informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 11.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Istota strony głównej - nowa wersja strony początkowej serwisu Polskie Szlaki.pl

Istota strony głównej - nowa wersja strony początkowej serwisu Polskie Szlaki.pl [11.02.2008] Przy współpracy z firmą Marketing w Internecie.com serwis Polskie Szlaki (http://www.polskieszlaki.pl) wzbogacił się o nową wersję swojej strony głównej. Jak bardzo istotną częścią serwisu jest strona początkowa przedstawiają wyniki wdrożenia zmian... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 11.02.2008 [11.02.2008] Początek dzisiejszych notowań na GPW rozpoczął się od niewielkich spadków, które miały związek z przeceną na giełdach azjatyckich. WIG20 rozpoczął dzień w okolicy 2900 punktów... (info)


Walentynkowy wieczór we dwoje

Walentynkowy wieczór we dwoje [11.02.2008] Walentynki to szczególny dzień, w którym możemy sprawić przyjemność ukochanej osobie. Wyjątkowego smaku wspólnemu celebrowaniu chwil we dwoje doda unikalny aromat koniaku Otard, albo egzotyczna nutka ukryta w drinkach na bazie wódki Grey Goose... (info)


Nausicaa – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Nausicaa – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA [11.02.2008] Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS. Wykorzystuje wodę w najróżniejszych formach – płynnej, parowej, kropelkowej, rozpylanej łącznie z esencjonalnymi olejkami eterycznymi i wzmocnionej działaniem koloroterapii... (info)


Zasoby naturalne pod kontrolą

Zasoby naturalne pod kontrolą [11.02.2008] Czy w dobie postępu technologicznego produkcja przyjazna człowiekowi i środowisku jest możliwa? Jak ograniczyć zużycie przez zakłady produkcyjne zasobów naturalnych środowiska?.. (info)


Papy zgrzewalne oksydowane z Izolacji Jarocin

Papy zgrzewalne oksydowane z Izolacji Jarocin [11.02.2008] Papy te mają zdecydowanie lepsze właściwości użytkowe niż papy na tekturze. Są produkowane w oparciu o asfalty oksydowane o podwyższonych parametrach, na bazie osnów wykonanych z welonu szklanego lub tkaniny szklanej... (info)


Iguana - grzejnik wielu możliwości

Iguana - grzejnik wielu możliwości [11.02.2008] Każdy potrafi narysować słońce: duże koło, a wokół niego aura promieni. A jak narysować grzejnik? Można tak samo, bo Iguana firmy Jaga to grzejnik oparty na planie konstrukcyjnym świecącego słońca... (info)

Kaspersky Lab na IV Kongresie Bezpieczeństwa Sieci [11.02.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, weźmie udział w IV Kongresie Bezpieczeństwa Sieci, który odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2008 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie przy ulicy B.Prusa 2. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji... (info)


Nowy manager działu Mega Format w CAM Media

Nowy manager działu Mega Format w CAM Media [11.02.2008] Z początkiem lutego do zespołu agencji CAM Media dołączyła Joanna Hutnik, która objęła stanowisko szefa działu Mega Format. Nowy manager zajmie się m.in.: sprzedażą powierzchni wielkoformatowych i planowaniem kampanii outdoorowych... (info)

Fenomenalna Ivona [11.02.2008] Łukasz Osowski i Michał Kaszczuk – twórcy jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA – zostali nominowani do „Fenomenów 2007”, nagrody przyznawanej przez redakcję „Przekroju”... (info)


Światła przyszłość w Twoich rękach

Światła przyszłość w Twoich rękach [11.02.2008] Technologia LED w połączeniu z funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami designerskimi wyznacza drogę sukcesu. Przewody świetlne firmy LARS z Poznania zaskakują ilością zastosowań, trwałością materiału i wieloletnim czasem ciągłego świecenia.. (info)


Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce w 2007 roku

Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce w 2007 roku [11.02.2008] Najbardziej opiniotwórczym medium minionego roku – jak wynika z rocznego raportu Instytutu Monitorowania Mediów – została Rzeczpospolita. Liderem wśród stacji telewizyjnych jest TVN24, a radiowych - RMF FM... (info)

Internet bez ograniczeń! [11.02.2008] Od 11 lutego Instytut Monitorowania Mediów udostępnił nową usługę – Automatyczny Monitoring Internetu (AMI). Umożliwia on szybki dostęp do publikacji internetowych według dowolnie zdefiniowanych słów kluczowych... (info)


Przydomowe zacisze z charakterem

Przydomowe zacisze z charakterem [11.02.2008] Przepych czy minimalizm? Kręte alejki i finezyjne wzory a może prostota i symetria? Jaki charakter chcemy nadać aranżowanej przestrzeni? Co zrobić, aby dobrze komponowała się z otoczeniem?.. (info)

Kalendarium wydarzeń 11-15 lutego 2008 [11.02.2008] Początek przyszłego tygodnia nie będzie obfitował w publikacje makroekonomiczne, które w znacznym stopniu wpłyną na nastroje na światowych parkietach... (info)


Gdyńska firma Master Telecom na targach CeBIT 2008

Gdyńska firma Master Telecom na targach CeBIT 2008 [11.02.2008] MASTER TELECOM na tegorocznych targach CeBIT (hala 9, stanowisko D05) zaprezentuje trzy innowacyjne systemy komunikacji IP: TELEAKADEMIA, SERWISOWA.PL i QSMaster... (info)

ES Polska od lutego w Łodzi [11.02.2008] Firma budowlana ES POLSKA otworzy nowy oddział w Łodzi już 18 lutego br. Oddział firmy będzie mieścił się przy Al. Kościuszki 123 (V piętro pokój 508)... (info)

Oracle prezentuje oprogramowanie Oracle Data Integration Suite [11.02.2008] Firma Oracle poinformowała o dostępności pakietu Oracle Data Integration Suite. Kompleksowa platforma integracji łączy heterogeniczne źródła danych i aplikacje oraz gwarantuje przejrzyste i dokładne dostarczanie danych w skali całego przedsiębiorstwa... (info)


Szeroka gama klejów montażowych Tytan teraz pod marką Tytan Professional

Szeroka gama klejów montażowych Tytan teraz pod marką Tytan Professional [11.02.2008] Znane od lat i cenione przez użytkowników kleje montażowe firmy Selena są teraz dostępne pod marką Tytan Professional. Linia klejów została odświeżona i otrzymała nowy, atrakcyjny wygląd... (info)


Białe Szaleństwo z Wirtualną Polską

Białe Szaleństwo z Wirtualną Polską [11.02.2008] Wystartowała zimowa akcja promocyjna Wirtualnej Polski – w Zakopanem i pięciu najpopularniejszych górskich kurortach: Szczyrku, Karpaczu, Krynicy Górskiej, Szklarskiej Porębie, Wiśle... (info)

Telewizja Polska wybrała Wolę Info [11.02.2008] Wola Info wykonała prace, które przyczynią się do zabezpieczania danych w Telewizji Polskiej. O wyborze oferty warszawskiej spółki zdecydowało jej doświadczenie i kompetencje w tym obszarze... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...