informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Ratujmy życie dzieciom chorym na białaczkę! [11.06.2007] Wielka charytatywna aukcja Wirtualnej Polski i 12ROUNDS. Licytuj piłkę nożną FIFA World Cup Korea Japan z autografami największych gwiazd futbolu: Maradony, Pele, Franza Beckenbauera, Michaela Plattini, Grzegorza Lato, Zbigniewa Bońka, Kazimierza Górskiego... (info)

TETA rusza na podbój Katowic [11.06.2007] Aby być bliżej swoich klientów TETA otwiera trzeci już oddział regionalny. Po Gdyni i Warszawie konsultanci TETY będą docierać do klientów także z Katowic... (info)

Concordia ubezpiecza się sama [11.06.2007] Grupa Concordia podpisała umowę z Centrum Medycznym LIM Medical Center. Opieka medyczna będzie obejmowała nie tylko pracowników ale także najlepszych pośredników Grupy Concordia, niezatrudnionych na umowę o pracę... (info)

Reklamy Betsson.com w TV - telewizyjna walka z projektem ustawy o grach! [11.06.2007] Betsson.com jak zwykle jest pionierem. Tym razem jako pierwsza firma z branży e-rozrywki wyemitował reklamy w TV na terenie Polski - od początku czerwca trwa kampania firmy na Discovery Channel!.. (info)

AB z Certyfikatem ISO [11.06.2007] AB, wrocławski dystrybutor nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych, otrzymał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. Niezależną jednostką certyfikującą była przodująca na międzynarodowym rynku firma DEKRA Certification GmbH... (info)


Oknoplast - Kraków liderem polskiego i europejskiego rynku

Oknoplast - Kraków liderem polskiego i europejskiego rynku [11.06.2007] W dniu 25 maja 2007 roku, podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie, firma Oknoplast - Kraków została uhonorowana prestiżowymi tytułami: "Lider Rynku" i "Euro Leader"... (info)

Usługi assistance wobec globalizacji rynków finansowych [11.06.2007] Dnia 1 czerwca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyło się Sympozjum Naukowe z okazji X-lecia Katedry Ubezpieczeń Gospodarczych SGH. Jednym z partnerów Katedry w organizacji Sympozjum była Europ Assistance Polska... (info)


Światło a komfort pracy w biurze cz.II

Światło a komfort pracy w biurze cz.II [11.06.2007] Funkcjonalnie zaprojektowane biuro stanowi podstawę efektywnej i przyjemnej pracy. Przystępując do tworzenia skomplikowanych projektów powinniśmy zagwarantować sobie odpowiedni komfort m.in. poprzez zapewnienie dostępu do naturalnego światła... (info)


Światło a komfort pracy w biurze cz.I

Światło a komfort pracy w biurze cz.I [11.06.2007] Funkcjonalnie zaprojektowane biuro stanowi podstawę efektywnej i przyjemnej pracy. Przystępując do tworzenia skomplikowanych projektów powinniśmy zagwarantować sobie odpowiedni komfort m.in. poprzez zapewnienie dostępu do naturalnego światła... (info)

Targi Politechnika Gdańska dla Gospodarki Innowacyjnej [11.06.2007] Lot bezzałogowego śmigłowca, najlepsze wdrożenia opracowane przez zespoły badawcze z Politechniki Gdańskiej, a także wystawa wynalazków – to tylko niektóre atrakcje Zapraszamy na Targi Politechnika Gdańska dla Gospodarki Innowacyjnej w dniach 12-15 czerwca... (info)

Enterprise WLAN: wiele możliwości [11.06.2007] Sieci bezprzewodowe w firmie i przemyśle. Specjalistyczne produkty do transmisji bezprzewodowej będą prezentowane podczas Salonu Logistyki, Transportu i Spedycji LTS TRANSPORTA w Poznaniu, od 11 do 14 czerwca br... (info)


Prosta droga do własnego domu

Prosta droga do własnego domu [11.06.2007] Firma budowlana ES POLSKA Sp. z o.o. oferuje program finansowania budowy domu stworzony specjalne z myślą o potrzebach i możliwościach młodych rodzin... (info)

„Crannog Day” - monitoring sieci w pigułce [11.06.2007] Passus oraz Fluke Networks zapraszają na konferencję „Crannog Day”, poświęconą rozwiązaniom do monitorowania i audytu sieci. Konferencja odbędzie się 25 i 26 czerwca br. w Warszawie, a udział w niej jest bezpłatny... (info)

Wybierz „Gośka” i dzwoń we FreecoNet [11.06.2007] FreecoNet – platforma VoIP integrująca rozwiązania wielu operatorów - wciąż jest rozbudowywana o nowe możliwości. W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowości, które usprawniają użytkownikom korzystanie z FreecoNet... (info)

WYBIEGnij przed szereg z Wirtualną Polską i Fashion TV [11.06.2007] Najważniejsze światowe wybiegi, prezentacje premierowych kolekcji największych nazwisk świata mody, przeglądy trendów w modzie damskiej i męskiej – Wirtualna Polska oraz Fashion TV kreują i inspirują... (info)

“Copyray Backup & Compression” nowa usługa firmy SOFTRAY [11.06.2007] W internecie i prasie rozpoczęła się kampania promocyjna usługi “Copyray Backup & Compression” tworzonej przez Firmę Softray. Jednym z głównych zadań kampanii jest przekonanie klientów do korzystania z usług outsorsingowych w zakresie archiwizacji danych... (info)

Turegion.pl ruszył na całą Polskę. [11.06.2007] Wiosną 2006 roku został uruchomiony internetowy katalog branżowy Turegion.pl. Posiadał wówczas bazę 35 000 firm tylko z terenu województwa śląskiego. Obecna postać katalogu różni się od porzedniej... (info)

Nowoczesna likwidacja szkód komunikacyjnych cz.2 [11.06.2007] Wraz z dynamicznym rozwojem rynku ubezpieczeń komunikacyjnych oraz dużą konkurencją wśród towarzystw ubezpieczeniowych ogromne znaczenie ma proces likwidacji szkód komunikacyjnych... (info)

Nowoczesna likwidacja szkód komunikacyjnych cz.1 [11.06.2007] Wraz z dynamicznym rozwojem rynku ubezpieczeń komunikacyjnych oraz dużą konkurencją wśród towarzystw ubezpieczeniowych ogromne znaczenie ma proces likwidacji szkód komunikacyjnych... (info)

Złoty e-wizerunek Fild.NET [11.06.2007] Konkretne rozwiązania w odpowiedzi na równie konkretne potrzeby – to pomysł Fild.NET, spółki specjalizującej się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o rozwiązania Microsoft – na własną witrynę internetową... (info)

Patrz i ucz się [11.06.2007] Dostęp do najnowszych trendów w zarządzaniu oraz nowych idei biznesowych w formacie video – to najnowsza propozycja firmy SkillSoft, największego na świecie dostawcy szkoleń w formule e-learning, skierowana do kadry menedżerskiej i zarządzającej... (info)

Muzyczna Bitwa - Płyta na cały ROCK [11.06.2007] Muzyczna bitwa to jedna z najpopularniejszych autorskich akcji Polskiego Radia Wrocław. To najkrócej mówiąc - antenowa, muzyczna walka zespołów, pochodzących z Dolnego Śląska. Teraz „Muzyczna Bitwa - na cały ROCK,” ukazała się w sklepach w wersji płytowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...