informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


Mokate pomaga ofiarom tajfunu na Filipinach

Mokate pomaga ofiarom tajfunu na Filipinach [10.12.2013] Polska firma, znana z produkcji popularnych kaw i herbat, aktywnie włączyła się w pomoc ofiarom tajfunu na Filipinach. Mokate udzieliło wsparcia finansowego, o które gorąco apeluje Caritas Polska... (info)

Teraz przewlekle chorzy mogą być „Zwyczajnie Aktywni” na rynku pracy [10.12.2013] Projekt „Zwyczajnie Aktywni” powstał aby realizować zawodowe plany osób z autoimmunologicznymi chorobami zapalnymi. Właśnie ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o grant pod tą samą nazwą... (info)


Amp Futbol mobilizuje fanów dla Katalogu Marzeń

Amp Futbol mobilizuje fanów dla Katalogu Marzeń [10.12.2013] Okres przedświąteczny to czas wzmożonej aktywności działań reklamowych, marketingowych i wizerunkowych. To również doskonała okazja do wprowadzenia niestandardowych rozwiązań w tych obszarach... (info)

„In Search of Incredible” – rusza kolejna odsłona kampanii firm ASUS i Intel [10.12.2013] Firmy ASUS i Intel zaprezentowały „Transformation Day” – krótki klip rozpoczynający kampanię „In Search of Incredible”. W filmie pokazano jak ASUS Transformer Book Trio może zmienić zwykły dzień w niesamowitą przygodę... (info)


Wielkie Malowanie Bombek z dziennikarzami!

Wielkie Malowanie Bombek z dziennikarzami! [10.12.2013] Arkady Wrocławskie tradycyjnie już zaprosiły dziennikarzy do wspólnego malowania bombek z wrocławskimi przedszkolakami. Wielkie malowanie odbędzie się w Centrum Handlowym 12 grudnia na poziomie -1. Start o godzinie 12:00. Zapraszamy!.. (info)


Jak odpowiednio przeprowadzić codzienny demakijaż i oczyszczanie skóry twarzy radzi marka Cleanic!

Jak odpowiednio przeprowadzić codzienny demakijaż i oczyszczanie skóry twarzy radzi marka Cleanic! [10.12.2013] Marka Cleanic przedstawia łatwe i wygodne sposoby, żeby nasza cera zawsze była promienna oraz wyglądała zdrowo... (info)

Nowy wymiar łazienkowej aranżacji [10.12.2013] Współczesne projekty łazienek na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność, która - dzięki dostępnym na rynku innowacyjnym rozwiązaniom instalacyjnym firmy TECE -idzie w parze z wysoką estetyką wykonania... (info)

W Łodzi otwarto już nowy serwis firmy NordGlass! [10.12.2013] 9. grudnia br. przy ul. Szparagowej 4 w Łodzi otwarto – trzeci już w tym mieście – punkt serwisowy największej polskiej sieci serwisów naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass... (info)


NordGlass z certyfikatem BS OHSAS 18001:2007

NordGlass z certyfikatem BS OHSAS 18001:2007 [10.12.2013] Odpowiedzialna za produkcję część spółki NordGlass może poszczycić się Certyfikatem OHS 602576. Potwierdza on, że firma działa w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodny z wymaganiami BS OHSAS 18001:2007... (info)


Kaspersky Lab zwycięzcą podczas V3 Technology Awards 2013

Kaspersky Lab zwycięzcą podczas V3 Technology Awards 2013 [10.12.2013] Kaspersky Lab zajął pierwsze miejsce w wyróżnieniach V3 Technology 2013, otrzymując dwa prestiżowe tytuły... (info)

W Toruniu Bal sportowca 2014 [10.12.2013] 15 lutego 2014 roku już po raz siódmy Prezydent Miasta Torunia dokona uroczystego podsumowania sukcesów toruńskich sportowców podczas Balu Sportowca połączonego z XII Plebiscytem na „Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2013 Roku”... (info)


Najlepszy raport społeczny w Polsce – Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2011-2012

Najlepszy raport społeczny w Polsce – Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska 2011-2012 [10.12.2013] Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska został uznany przez Jury konkursu Raporty Społeczne oraz środowisko dziennikarskie za najlepiej sporządzony raport w 2013 roku otrzymując Nagrodę główną i Nagrodę dziennikarzy... (info)

GIGABYTE ogłasza zwycięzców “Feel the Force” – konkursu overclockingu organizowanego z HWBOT.org. [10.12.2013] Najlepsi overclockerzy zostali nagrodzeni płytami głównymi GIGABYTE Z87X-OC Force, dyskami SSD Corsair Force oraz obudowami z serii Graphite Series... (info)


Przezorny zawsze na dobrej drodze

Przezorny zawsze na dobrej drodze [10.12.2013] Efektownie ułożona kostka brukowa jest wizytówką całej posesji. Przyciąga wzrok przechodniów i wprawia w zachwyt odwiedzających nas gości... (info)


Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji

Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji [10.12.2013] Polska, Czechy i Słowacja to kraje sąsiedzkie o dużych podobieństwach historycznych, kulturowych oraz gospodarczych. Są one często traktowane przez międzynarodowe koncerny jako jeden, wspólny rynek, również w odniesieniu do strategii logistycznych... (info)


