informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Program Reklamacje .net - internetowa aplikacja zarządzania procesem reklamacji

Program Reklamacje .net - internetowa aplikacja zarządzania procesem reklamacji [11.09.2008] Kontakty z klientami nie kończą się z chwilą złożenia zamówienia. Warunkiem długofalowego sukcesu jest umiejętność utrzymania zadowolonego. Program Reklamacje .net umożliwia rejestrację zgłaszanych przez klientów reklamacji, śledzenia procesu ich rozpatrywania.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.09.2008 [11.09.2008] WIG20 blisko lipcowego dołka. W czwartek indeksy od początku sesji spadały. Przebicie poziomu 2500 punktów przez indeks WIG20 podczas środowej sesji na GPW skutecznie pogorszyło nastroje inwestorów, którzy z większą chęcią sprzedawali dzisiaj akcje... (info)


Nowe modele przełączników KVM ATEN LCD Slideaway™

Nowe modele przełączników KVM ATEN LCD Slideaway™ [11.09.2008] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do oferty 2 nowe modele przełączników KVM Slideaway™ z wysokiej jakości 17” wyświetlaczem LCD, oznaczone kodami CL1008 i CL1016... (info)


AVID DS 10 przyspiesza edycję materiałów cyfrowych

AVID DS 10 przyspiesza edycję materiałów cyfrowych [11.09.2008] Nowy system DS 10 łączy profesjonalny montaż cyfrowy z wykorzystaniem w czasie rzeczywistym takich efektów, jak tworzenie grafiki czy korekcja kolorów.. (info)


Dobra farba – dobry efekt Farby elewacyjne

Dobra farba – dobry efekt Farby elewacyjne [11.09.2008] Rodzaj farby elewacyjnej powinien uwzględniać typ i stan podłoża przeznaczonego do malowania, rodzaj konstrukcji ściany, lokalizację obiektu jak również warunki jego eksploatacji... (info)

Cykl szkoleń VMware w Avnet [11.09.2008] Avnet Sp. z o.o., od maja 2008r. autoryzowany dystrybutor VMware, w swoim centrum szkoleniowym w Warszawie przy ul. Iłżeckiej 26 uruchomił cykl szkoleń z zakresu rozwiązań VMware... (info)

Auto-Boss partnerem Gali Izby Przemysłowo-Handlowej [11.09.2008] Firma Auto-Boss wielooddziałowy dealer marki Volvo w tym roku roku została partnerem uroczystej Gali Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach. Podczas imprezy zostały przyznane statuetki ’’Kruszec Biznesu’’ dla najlepszych przedsiębiorców... (info)


Celviano AP-400 w ofercie CASIO

Celviano AP-400 w ofercie CASIO [11.09.2008] Firma Casio wprowadziła do swojej oferty nowy model pianina. Celviano AP-400 posiada najnowszy moduł brzmieniowym Triple Element AIF Sound Source, dynamiczną klawiaturę młoteczkową Scaled Hammer Action... (info)

Szkoła dla matematyków [11.09.2008] W dniach 5-8 września br. w Poroninie odbyła się XXII Szkoła Dydaktyki Matematyki. Organizatorem przedsięwzięcia był Instytut Matematyki Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Forum Dydaktyków Matematyki oraz Kolegium Nauczycielskie w Bielsku-Białej... (info)

Avnet Premium Club: zakupy produktów VMware mnożone x 5. [11.09.2008] Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartościa dodaną i partner IBM o statusie Premier, a od maja 2008r. także autoryzowany dystrybutor VMware, rozszerza zasady programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”... (info)

Casio na Music Workshop 2008 [11.09.2008] 6 września br. w Łodzi, odbyły się pierwsze w Polsce warsztaty muzyczne Music Workshop 2008. Uczestniczyły w nich gwiazdy muzyki elektronicznej, m.in. Robert Babicz, duet Brookes Brothers i SLG z Polski. Jednym z organizatorów warsztatów była firma Casio... (info)


