informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Mercedes Actros trzeciej generacji

Mercedes Actros trzeciej generacji [11.03.2008] W dniu 10 marca w Stuttgarcie odbyła się premiera kolejnej, trzeciej już generacji Actrosa. Największa ciężarówka niemieckiego koncernu wyznacza nowe standardy w projektowaniu pojazdów użytkowych MB... (info)


Sukces „ASTOR Trans Iceland Winter Expedition 2008”

Sukces „ASTOR Trans Iceland Winter Expedition 2008” [11.03.2008] Rafał Król oraz Grzegorz Szyszkowski postawili przed sobą ambitne zadanie - dokonać zimowego trawersu Islandii od Oceanu Atlantyckiego do Morza Grenlandzkiego. Planowali przemierzyć pieszo ponad 300 km. bez wsparcia z zewnątrz... (info)

Krakowska spółka Mobiltek S.A. zadebiutuje na NewConnect. [11.03.2008] Krakowska spółka Mobiltek S.A., która zajmują się agregacją usług SMS oraz świadczeniem usług z zakresu płatności mobilnych, zadebiutuje na rynku NewConnect. Spółka chce pozyskać z rynku ponad 5 mln zł... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.03.2008 [11.03.2008] Dominacja byków trwa dalej. Sesja podobnie jak wczorajsza upłynęła pod dyktando byków. Optymizm inwestorów, który wzrastał od początku dnia sprawił, że indeks WIG20 zakończył wzrostem o ponad dwa i pół procent... (info)


Wykonawcy budowlani wybrali markę roku

Wykonawcy budowlani wybrali markę roku [11.03.2008] Na rynku istnieje wiele firm oferujących produkty budowlane. Jednak trudno wybrać materiały o najwyższej jakości bez fachowej wiedzy. Za wiarygodne źródło informacji posłużyć mogą badania przeprowadzone wśród wykonawców przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku... (info)


Bezpieczny dach nad głową

Bezpieczny dach nad głową [11.03.2008] Konstrukcja może być metalowa lub drewniana. Można pokryć go blachą, dachówką albo gontem. Jednak bez względu na rodzaj, dach ma za zadanie przede wszystkim skutecznie i trwale chronić oraz osłaniać przed czynnikami atmosferycznymi... (info)


Samsung i Navigon nawiązują współpracę

Samsung i Navigon nawiązują współpracę [11.03.2008] Wyróżnione nagrodami oprogramowanie nawigacyjne Mobile Navigator 6 jest dostępne instalowane fabrycznie w telefonach Samsung i550 oraz i560 – bez opłat, na dwutygodniowy okres próbny... (info)


NAVIGON 2110 max: imponująca wydajność w imponującej cenie

NAVIGON 2110 max: imponująca wydajność w imponującej cenie [11.03.2008] Stylowy, elegancki i szybki: wyposażony w najnowsze oprogramowanie, nowy NAVIGON 2110 max udowadnia, że nowoczesna nawigacja może być dostępna za naprawdę nieduże pieniądze. Nowy nawigator wejdzie na rynek europejski w kwietniu 2008 roku w cenie od 889 PLN.. (info)


Karmelowy sekret gładkiej skóry

Karmelowy sekret gładkiej skóry [11.03.2008] Z jakiegoś powodu kobiety z Bliskiego Wschodu słyną z piękna i tajemniczości. Ich sposoby pielęgnacji mogą zainspirować także Europejki. Naturalna, mniej bolesna metoda depilacji cukrem dostępna jest już w Instytucie Piękna ESSENCA... (info)


NAVIGON 8110 - nowy wymiar nawigacji

NAVIGON 8110 - nowy wymiar nawigacji [11.03.2008] Ekskluzywne wzornictwo, wyświetlacz 4,8 cala, funkcja rozpoznawania głosu a także TMC Pro, która podaje informacje bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej – w całej Europie. To wszystko dzięki nowemu oprogramowaniu - MobileNavigator w wersji 7... (info)


Rinopanteina - Miej w nosie infekcje

Rinopanteina - Miej w nosie infekcje [11.03.2008] Przesuszone powietrze naraża nas na wysuszenie śluzówki i krwawienie z nosa. A zimowo-wiosenne przesilenie i alergie niosą ryzyko kataru. Ratowanie nosów aerozolami czy inhalatorami prowadzi do podrażnienia błony śluzowej. Wtedy warto sięgnąć po Rinopanteinę... (info)

Ideo uruchamia dział promocji w wyszukiwarkach [11.03.2008] Dział Ideo SEM (search engine marketing) to grupa specjalistów, którzy zajmują się obsługą budżetów e-marketingowych przeznaczonych na promocję w wyszukiwarkach... (info)

„Biuletyn o Biuletynach” - źródło fachowej wiedzy [11.03.2008] 45. numer jedynego w Polsce newslettera elektronicznego o biuletynach i prasie firmowej ukaże się już 18 marca. Dostępny jest wyłącznie w bezpłatnej prenumeracie... (info)


