informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Kopciuszek w wykonaniu znanych dziennikarzy [11.09.2005] Po raz kolejny Telekomunikacja Polska wsparła działania Fundacji Charytatywnej Bal Dziennikarzy, która przygotowała inscenizację bajki „Kopciuszek” w wykonaniu znanych dziennikarzy... (info)

Telekomunikacja Polska zapewni bezpieczne korzystanie z Internetu w szkołach [11.09.2005] Od 1 września 2004 r. ponad 7500 szkół włączyło się do programu Telekomunikacji Polskiej „edukacja z internetem tp” i korzysta ze stałego, szybkiego dostępu do Internetu na preferencyjnych warunkach... (info)

Atrakcyjne ceny rozmów międzynarodowych w ofercie biznesowej TP [11.09.2005] Od 1.09.2005r. Telekomunikacja Polska o 17 proc. obniżyła ceny połączeń międzynarodowych dla klientów biznesowych... (info)

DSL tp 4 Mb - dwukrotnie szybszy Internet dla małych i średnich firm [11.09.2005] Od 1 września 2005 roku Telekomunikacja Polska wprowadziła piątą, najszybszą opcję usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu DSL tp... (info)

Fujitsu Siemens Computers prezentuje notebook zgodny z dyrektywą RoHS [11.09.2005] AMILO Pro V2030 Edition spełnia warunki planowanych norm Unii Europejskiej w zakresie eliminowania niektórych substancji niebezpiecznych.. (info)

Cicha praca i wyjątkowa wydajność - nowa, najwyższej klasy stacja robocza CELSIUS V830 [11.09.2005] Firma Fujitsu Siemens Computers prezentuje nową zaawansowaną stację roboczą z procesorem AMD Opteron i dwoma interfejsami graficznymi PCI Express.. (info)

Fujitsu Siemens Computers oferuje dostosowane zestawy CentricStor [11.09.2005] Nowe, specjalnie opracowane warianty modeli CentricStor umożliwiają wprowadzanie wirtualnych napędów taśm w oddziałach terenowych przedsiębiorstw i mogą obsługiwać starsze systemy... (info)

Kobieta.Onet.pl: najlepsze miejsce dla kobiet w internecie [11.09.2005] Różnorodność treści, świeże informacje, ciekawe zdjęcia - wszystko to można znaleźć w uruchomionym właśnie przez Onet.pl serwisie Kobieta.Onet.pl... (info)

Udział władz Dolnego Śląska w realizacji inwestycji LG Philips [11.09.2005] 9 września w Warszawie została podpisana umowa inwestycyjna dotycząca budowy fabryki koreańskiego koncernu LG Philips w gminie Kobierzyce... (info)

Rozwój systemu EIB [11.09.2005] Inteligentny budynek to miejsce, które elastycznie dostosowuje się do oczekiwań użytkowników, pozwala na pełne i ekonomiczne stosowanie urządzeń oraz wyposażenia, daje możliwość większego komfortu życia... (info)

Integracja systemowa [11.09.2005] W mieszkaniach, domach, wielokondygnacyjnych budynkach biurowych czy budynkach użyteczności publicznej znajduje się wiele różnych i niezależnie od siebie pracujących instalacji... (info)

Dom inteligentny - jeden system, wielu dostawców [11.09.2005] W każdym domu, mieszkaniu czy biurze są stosowane różnorodne instalacje, którymi mogą być oświetleniowa, energii elektrycznej, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, ochrony i bezpieczeństwa, kontroli dostępu, ochrony przeciwpożarowej, żaluzji i rolet zewnętrznych, telekomunikacyjna czy zasobów multimedialnych... (info)

Dom inteligentny EIB - konkurenci łączą siły [11.09.2005] Czym jest dom inteligentny dla jego użytkowników, jakie ma spełniać cele i oczekiwania, czy pomaga w codziennym życiu, jakie są jego zastosowania, jaka jest przyszłość i rozwój domu inteligentnego w systemie EIB?.. (info)

Paweł Szkopek w dobrej formie na torze Lausitz [11.09.2005] Dziesiąta runda mistrzostw świata motocykli klas produkcyjnych, rozgrywana na niemieckim torze EuroSpeedway Lausitz, jest bardzo udana dla polskiego zawodnika - Pawła Szkopka. Jedyny Polak w stawce World Supersport zakwalifikował się do niedzielnego wyścigu na 19-tej pozycji... (info)

Łazienka z Portugalii [11.09.2005] Na polski rynek wchodzi nowa marka ceramiki łazienkowej i baterii. Jest to portugalski Cifial - doceniony w wielu krajach europejskich, w Stanach Zjednoczonych, a także w Japonii czy Australii... (info)

Miejsce dla mydła! [11.09.2005] Co może myśleć człowiek, któremu mydło wpadło do oka i po omacku szuka ręcznika niedbale rzuconego na pralkę? Jego myśl krąży zapewne w obszarach słów niecenzuralnych. Niepotrzebnie... (info)

CampuS Explorers Madagaskar 2005 - część 3 [11.09.2005] Po blisko miesiącu globtrotersko-wspinaczkowej działalności na Madagaskarze ekipa CampuS ExplorerS jest już naprawdę bliska realizacji jednego z celów wyprawy, a mianowicie poprowadzenia ekstremalnie trudnych, sportowych dróg wspinaczkowych na tej egzotycznej wyspie... (info)

Wybory w cenie [11.09.2005] Stacje telewizyjne w Polsce - od 1 marca do 7 września br. - zarobiły na kampanii wyborczej ponad 17 mln zł*. W tym czasie wyemitowały 1202 spoty reklamowe partii politycznych oraz kandydatów na prezydenta... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...