informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Baranek czy kornik?

Baranek czy kornik? [11.05.2007] Każdy chce, aby jego dom wyglądał jak z obrazka. Podejmując próbę realizacji swoich marzeń, poświęcamy sporo uwagi, by wybrać odpowiadającą nam elewację... (info)

Exact Systems przejmuje Insorter i wzmacnia pozycję na rynku [11.05.2007] Exact Systems sp. z o.o., czołowy polski dostawca usług kontroli, selekcji i naprawy komponentów dla motoryzacji, przejął wrocławską firmę Insorter... (info)

Rynek AGD przeżywa dynamiczny rozwój [11.05.2007] Wraz z poprawą sytuacji gospodarczej w Polsce oraz ze zwiększającą się ilością gospodarstw domowych rośnie sprzedaż sprzętu AGD. Coraz większą popularnością cieszą się urządzenia, które jeszcze niedawno nie były powszechne w polskich gospodarstwach – zmywarki do naczyń, zamrażarki oraz suszarki... (info)


Czysty dźwięk i szerokie możliwości

Czysty dźwięk i szerokie możliwości [11.05.2007] Na polski rynek wchodzą nowe pianina cyfrowe CASIO Privia PX-200, PX-800 oraz CASIO Celviano AP-500. Instrumenty te zostały wyposażone w nowoczesny, najnowszy moduł brzmieniowy AIF, dysponują min. 128 głosową polifonią, slotem kart SD i są wyposażone w klawiaturę młoteczkową złożoną z 88 klawiszy... (info)

Trend Micro oferuje małym i średnim firmom pakiet zabezpieczeń do systemu Windows Vista [11.05.2007] Londyn, 9 maja 2007 r. — Firma Trend Micro, lider w dziedzinie oprogramowania i usług zapewniających ochronę antywirusową sieci i bezpieczeństwo treści internetowych, poinformowała o udostępnieniu pakietu zabezpieczeń Trend Micro Worry Free przeznaczonego dla małych i średnich firm. Rozwiązania te mają certyfikat zgodności z systemem Windows Vista... (info)


Najważniejsze to zrozumieć

Najważniejsze to zrozumieć [11.05.2007] Za każdym razem kiedy wyjeżdżamy za granicę nurtuje nas pytanie "Czy dogadam się z obcokrajowcami"?. Idealnym rozwiązaniem dla tego wakacyjnego problemu są tłumacze elektroniczne takie jak EP-5000 marki Vector. Dzięki nim możemy zapomnieć o tradycyjnych rozmówkach, ciężkich słownikach i w parę sekund znaleźć brakującego nam słowa czy zwroty... (info)


Monitory multimedialne BenQ FP73ES i FP93ES dla domu, biura oraz edukacji

Monitory multimedialne BenQ FP73ES i FP93ES dla domu, biura oraz edukacji [11.05.2007] BenQ prezentuje nową generację szybkich monitorów LCD z czasem reakcji 5ms, głośnikami, technologią Senseye+Photo oraz wygodną zmianą kątów ustawienia ekranu.. (info)


Najlepszy przyjaciel w podróży

Najlepszy przyjaciel w podróży [11.05.2007] Co można robić w trakcie długiej podróży? Niektórzy czytają książki i gazety, inni rozwiązują krzyżówki, jeszcze inni słuchają muzyki. A może by tak pooglądać filmy, na które wcześniej jakoś nie mogliśmy znaleźć czasu? Na polski rynek właśnie trafia nowy odtwarzacz mp4 DM VEC 2403 marki Vector Digital z dużym ekranem 2,4 cala... (info)


Atom wakacje z Knorr Nudle

Atom wakacje z Knorr Nudle [11.05.2007] Namiotobranie 2007, tegoroczna edycja letnich działań promocyjnych marki Knorr Nudle, wystartowała 7 maja. Akcję, na zlecenie Unilever Polska, realizują agencje: Hint Intermedia, JWT, PHD, Heureka, MobiJoy!, CAM Media i Akademia Przygody... (info)


BenQ E605 - kompaktowy 6 Mpix aparat cyfrowy z 2,5” LCD i 3xZOOM optyczny

BenQ E605 - kompaktowy 6 Mpix aparat cyfrowy z 2,5” LCD i 3xZOOM optyczny [11.05.2007] BenQ DC E605 –obracający się obiektyw skraca czas ustawienia ostrości i działania ZOOM, a system anywstrząsowy gwarantuje ostre zdjęcia w każdych warunkach.. (info)