Bądź ’fit’ na wiosnę! - Essential Gruszka

Bądź ’fit’ na wiosnę! - Essential Gruszka [11.03.2008] Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Okres, w którym zrzucamy z siebie grube, ciepłe i puchate ubrania zmieniając je na coś bardziej zwiewnego, cieńszego lub obcisłego... (info)


APC rozszerza serię rozwiązań mobilnych o cztery nowe akcesoria

APC rozszerza serię rozwiązań mobilnych o cztery nowe akcesoria [11.03.2008] APC wprowadza na rynek Travel hub USB 2.0, myszkę podróżną, zasilacz bateryjny USB oraz rozwijane kable, które ułatwiają użytkownikom korzystanie z urządzeń mobilnych oraz umożliwiają stałe podłączenie do sieci w czasie podróży.. (info)

Gotowanie czas zacząć [11.03.2008] Firma Podravka przygotowała nową kampanię wizerunkową Vegety – wiodącej marki przypraw uniwersalnych. Emisję spotów telewizyjnych, wspieranych przez reklamy w prasie, zaplanowano na marzec br... (info)

PandaLabs o przestępczości elektronicznej [11.03.2008] Luis Corrons, dyrektor techniczny PandaLabs, przedstawił sytuację w sektorze złośliwego oprogramowania oraz sposoby rozwiązania problemu podczas londyńskiego kongresu poświęconego przestępczości elektronicznej... (info)

JAS-FBG: logistyka wysokiej jakości [11.03.2008] Firma JAS-FBG S.A. ponownie została laureatem badania Jakość Roku w kategorii usługa. W tym roku eksperci ds. Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji przyznali spółce wyróżnienie za realizację usług logistycznych... (info)


Domalux Lakier Bezzapachowy – najwyższy standard bezpieczeństwa

Domalux Lakier Bezzapachowy – najwyższy standard bezpieczeństwa [11.03.2008] Efektem nowoczesnych badań laboratoryjnych, prowadzonych przez firmę SigmaKalon Deco Polska dla marki Domalux, jest ekologiczny, bezzapachowy lakier do drewna... (info)


Podłogi z całego świata w salonach RuckZuck

Podłogi z całego świata w salonach RuckZuck [11.03.2008] Podłoga nadaje charakter pomieszczeniom, stanowiąc podstawowy element dekoracyjny mieszkania czy domu, dlatego warto dłużej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego wzoru... (info)


Ruszyła kolejka po Aristo pico740 - oszczędzasz 200 zł!

Ruszyła kolejka po Aristo pico740 - oszczędzasz 200 zł! [11.03.2008] Spółka Comes S.A. – lider wśród producentów i dystrybutorów notebooków w środkowo-wschodniej Europie, rozpoczęła sprzedaż urządzeń klasy UMPC Aristo pico740 w promocyjnej cenie... (info)

ANDRA certyfikowanym dostawcą usług Avaya [11.03.2008] Andra oficjalnie uzyskała status Avaya Certified Quality Service Provider. Niezależna firma certyfikująca YMI Group, działająca na zlecenie Avaya, przeprowadziła w lutym br. audyt serwisu i procedur obsługi klienta w firmie Andra... (info)

Dni Frankofońskie w Łodzi [11.03.2008] Jak co roku, w marcu w Łodzi obchodzone będą Dni Frankofonii. W ramach przedsięwzięcia zorganizowany zostanie Konkurs Wiedzy o Krajach Frankofońskich, V Dyktando Języka Francuskiego i VI Łódzki Festiwal Piosenki Francuskiej... (info)

Liga Debat Szkolnych 2008 [11.03.2008] Katowickie koło Stowarzyszenia Młode Centrum organizuje w kwietniu IV edycję Ligii Debat Szkolnych. Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest sponsorem nagród w konkursie... (info)

Sprawdź swoją wiedzę ekonomiczną i wygraj prestiżowy staż [11.03.2008] Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej organizowanego przez Stowarzyszenie Studenckie Wiggor przy AE we Wrocławiu. Na laureatów czekają staże w renomowanych firmach. Sponsorem konkursu jest Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua... (info)


Wiosenne nowości 2008 bielizny nocnej dla Każdej z Was…

Wiosenne nowości 2008 bielizny nocnej dla Każdej z Was… [11.03.2008] Jak miło obudzić się rano widząc za oknem śliczne promienie słońca, które poprawiają nastrój każdego z nas i zapewniają, że dzień staje się bardziej atrakcyjny niż zawsze a my mamy większy zapał do pracy i swoich codziennych obowiązków... (info)

Atrakcyjne Film Video Foto 2008 [11.03.2008] XI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego 2008 odbędą się w dniach 13 – 15 marca 2008 na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich, u zbiegu ulic Stefanowskiego / Skorupki... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...