informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Nowe zestawy wkrętaków w ofercie Stanley

Nowe zestawy wkrętaków w ofercie Stanley [11.04.2007] Linia Cushion Grip to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć pod ręką zestaw solidnych, funkcjonalnych i wygodnych w użyciu wkrętaków... (info)


Niezależność powraca na scenę

Niezależność powraca na scenę [11.04.2007] Independent Flair League rozpoczyna pierwsze uderzenie już 25 marca (niedziela) na ringu w Restauracji Champions w hotelu Marriott w Warszawie. Barmani rozpoczną zmagania o wejście do wielkiego finału... (info)

Independent Flair League ponownie w rękachEntertainment Group i PR Group [11.04.2007] Entertainment Group po raz drugi odpowiada za kompleksową realizację jedynych w Polsce międzynarodowych zawodów dla barmanów Independent Flair League... (info)


Masakra na ringu w Restauracji Champions, czyli III edycja IFL rozpoczęta

Masakra na ringu w Restauracji Champions, czyli III edycja IFL rozpoczęta [11.04.2007] Po raz pierwszy w III edycji Independent Flair League spotkali się fighterzy Niezależnej Ligi Barmańskiej... (info)


Energe21 dla firmy Bayer HealthCare

Energe21 dla firmy Bayer HealthCare [11.04.2007] Agencja interaktywna energe21 we współpracy z agencją public relations Headlines stworzyła nowy portal www.alezgaga.pl poświęcony w całości problematyce zgagi... (info)


System Resistent - glazura do lamusa

System Resistent - glazura do lamusa [11.04.2007] Łazienki, sale operacyjne czy gabinety lekarskie to pomieszczenia, które najbardziej narażone są na niszczące działanie wilgoci, a jednocześnie ..... (info)

DrayTek zaprasza resellerów do współpracy [11.04.2007] Brinet Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor sprzętu sieciowego DrayTek w Polsce - uruchomił program partnerski Vigor Action... (info)


Szkolenie o telefonii IP w Krakowie

Szkolenie o telefonii IP w Krakowie [11.04.2007] Już 11 kwietnia w Krakowie odbędzie się szkolenie „Call-eX Business Meeting”. Jego uczestnicy poszerzą swoją wiedzę o temat bezpiecznej migracji do telefonii VoIP. Szkolenie organizowane jest przez liderów polskiego rynku VoIP - Konsorcujm FEN oraz Datera Sp. z.o.o... (info)


Ruszają szkolenia o VoIP

Ruszają szkolenia o VoIP [11.04.2007] Już 11 kwietnia w Krakowie będzie miało miejsce pierwsze z pięciu zaplanowanych szkoleń o VoIP... (info)

Mól spożywczy Plodia Interpunctella [11.04.2007] Mole spożywcze to jedne z najbardziej uciążliwych szkodników zamieszkujących nasze kuchnie... (info)


Wiosenny Zlot MazdaSpeed

Wiosenny Zlot MazdaSpeed [11.04.2007] Klub MazdaSpeed zaprasza wszystkich miłośników aut marki Mazda na spotkanie, które odbędzie się w dniach 12-13 maja 2007 w Kazimierzu Biskupim k. Konina... (info)

Mediatop.pl w sieci IDMnet [11.04.2007] Wydawany przez Krajowy Rejestr Utworów wortal Mediatop.pl dołączył do sieci IDMnet... (info)


Aktywnie pod Krakowem

Aktywnie pod Krakowem [11.04.2007] W Białym Kościele, zaledwie 15 km od Krakowa, w przepięknych oraz malowniczych rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pomiędzy Jurajskimi Parkami ..... (info)

Habakuk - z Sejmu do radia. [11.04.2007] Przez jednych okrzyknięci skandalem roku. Przez innych określani jako powiew świeżości. Zespół Habakuk - największa polska gwiazda muzyki reggae, będzie w piątek (13 kwietnia) gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)

BEST image PRdla Spółdzielni Mieszkaniowej Jeżyce [11.04.2007] Z początkiem kwietnia 2007 roku poznańska agencja public relations BEST image PR nawiązała stałą współpracę ze Spółdzielnią Mieszkaniową Jeżyce... (info)

AKADEMIA PARP – jeszcze więcej szkoleń! [11.04.2007] Szkolenia e-learningowe w ramach projektu AKADEMIA PARP okazały się większym sukcesem, niż ktokolwiek mógł przewidzieć... (info)


Groźna kumaryna w cynamonie

Groźna kumaryna w cynamonie [11.04.2007] W cynamonie oraz produktach z jego zawartością zakupionych w polskich sklepach wykryto groźną dla zdrowia kumarynę... (info)

Partnerstwo w badaniach rynku motoryzacyjnego [11.04.2007] Konsolidacja to powszechne zjawisko dotyczące wielu branż, w tym motoryzacyjnej, jednakże największe emocje budzi, gdy dotyczy wiodących firm na rynku... (info)

Słaby rekord WIG20 [11.04.2007] Wczorajszy rekord WIG20 od samego początku notowań wisiał w powietrzu. Mimo braku impulsu w postaci wyraźnie wzrostowej sesji w Stanach Zjednoczonych, na GPW od rana indeksy zyskiwały na wartości... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...