informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Prime Food wybiera NAVImeat! [11.07.2008] Firma Prime Food wdrożyła system Microsoft Dynamics NAV z modułem dostosowanym do przetwórstwa mięsnego – NAVImeat. Decyzja o wprowadzeniu NAVImeat miała na celu podwyższenie wydajności i jakości produktów Prime Food... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.07.2008 [11.07.2008] Dzisiejsza sesja przyniosła duże rozczarowanie. WIG20 stracił na zamknięciu 1,58%, a indeksy mWIG40 oraz sWIG80 spadły o 2,62% i 2,07%. Po ostatnim odbiciu indeksów GPW nie ma już śladu, głównie za sprawą nowych rekordów cen ropy... (info)


Maximus Showroom

Maximus Showroom [11.07.2008] W CHH Maximus Fashion International wraz z nadejściem nowego sezonu jesienno - zimowego zostanie otwarty Showroom - salon prezentacji i kontraktacji krajowych oraz zagranicznych kolekcji mody, który udostępniany będzie przez cały rok firmom ze świata mody... (info)

Investor Gold FIZ – sprzedaż w lipcu [11.07.2008] W dniach 21-28 lipca br. odbędzie się druga publiczna emisja certyfikatów inwestycyjnych funduszu Investor Gold FIZ. Zapisy przyjmowane są w placówkach Banku BGŻ lub przez internet... (info)

Straty finansowe efektem nieporozumień na styku biznesu i IT [11.07.2008] Monitorowanie doświadczeń użytkowników kluczowe dla umów SLA, wydajności działu IT i kontroli kosztów- mówią eksperci Forrester Consulting. Wiele firm wskazuje także, iż niska wydajność aplikacji prowadzi bezpośrednio do wzrostu kosztów i utraty przychodów... (info)


Językowe lato

Językowe lato [11.07.2008] Nie dla wszystkich wakacje to tylko czas odpoczynku i lenistwa. Coraz więcej osób poświęca je na doskonalenie swoich umiejętności lingwistycznych. Najbardziej ambitni w dwa miesiące przyswajają materiał rocznego kursu językowego... (info)

Nowa słuchawka Plantronics zoptymalizowana do pracy z Microsoft Office [11.07.2008] Firma Plantronics zaprezentowała nową słuchawkę nagłowną do telefonii VoIP z szerokim pasmem przenoszenia dźwięku. SupraPlus Wideband HW251N-USB współpracuje z programem Microsoft Office Communicator... (info)


Stwórz zestaw stereo ze swojego iPoda lub iPhona

Stwórz zestaw stereo ze swojego iPoda lub iPhona [11.07.2008] Należąca do Plantronics amerykańska firma Altec Lansing, która wcześniej stworzyła pierwsze na świecie głośniki do iPoda zaprezentowała jedyne certyfikowane przez Apple głośniki do iPhona i iPoda... (info)


Ekologia na wyspach

Ekologia na wyspach [11.07.2008] SYMBIO POLSKA SA – spółka szykująca się do debiutu na NewConnect, poszerza współpracę z hipermarketami Carrefour, otwierając kolejne wyspy ekologiczne. Są to specjalnie wydzielone punkty sprzedaży, oferujące produkty jedynie pochodzenia ekologicznego... (info)


Dlaczego mężczyźni tak rzadko wynoszą śmieci?

Dlaczego mężczyźni tak rzadko wynoszą śmieci? [11.07.2008] Zbuduj dom, posadź drzewo i pocznij syna, to cele, jakie przyświecają życiu niejednego mężczyzny. Z dumą patrzysz jak ciężką pracą realizują się marzenia twojego partnera... (info)

Konkurs INEA: Łączy nas też pasja podróżowania [11.07.2008] Masz ciekawe zdjęcia z wakacji? Weź udział w konkursie fotograficznym "Łączy nas pasja podróżowania" organizowanym przez INEA. Atrakcyjne zestawy nagród ufundował Travel Channel. To pierwszy konkurs fotograficzny pod egidą INEA... (info)

