informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Apartamenty Wiślany Brzeg

Apartamenty Wiślany Brzeg [11.06.2008] Katowicki deweloper Stark Development, rozpoczął sprzedaż apartamentów „Wiślany Brzeg” w Ustroniu przy ulicy Turystycznej. Oddanie budynku do użytku planowane jest na grudzień 2008 roku... (info)

Printer Road Show 2008 [11.06.2008] W okresie wakacyjnym firma ATA-INT.LTD przeprowadzi w całej Polsce cykl otwartych szkoleń Printer Road Show 2008. Szkolenia są kierowane do partnerów partnerów handlowych, biznesowych oraz osób prywatnych, które wyrażą chęć uczestnictwa w spotkaniach... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.06.2008 [11.06.2008] Wyprzedaż na GPW trwa dalej. Środową sesję na GPW główne indeksy rozpoczęły od niewielkich wzrostów w ślad za innymi giełdami w Europie. Jak się później okazało, w miarę udany początek był wszystkim, na co było dzisiaj stać stronę popytową... (info)


Wentylator XP COLOR – kameleon w Twoim domu

Wentylator XP COLOR – kameleon w Twoim domu [11.06.2008] Czy wydaje ci się, że barwa twojego wentylatora może być tylko jedna - biała? Czy martwi cię, iż zakłóci on estetykę wnętrza w którym się znajduje? Wybierając wentylator firmy Dospel z wymiennymi, kolorowymi nakładkami pozbędziesz się tego problemu... (info)


Nowe Expressivo z książkami w języku angielskim

Nowe Expressivo z książkami w języku angielskim [11.06.2008] Na rynku pojawiło się Expressivo 1.4 – najnowsza wersja programu, który pięknym głosem czyta książki. Do każdego zakupionego programu z angielskim głosem Jennifer jest dodawany bezpłatnie komplet 50 najpopularniejszych anglojęzycznych książek... (info)

Ona TOMA uśmiech [11.06.2008] 15 czerwca już po raz drugi ruszy ogólnopolski konkurs „Ona TOMA”, realizowany w ramach promocji soków i nektarów marki TOMA. Celem konkursu jest promowanie radości życia oraz wyróżnienie kobiet pełnych pozytywnych emocji... (info)

Światowe surowce CU w Xelion [11.06.2008] Do 27 czerwca br. klienci m.in. Doradców Finansowych Xelion mogą zainwestować w 4-letni produkt strukturyzowany, przygotowany przez Commercial Union – CU Gwarancja Światowe Surowce... (info)


Zapach szczęścia – Summer & Peach ORGANIQUE

Zapach szczęścia – Summer & Peach ORGANIQUE [11.06.2008] Zniewalający zapach tego pokrytego aksamitnym puszkiem owocu kojarzy nam się z rozsłonecznionym latem, pełnym owocowych aromatów. Wgryzając się w owoce brzoskwini i wszystkimi zmysłami kosztując zawartej w nich niepowtarzalnej kompozycji soczystego miąższu..... (info)

Wnioskujący chatterbot – przełom na polskim rynku sztucznej inteligencji [11.06.2008] Firma Stanusch Technologies zaprezentowała po raz pierwszy w Polsce chatterbota, który potrafi samodzielnie kojarzyć fakty i udzielić poprawnych odpowiedzi na pytania nieprzewidziane wcześniej przez autora programu... (info)


Remonty dróg w Gminie Wielka Wieś

Remonty dróg w Gminie Wielka Wieś [11.06.2008] Korzystając z dobrych warunków pogodowych, wyłonione w drodze przetargu firmy drogowe kontynuują prace przy remontach dróg będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś... (info)

Odbierz piłkę na EURO 2008 w Domeny.pl [11.06.2008] Cała Europa oszalała na punkcie piłki nożnej. Z tej okazji serwis Domeny.pl przygotował dla swoich klientów specjalną, „mistrzowską” promocję - Odbierz piłkę na EURO 2008... (info)