Największe polskie regaty za granicą startują w niedzielę

Największe polskie regaty za granicą startują w niedzielę [11.09.2008] Już w niedzielę 14 września rozpocznie się kolejna, trzecia edycja największych polskich regat organizowanych za granicą T4B Cup 2008. Do rywalizacji przystąpi ponad stu żeglarzy, płynących na 15 jachtach u wybrzeży Chorwacji... (info)


Numer 1 w kolorze

Numer 1 w kolorze [11.09.2008] Dane dotyczące sprzedaży w branży, opublikowane przez niezależną firmę analityczną InfoSource wskazują, że w pierwszej połowie 2008 roku firma Konica Minolta wzmocniła swoją pozycję w segmencie urządzeń MFP. Obecnie firma zajmuje pierwsze miejsce w Europie... (info)


O.C. Życie na fali, sezon czwarty pod patronatem 4Girls.pl

O.C. Życie na fali, sezon czwarty pod patronatem 4Girls.pl [11.09.2008] 12 września 2008 w polskich sklepach i wypożyczalniach ukaże się pod patronatem Portalu 4Girls.pl pięciopłytowe wydanie DVD serialu O.C. Życie na fali, sezon czwarty.. (info)

XIV Forum Teleinformatyki [11.09.2008] Obrady Forum podzielone są na trzy sesje oraz kocioł dyskusyjny poświęcony tematom:wykorzystanie funduszy UE na projekty informatyczne w administracji i nowej wersji Strategii Społeczeństwa Informacyjnego opracowanej w lipcu br... (info)


W poszukiwaniu magicznych butów

W poszukiwaniu magicznych butów [11.09.2008] Jak wyglądają magiczne buty? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć przedszkolaki z Zielonej Góry. Geox – producent obuwia z oddychającą podeszwą - ogłosił drugą edycję konkursu plastycznego pod hasłem „Magiczne buty”... (info)

Felietony Stanisława Kozieja w Wirtualnej Polsce [11.09.2008] Od września w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski czytać można felietony Stanisława Kozieja, specjalisty w dziedzinie strategii bezpieczeństwa międzynarodowego i narodowego oraz strategicznym zarządzaniu bezpieczeństwem... (info)

SGI Baltis na targach tabelaofert.pl [11.09.2008] Firma budowlana SGI Baltis, specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań, wzięła udział w łódzkich Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Klienci odwiedzający stoisko firmy mieli okazję zapoznać się z inwestycjami realizowanymi przez SGI... (info)


Wielki Zderzacz Hadronów pomaga w rozprzestrzenianiu szkodliwych programów

Wielki Zderzacz Hadronów pomaga w rozprzestrzenianiu szkodliwych programów [11.09.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o pojawianiu się nowych szkodliwych programów wykorzystujących popularność wydarzeń związanych z uruchomieniem Wielkiego Zderzacza Hadronów znajdującego się w ośrodku CERN... (info)


Martini zaprasza na Grand Prix.

Martini zaprasza na Grand Prix. [11.09.2008] Czas zdobyć Martini® Grand Prix. Klasa, styl i wyjątkowy smak wzbogacone dynamiką F1. To wszystko znajdziesz w szlachetnym połączeniu - pobudzającego MARTINI® Rosso i wytrawnego MARTINI® Extra Dry... (info)


Futuryzm nowej kolekcji zegarków PULSAR

Futuryzm nowej kolekcji zegarków PULSAR [11.09.2008] Pierwszy zegarek Pulsar zadebiutował na rynku w 1972 roku. Wówczas firma Hamilton Watch tworząc nowy model inspirowała się popularnymi wówczas wyprawami w kosmos... (info)


Domek Akademii Zdrowego Rozwoju ponownie otwarty!

Domek Akademii Zdrowego Rozwoju ponownie otwarty! [11.09.2008] Już po raz 6. rodzice z całej Polski mają okazję odwiedzić Akademię Zdrowego Rozwoju, by zgłębić tajniki rozwoju dziecka i doświadczyć świata jego oczami... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...