obsługę PR i poprawienie edukacji zdrowotnej w zakresie chorób sercowo-naczyniowych ´Pamiętaj o sercu"... (info)

Jak polska młodzież korzysta z nowych mediów [11.10.2006] Polski Portal Edukacyjny www.interklasa.pl wydał dzięki wsparciu Wydawnictwa Nowa Era publikację pt. „Wykorzystanie nowych mediów przez młodzież w Polsce – wyniki międzynarodowego projektu badawczego Mediappro”... (info)

Konkurencja kusi klientów Pekao SA i BPH dużymi oszczędnościami [11.10.2006] Jeśli do 19 października nowelizacja Prawa bankowego nie zostanie podpisana przez prezydenta, UniCredito nie będzie musiało dzielić Banku BPH, lecz w całości włączy go w struktury Pekao SA... (info)

Nowy menadżer ds. produktów Prestigio w Asbisie [11.10.2006] Wielojęzyczna profesjonalistka menadżerem w Asbisie.. (info)

Ćwiczenie wyobraźni - Ciekawie o antenach [11.10.2006] Konkurs firmy Dipol rozstrzygnięty. Temat konkursu był wyzwaniem, które w pierwszej chwili wydaje się niemożliwe do spełnienia. Co może być ciekawego w antenach?.. (info)

Niezwykłe projekty Thomasa Bernstranda po raz pierwszy w Polsce [11.10.2006] Od 16 października do 30 listopada w warszawskim Domu Volvo będzie można obejrzeć prezentowaną po raz pierwszy w Polsce wystawę prac Thomasa Bernstranda, cenionego szwedzkiego designera... (info)

Użytkownicy testują MapaMap 3.0 beta [11.10.2006] IMAGIS - producent systemu nawigacyjnego MapaMap – udostępnił wszystkim zarejestrowanym użytkownikom możliwość testowania wersji BETA systemu nawigacyjnego MapaMap 3.0 przeznaczonego na urządzenia klasy Pocket PC... (info)

Oracle kupuje firmę Sunopsis [11.10.2006] Rozszerzenie pakietu Oracle Fusion Middleware o wysokowydajne możliwości integracyjne nowej generacji.. (info)

Creative prezentuje XMOD [11.10.2006] Pierwsze zewnętrzne urządzenie audio z rodziny X-FI®, które polepsza brzmienie cyfrowych nagrań do poziomu przewyższającego jakość nagrań CD.. (info)

Herbaty Biofix w nowej szacie [11.10.2006] Kampania reklamowa jesień 2006 rozpoczęta.. (info)

Co zyskują klienci nowej propozycji TUnŻ Warta i Kredyt Banku? [11.10.2006] WARTA ZYSK NIERUCHOMOŚCI to kolejna propozycja inwestycyjna TUnŻ WARTA i KREDYT BANKU... (info)

Można zarobić na nieruchomościach [11.10.2006] WARTA ZYSK NIERUCHOMOŚCI to kolejna propozycja inwestycyjna TUnŻ WARTA i KREDYT BANKU... (info)

Grupa McCann przygotowała kolejną kampanię kart Maestro [11.10.2006] Nowa promocja kart Maestro (MasterCard Europe) jest efektem wspólnej pracy firm działających w polskiej strukturze McCann Worldgroup. Kampania rozpoczęła się 29 września.. (info)

Październik w Inca Play [11.10.2006] Na ostatnim piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Blue City znajduje się Park Zabaw dla Dzieci Inca Play, który został powołany do życia, aby spełniać dwie funkcje: bawić i uczyć... (info)

Porsche 911 Turbo - Highlights [11.10.2006] Silnik nowego Porsche 911 Turbo po raz pierwszy wyposażony został w turbosprężarkę ze zmienną geometrią turbiny (VTG)... (info)

Porsche 911 Turbo - innowacyjne rozwiązania [11.10.2006] Doskonała dynamika jazdy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...