„Teraz Polska” dla Medicusa

„Teraz Polska” dla Medicusa [11.06.2008] Wrocławska firma „MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne” została Laureatem prestiżowego godła „Teraz Polska” za usługę diagnostyki i protezowania narządu słuchu... (info)


Wymagania dla nowoczesnych systemów monitoringu CCTV

Wymagania dla nowoczesnych systemów monitoringu CCTV [11.06.2008] Jakiej rozdzielczości mają być obrazy? W jakiej kompresji mają być przesyłane i składowane? Ile klatek na sekundę ma być zapisywane? Bazując na tych pytaniach stworzono listę zaleceń jakościowych:.. (info)


Bidetowa moda w łazience

Bidetowa moda w łazience [11.06.2008] Polskie łazienki coraz częściej równają do europejskich standardów. Sukcesywnie pojawiają się w nich bidety, które wciąż jednak wymagają oswojenia. Na szczęście bidet staje się urządzeniem obowiązkowym, zwłaszcza w tych większych łazienkach... (info)


Drewno — skarb chroniony

Drewno — skarb chroniony [11.06.2008] Skuteczna ochrona i dekoracja przedmiotów wykonanych z drewna jest dziś łatwiejsza niż kiedykolwiek. W ofercie marki Tikkurila znajdziemy produkty do pielęgnacji wszelkich powierzchni drewnianych. Dzięki temu altany, meble czy drzwi będą wyglądać jak nowe... (info)

Komentarz Expandera: Stało się? WIG poniżej styczniowego dołka (11.06.2008) [11.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Pokłosiem poniedziałkowej sesji była ostra wyprzedaż podczas wczorajszych notowań. WIG stracił dalsze 1,8%, rozciągając straty poniesione w tym miesiącu do ponad 6%... (info)


Sztuka układania sztućców

Sztuka układania sztućców [11.06.2008] Trudno wyobrazić sobie elegancki posiłek bez odpowiedniej oprawy. Oprócz pięknego obrusu i odpowiednio dobranej porcelany, musimy zadbać także sztućce. Spośród bogatej oferty marki Villa Italia, każdy wybierze kolekcję idealnie pasującą do stołu i okazji... (info)


„Villa Italia wokół stołu z zasadami savoir vivre’u” - spotkanie dla dziennikarzy.

„Villa Italia wokół stołu z zasadami savoir vivre’u” - spotkanie dla dziennikarzy. [11.06.2008] 3 czerwca 2008 roku odbyło się spotkanie dla dziennikarzy przygotowane przez markę Villa Italia. Przepiękna porcelana i ciekawe szkolenie sprawiły, że czerwcowy dzień dla przybyłych dziennikarzy nabrał wyjątkowego wymiaru... (info)

Poradnik Expandera: kiedy wrócić na rynek akcji? [11.06.2008] Zarządzający funduszami inwestycyjnymi coraz intensywniej zachęcają do powrotu na rynek akcji. Jako powód podają wciąż wysoki wzrost gospodarczy w Polsce i perspektywę utrzymania dobrej koniunktury z uwagi na Euro 2012... (info)

HAYS Poland publikuje raporty płacowe 2008 [11.06.2008] Firma rekrutacyjna HAYS Poland opublikowała raporty płacowe dla różnych branż i stanowisk rynku pracy. Materiał przedstawiający poziom wynagrodzeń na terenie Polski został opracowany na podstawie prowadzonych przez firmę projektów rekrutacyjnych... (info)


Drewnochron kreuje modę na drewno

Drewnochron kreuje modę na drewno [11.06.2008] Popołudniowy odpoczynek w ogrodzie, grill z przyjaciółmi pod dachem altanki, relaks w wygodnych drewnianych fotelach w kolorze Venge, odseparowani od świata drewnianym płotem, w kolorze Sapella... (info)

Firmy.net spozycjonują biznes w Internecie [11.06.2008] Rozbudowany sposób prezentacji oraz usługa pozycjonowania w największych wyszukiwarkach internetowych dla zarejestrowanych firm - to najważniejsze wyróżniki nowego portalu promocyjnego Firmy.net... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...