informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Zainteresowanie młodszymi [11.08.2005] Samochód używany ma jedną zasadniczą przewagę nad nowym – jest tańszy i to często nawet dość znacznie. Stąd nie dziwi duże zainteresowanie tego typu samochodami, zarówno sprowadzonymi zza granicy, jak i kupionymi w kraju... (info)

Ubezpieczenia - nowy seriws tematyczny Wakacje.pl i Grupy Ergo Hestia [11.08.2005] Ubezpieczenia, to nowy projekt internetowy przygotowany wspólnie przez Portal Turystyczny Wakacje.pl i Grupę Ergo Hestia... (info)

Pierwsza umowa o pożyczkę na restrukturyzację ZOZ na Dolnym Śląsku [11.08.2005] 9 sierpnia została podpisana pierwsza na Dolnym Śląsku umowa o pożyczkę ze środków Skarbu Państwa na finansowanie programu restrukturyzacji publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej... (info)

Wybór kolejnych projektów w ramach ZPORR [11.08.2005] 2 sierpnia Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził do realizacji 5 projektów złożonych w ramach działania 1.5 „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR)... (info)

Karta kredytowa mBanku za darmo [11.08.2005] W ramach promocji „Karty kredytowe za darmo +6”, Klienci mBanku mogą otrzymać kartę kredytową VISA Electron lub VISA Classic bez opłaty za jej wydanie... (info)

Stanowisko Zarządu BRE Banku w kwestii artykułu w Pulsie Biznesu [11.08.2005] W nawiązaniu do artykułu „Syndyk pozywa BRE”, który w dniu dzisiejszym ukazał się na łamach Pulsu Biznesu, Zarząd spółki BRE Bank SA („Bank”) ustosunkowuje się do informacji podanych w tej publikacji... (info)

Najlepsze portrety miast na wystawie fotograficznej City AFTER EIGHT [11.08.2005] 12 września na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie pojawi się 20 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w ogólnopolskim konkursie fotograficznym City AFTER EIGHT... (info)

Promocje kredytu hipotecznego w mBanku [11.08.2005] mBank oferuje specjalne warunki kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz cele budowlane. Dodatkowo, Klienci dokonujący zakupu nieruchomości od dewelopera, mogą liczyć na preferencyjne warunki kredytu... (info)

Tym razem Tychy [11.08.2005] MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - otwiera kolejną, 58 placówkę. Uroczysta inauguracja działalności nastąpi 10 sierpnia w Tychach (ul. Jana Pawła II 10)... (info)

Miej oko na wszystko z media.wp.pl! [11.08.2005] Chcesz w kilka minut poznać najważniejsze wydarzenia dnia, tygodnia lub miesiąca? Chcesz mieć prosty dostęp do artykułów i felietonów publikowanych w prasie codziennej, tygodnikach, miesięcznikach? Chcesz w jednym miejscu oglądać materiały filmowe i słuchać relacji reporterów radiowych?.. (info)

Nowa wersja modelu Tucson z automatyczną skrzynią biegów już w ofercie. [11.08.2005] Od 1 sierpnia wzbogaciła się oferta samochodów rekreacyjnych o nową wersję modelu Tucson... (info)

PZU SA i Česká pojišťovna rozpoczynają współpracę [11.08.2005] Zgodnie z umową podpisaną pomiędzy PZU SA i Česká pojišťovna ubezpieczyciele zobowiązują się do wzajemnej współpracy w zakresie wymiany doświadczeń modernizacyjnych oraz ubezpieczeniowego know-how, szczególnie w segmencie obsługi klienta, zarządzania produktami, organizacji sprzedaży, zarządzania procesem likwidacji szkód oraz polityki reasekuracyjnej... (info)

Lato Bez Opłat w Jednej Idei - bezterminowo [11.08.2005] Doprowadzi twój telefon do skrajnego wyczerpania... (info)

Serwis Rowerowy w Onet.pl [11.08.2005] Najpopularniejszy polski portal Onet.pl uruchomił nowy serwis tematyczny; tym razem przygotowany z myślą o rowerzystach... (info)

Przeciwko siwym włosom! [11.08.2005] Nowy preparat dla mężczyzn, który stopniowo i dyskretnie, w ciągu kilku tygodni, przywraca siwym włosom kolor zbliżony do naturalnego... (info)

Porównanie OWU - Czy otrzymasz odszkodowanie? [11.08.2005] Miesięcznik Ubezpieczeniowy, czasopismo branży ubezpieczeniowej, po raz kolejny najlepszym warunkom ubezpieczenia przyznał znak SPRAWDZONE OWU... (info)

Produkt firmy Kaspersky Lab finalistą konkursu LinuxWorld Product Excellence Award [11.08.2005] Firma Kaspersky Lab, ogłosiła, że produkt Kaspersky Anti-Virus 5.5 dla systemów Linux/FreeBSD/OpenBSD przeznaczony do ochrony serwerów poczty, serwerów plików oraz stacji roboczych został nominowany do nagrody "Best Security Solution" w konkursie LinuxWorld Product Excellence Awards... (info)

Oras - sposób na wakacje [11.08.2005] Sezon wakacyjny trwa już w najlepsze. Hotele, restauracje, obiekty sportowe czy stacje benzynowe przeżywają prawdziwe oblężenie turystów... (info)

CampuS Explorers Madagskar 2005 - część 2 [11.08.2005] Wyprawa CampuS Explorers ambitnie zmierza do celu jakim jest ubezpieczenie i poprowadzenie na Madagaskarze nowych dróg sportowych o możliwie największym stopniu trudności... (info)

Zdrowo i higienicznie w łazience [11.08.2005] Roca, producent kompleksowego wyposażenia łazienek, rozszerzyła swoją ofertę kolumn do hydromasażu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...