Muzyka w okresie ciąży rozwija i odpręża

Muzyka w okresie ciąży rozwija i odpręża [11.05.2007] Muzyka pomaga zredukować stres i zwiększa odporność na ból, co jest szczególnie ważne dla kobiet w okresie ciąży i podczas porodu. Muzyka ma również pozytywny wpływ na rozwój samego dziecka w okresie prenatalnym. Zostało udowodnione, że dzieci które będąc w brzuchu matki słyszą uspokajającą muzykę, szybciej i lepiej się rozwijają... (info)

Symetria w gronie najlepszych na polu usability [11.05.2007] Poznańska agencja Symetria - jeden z czołowych audytorów użyteczności - dołączyła do światowej organizacji The Usability Professionals’ Association, zrzeszającej specjalistów z zakresu usability i user centered design... (info)

Passus finalistą konkursu na najlepszą strategię personalną [11.05.2007] Firma Passus zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu na najlepszą strategię personalną zorganizowanego w ramach projektu „Inwestycja w kadry”. Laureaci i wyróżnieni – firmy, które realizują najlepsze plany zarządzania kompetencjami pracowników - odbiorą nagrody już 21 maja... (info)


Nie ma jak w domu, czyli rzecz o smakowaniu życia

Nie ma jak w domu, czyli rzecz o smakowaniu życia [11.05.2007] Przypraw swoje mieszkanie kolorami farb, proponowanymi w ramach Nie ma jak w domu - jednej z kolekcji kolorystycznych Dulux na 2007 rok. Stworzono ją z myślą o tych, którzy cenią poczucie harmonii i równowagi oraz swojską, domową atmosferę... (info)


Zbawienne nie tylko latem

Zbawienne nie tylko latem [11.05.2007] Zbliża się lato, a wraz z nim przepowiadane upały. Już teraz myślimy, co będzie gdy temperatura w naszym domu czy biurze wzrośnie do 30 stopni... (info)

Jak przeprowadzić udany debiut giełdowy? [11.05.2007] Odpowiedz na to pytanie znają z pewnością zwycięzcy rankingu na najlepiej przeprowadzony debiut giełdowy. HTL-Strefa okazała się być spółką, której emisja akcji zakończyła się największym sukcesem. CA IB Securities oraz DM IDMSA zwycięzcami rankingu domów maklerskich, które wchodzą w skład większego opracowania jakim jest Raport IPO 2007... (info)

Panda szczelnie chroni [11.05.2007] Użytkownicy rozwiązań Panda Sofware, którzy na bieżąco aktualizują swoje programy, mogą czuć się bezpieczni. Dzięki współpracy z ogólnoświatową społecznością, antidotum na nowo wykryte luki w oprogramowaniu czy systemie operacyjnym firma dostarcza użytkownikom zanim informacja o zagrożeniu trafi do opinii publicznej... (info)


Nowe kontrakty za wschodnią granicą

Nowe kontrakty za wschodnią granicą [11.05.2007] Ponad pół tysiąca stanowisk pracy za wschodnią granicą to kolejny etap rozwoju działalności eksportowej Fabryki Mebli Biurowych Mikomax. Meble łódzkiego producenta cieszą się w Rosji i na Ukrainie coraz większą popularnością.. (info)

Dyplom z Mikomaksem [11.05.2007] „System modułowych lad recepcyjnych” – takiego wyzwania projektowego w ramach pracy dyplomowej podjęła się studentka Wydziału Form Przemysłowych łódzkiej ASP. Swój projekt realizuje wspólnie z Fabryką Mebli Biurowych Mikomax... (info)


Konkurs „Dobry Wzór” rozstrzygnięty

Konkurs „Dobry Wzór” rozstrzygnięty [11.05.2007] System mebli gabinetowych TESS znalazł się w gronie finalistów tegorocznej edycji „Dobrego Wzoru” – uznanego już konkursu realizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który promuje dobre wzornictwo dostępne na polskim rynku.. (info)

Dysperbit i szczelna łazienka [11.05.2007] Ekologiczna masa asfaltowa DYSPERBIT to optymalne rozwiązanie do izolacji pomieszczeń mokrych, takich jak łazienki czy pralnie. Jest to wodna dyspersja asfaltów i kauczuków syntetycznych w postaci gęstopłynnej masy koloru brunatnego.. (info)


Oświetlony drobiazg

Oświetlony drobiazg [11.05.2007] W każdym mieszkaniu znajdują się takie elementy, jak obrazy, przywiezione z dalekich podróży pamiątki czy też zdjęcia najbliższych nam osób... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...