Cyfrowe lato INEA [11.07.2008] Telewizory LCD, laptopy, kamery cyfrowe i inne cenne nagrody mogą wygrać Abonenci INEA w drugiej edycji wakacyjnej loterii "Cyfrowe lato". Tym razem Grupa INEA przygotowała dwa razy więcej nagród niż w roku ubiegłym. Ich łączna wartość to 24 500 zł... (info)


Lakierobejce marki Drewnochron – nowe życie drewna

Lakierobejce marki Drewnochron – nowe życie drewna [11.07.2008] Obok kamienia i gliny drewno jest najstarszym materiałem budowlanym, z jakim człowiek zżył się przez stulecia swojej egzystencji. Choć panuje moda na postindustrialną architekturę ze szkła i metalu, to drewno jak bumerang wraca do naszych wnętrz i ogrodów... (info)


Video Splittery HDMI ATEN VS-182 i VS-184

Video Splittery HDMI ATEN VS-182 i VS-184 [11.07.2008] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do oferty dwa video splittery HDMI oznaczone symbolami VS-182 (2-portowy) i VS-184 (4-portowy)... (info)

Oracle uaktualnia wbudowane bazy danych Oracle Berkeley DB [11.07.2008] Firma Oracle poinformowała o nowych wersjach produktów Oracle Berkeley DB, Oracle Berkeley DB XML i Oracle Berkeley DB Java Edition. Nowe wersje potwierdzają zaangażowanie Oracle w stałe modernizowanie serii Oracle Berkeley DB... (info)


Jesienna inspiracja Quelle

Jesienna inspiracja Quelle [11.07.2008] Quelle przedstawia jesienną modę inspirowaną stylem retro z końcówki XX w. To kwintesencja minimalizmu z jednej strony, oraz eleganckiego przepychu z drugiej strony... (info)


Bezpieczny internet na balkonie i w ogrodzie

Bezpieczny internet na balkonie i w ogrodzie [11.07.2008] Lato, wakacje, piękna pogoda – czy nie byłoby miło pójść z laptopem na balkon lub do ogrodu i posurfować w sieci? Warto wtedy pamiętać o kilku prostych regułach, które uchronią naszą sieć WLAN i komputer przed intruzami... (info)

Komentarz Expandera: Kolejny tydzień ceny akcji były pod presją (11.07.2008) [11.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wszystko wskazuje na to, że ósmy kolejny tydzień indeks WIG nie odnotuje większego wzrostu. W tym czasie wzrósł jedynie raz – symbolicznie. Na drugi symboliczny wzrost ma szansę dzisiaj... (info)


Qltowa maskara GOSH Show Me Volume

Qltowa maskara GOSH Show Me Volume [11.07.2008] Maskara Show Me Volume marki GOSH zwyciężyła w konkursie na Qltowy Kosmetyk 2008 roku w kategorii „popularny zagraniczny kosmetyk do makijażu”. Nagrodę przyznał Magazyn Kosmetyki – profesjonalny miesięcznik dla branży kosmetycznej i handlowców... (info)


Nova BPT w wersji Silver

Nova BPT w wersji Silver [11.07.2008] Seria Nova została stworzona z myślą o wymagających klientach. Odbiorniki charakteryzują się wyjątkową estetyką, subtelnością i miniaturowością rozwiązania... (info)


FREE JIMMY - Uwolnić słonia tylko na ekranach wirtualnego kina iplex.pl

FREE JIMMY - Uwolnić słonia tylko na ekranach wirtualnego kina iplex.pl [11.07.2008] Już od 11 lipca jedynie na ekranach wirtualnego kina iplex.pl obejrzeć można animowaną komedię FREE JIMMY – Uwolnić słonia. To kolejny tytuł, po zdobywcy Oscara – „Piotrusiu i wilku“, jaki wprowadza na polski rynek firma BreakThru Films... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...