informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Boks Kamei Corvara nagrodzony Złotym Medalem MTP

Boks Kamei Corvara nagrodzony Złotym Medalem MTP [11.07.2007] Kolejna nagroda dla Kamei Corvara. Seria boxów dachowych Kamei Corvara została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2007. Nagrodę otrzymała cała seria Corvara składająca się z 3 modeli... (info)


Kampania prasowa autorstwa Soul and Mind dla Inter Fragrances

Kampania prasowa autorstwa Soul and Mind dla Inter Fragrances [11.07.2007] „Zdrowe znaczy piękne. Zadbaj o włosy.” pod takim hasłem rozpoczął się pierwszy etap ogólnopolskiej kampanii prasowej dla kuracji do włosów firmy Inter Fragrances Sp. z o.o.... (info)


Wakacje z Wirtualną Polską

Wakacje z Wirtualną Polską [11.07.2007] Polska niezwykła, Półwysep Helski, Grecja, jakiej nie znacie… Do tego kalendarium letnich imprez, atrakcyjne multimedia, forum oraz konkursy. Ruszył wakacyjny serwis Wirtualnej Polski – wakacje.wp.pl.. (info)


Wakacje oczami mamy - internetowy konkurs JELP

Wakacje oczami mamy - internetowy konkurs JELP [11.07.2007] Producent proszku do prania JELP przygotował internetowy konkurs na zabawne zdjęcie malucha z wakacji. Konkurs trwa do 20 sierpnia i mogą wziąć w nim udział wszyscy członkowie JELP Care Club... (info)


Smak letnich podróży w klimatach orientu

Smak letnich podróży w klimatach orientu [11.07.2007] Miłośnikom dalekich podróży polecamy Chiny – fascynujące Państwo Środka, kolebkę jednej z najstarszych cywilizacji. Wszyscy, którzy pragną poznać smaki tej kuchni powinni sięgnąć po „Danie Chińskie” marki HORTEX... (info)

Czy dzieci potrzebują zapachu? [11.07.2007] Dla maluchów przyjemna woń nie jest tak istotna jak komfort noszenia ubranek, które nie podrażniają ich skóry i układu oddechowego. Jednak rodzice często piorą ubranka dzieci w tzw. „produktach dla całej rodziny”... (info)


Elixion Low SAPS – nowy olej Castrol dla ciężarówek

Elixion Low SAPS – nowy olej Castrol dla ciężarówek [11.07.2007] Firma Castrol wprowadziła na rynek nowy olej silnikowy dla samochodów ciężarowych. Elixion Low SAPS 5W-30 to produkt w pełni syntetyczny, przeznaczony do najnowszych silników wysokoprężnych... (info)

Hoft w Blue City [11.07.2007] Drugi sklep meblowy nowej sieci salonów wyposażenia wnętrz Habitat selected by Hoft otworzył się 31 kwietnia br. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)

Crocs Concept Store w Blue City [11.07.2007] Pierwszy w Polsce salon firmowy Crocs Concept Store - marki obuwniczej ogromnie popularnej na zachodnich rynkach, oferujący obuwie dla dzieci, młodzieży i dorosłych cieszy się coraz wiekszą popularnością... (info)

Wiesci z budowy Blue Office [11.07.2007] Wkrótce centrum handlowo – rozrywkowe Blue City będzie kojarzyło się nie tylko z ogromnym wyborem sklepów, restauracji, kawiarni czy z wspaniałym centrum rozrywki. Właśnie powiększa się o nowe powierzchnie biurowe do wynajęcia... (info)

Minikolonie w Inca Play [11.07.2007] Park zabaw dla dzieci Inca Play wraz ze Strefą Gier dla młodzieży jest największym i najnowocześniejszym centrum rozrywki w Polsce. Na czas wakacji przygotował specjalną ofertę dla dzieci, które nie wyjeżdżają z miasta... (info)

Festiwal Produktów Regionalnych [11.07.2007] Raz w miesiącu w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City, na poziomie fontanny, klienci mają możliwość spróbowania i kupienia wysokiej jakości wędlin, produktów mięsnych, pieczywa, serów, dżemów, ciast, win oraz przysmaków lokalnych i regionalnych.. (info)

Najwieksze w europie Centrum Rozrywki Ekstremalnej w Blue City [11.07.2007] Już niebawem, w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City zostanie otwarte pierwsze tej skali w Europie centrum rozrywki ekstremalnej i klub paintballowo-speedbalowy Event Club... (info)

ZyXEL o walce ze spamem [11.07.2007] Ministerstwo Transportu ogłosiło plany radykalnego ograniczenia inwazyjnej reklamy internetowej. Nowe przepisy powinny ugodzić w uciążliwych spamerów, zaśmiecających skrzynki pocztowe niechcianymi wiadomościami... (info)


Regularne Rysy - Konkurs dla rozważnych i romantycznych

Regularne Rysy - Konkurs dla rozważnych i romantycznych [11.07.2007] Od 4 czerwca 2007 trwa II edycja konkursu Regularne Rysy. Organizatorem konkursu jest agencja Modus na zlecenie firmy Gedeon Richter Plc. S.A. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia na www.regularnerysy.pl.... (info)

Jak najszybciej dowiedzieć się o koncertach w okolicy? [11.07.2007] Ludzie często bywają zaskoczeni sytuacją, gdzie o jakiejś imprezie dowiadują się po fakcie, najczęściej z wiszących jeszcze plakatów lub po prostu od znajomych. Na szczęście teraz jest dla nich coś, co pozwoli uchronić się od tego typu niespodzianek... (info)

Grupa Fresh urzęduje dla Poznania [11.07.2007] Agencja Fresh rozpoczyna kolejny projekt dla poznańskiego Magistratu. Przedmiotem zawartej umowy jest opracowanie kampanii promującej bezpłatne badania tomograficzne, które wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu... (info)


Nowe serwer plików firmy QNAP już dostępne

Nowe serwer plików firmy QNAP już dostępne [11.07.2007] W ofercie firmy QNAP Ltd. pojawiły się trzy nowe serwery plików. Oferta została wzbogacona o model TS-100, przeznaczony na rynek domowy, oraz modele TS-109 i TS-109PRO dedykowane na rynek małych i średnich firm... (info)


Wakacyjny program odchudzania i oczyszczania organizmu

Wakacyjny program odchudzania i oczyszczania organizmu [11.07.2007] Coraz więcej osób wybiera się na wakacyjny urlop do wyspecjalizowanych ośrodków SPA, aby odzyskać energię, kondycję fizyczną i zrzucić klika kilogramów... (info)


Co w trawie piszczy – czyli kilka słów o trendach w branży kredytowej.

Co w trawie piszczy – czyli kilka słów o trendach w branży kredytowej. [11.07.2007] Popularność kredytów wciąż rośnie - częściowo dzięki coraz większej świadomości konsumentów, trochę też poprzez popularyzację wiedzy o nowych narzędziach finansowych, dostępnych teraz dla każdego... (info)


„Ratuj życie!” – ogólnopolski program edukacyjny

„Ratuj życie!” – ogólnopolski program edukacyjny [11.07.2007] Ogólnopolski program „Ratuj życie!” służy popularyzacji podstaw ratownictwa medycznego wśród lekarzy podstawowej opieki medycznej. Jego organizatorzy to firma farmaceutyczna Teva Polska oraz miesięcznik „Medycyna Praktyczna”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...