Trafika po raz pięćdziesiąty

Trafika po raz pięćdziesiąty [10.12.2013] Do pięćdziesięciu sklepów wzrosła w tym miesiącu sieć Trafika, rozwijana od 15 lat przez rodzinną firmę Tabak Grupa sp. z o.o. z Kalisza. Najnowszą placówkę otwarto 6 grudnia 2013 w Wieruszowie... (info)


Kropla światła, czyli lampy Salva marki Nowodvorski Lighting

Kropla światła, czyli lampy Salva marki Nowodvorski Lighting [10.12.2013] W nowoczesnym wnętrzu oświetlenie pełni jedną z głównych ról. Minimalistyczny wystrój potrzebuje bowiem odpowiedniego podkreślenia, aby wydobyć piękno aranżacyjnych detali... (info)


Jakość i estetyka – para idealna

Jakość i estetyka – para idealna [10.12.2013] Zarówno sztućce, jak i noże kuchenne stanowią jedne z najważniejszych elementów perfekcyjnej pani domu. To dzięki nim możliwe jest szybkie i łatwe przygotowanie posiłków, a następnie delektowanie się ich smakiem... (info)


Urodziny kultowego routera WRT54G

Urodziny kultowego routera WRT54G [10.12.2013] Router WRT54G, pieszczotliwie zwany też “Linky”, po raz pierwszy został zaprezentowany na nowojorskich targach COMDEX w 2002 roku. Router niedawno obchodził 11 urodziny!.. (info)


Ciesz się zimą z Neutrogeną

Ciesz się zimą z Neutrogeną [10.12.2013] Zima to czas białego szaleństwa – narty, snowboard, łyżwy oraz spacery wśród śnieżnego krajobrazu. Z myślą o tych aktywnościach zapewne z przyjemnością wybierasz cieplejsze ubrania, szukasz modnej kurtki oraz dodatków, takich jak szalik i rękawiczki... (info)


Zbadaj się i pokonaj chłoniaka!

Zbadaj się i pokonaj chłoniaka! [10.12.2013] Każdego roku w Polsce na chłoniaki choruje ponad 6 000 nowych osób, co więcej liczba zachorowań na ten typ nowotworów cały czas wzrasta. Nowotwór układu chłonnego to nie wyrok, a jego wczesne wykrycie w wielu przypadkach daje szansę na wyleczenie... (info)

Pirackie transmisje sportowe – rosnący problem polskiego internetu [10.12.2013] Do niedawna dla większości Polaków naturalnym było oglądanie transmisji sportowych w telewizji. Jednak obecnie, w dobie internetu i płatnych pakietów telewizyjnych, wielu widzów wybiera przekazy internetowe... (info)


Tanecznym krokiem w CZWARTĄ KWARTĘ ze Spaldingiem

Tanecznym krokiem w CZWARTĄ KWARTĘ ze Spaldingiem [10.12.2013] Z okazji 30-lecia współpracy Spaldinga z NBA, marka produkująca sprzęt sportowy przygotowała kampanię ”Czwarta Kwarta”, której celem jest ukazanie jej bogatej historii oraz tradycji... (info)


Akcesoria do urządzeń mobilnych - oszczędność, nie wydatek

Akcesoria do urządzeń mobilnych - oszczędność, nie wydatek [10.12.2013] Czy wydając swoje pieniądze na akcesoria do urządzeń mobilnych jesteśmy w stanie jednocześnie... oszczędzać? Na to pozornie nielogiczne pytanie istnieje tylko jedna poprawna odpowiedź: tak... (info)


Raport Orbisu „Najnowsze trendy w branży spotkań, konferencji, eventów i podróży motywacyjnych”

Raport Orbisu „Najnowsze trendy w branży spotkań, konferencji, eventów i podróży motywacyjnych” [10.12.2013] Grupa Hotelowa Orbis zaprezentowała swój najnowszy raport branżowy. Oryginalność miejsca, dobra lokalizacja hotelu, jakość usług, personalizacja i elastyczność w kontaktach to najważniejsze cechy oferty poszukiwane przez meeting plannerów... (info)


Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce

Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce [10.12.2013] Niech smakosze pizzy oraz smaków orientalnych szykują się na nie lada ucztę. Już za kilka dni w Bonarce otworzą się Pizza Dominium oraz Sevi Oriental. Oba lokale stanowić będą doskonałą wymówkę, by po raz kolejny odwiedzić Bonarkę... (info)


Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder

Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder [10.12.2013] Po osiągnięciu ważnego etapu, jakim jest posiadanie w swoim portfelu 2,000 hoteli oferujących możliwość organizacji spotkań, konferencji, eventów czy podróży motywacyjnych, Accor wprowadza dziś nowe narzędzie: Accor Meeting Hotel Finder... (info)

Więcej oszczędzamy na świąteczne przyjemności [10.12.2013] Z badań przeprowadzonych przez Homo Homini w ramach cyklicznego Barometru firmy Provident wynika, że prawie co trzeci mieszkaniec małego miasta i wsi (32 proc.) deklaruje organizację świąt ze zgromadzonych oszczędności... (info)

Nowe narzędzie dla organizatorów spotkań: Accor Meeting Hotel Finder [10.12.2013] Po osiągnięciu ważnego etapu, jakim jest posiadanie w swoim portfelu 2,000 hoteli oferujących możliwość organizacji spotkań, konferencji, eventów czy podróży motywacyjnych, Accor wprowadza dziś nowe narzędzie: Accor Meeting Hotel Finder... (info)


Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie!

Nie bądź drogowcem, nie daj się zaskoczyć zimie! [10.12.2013] Warszawa – 10 grudnia 2013 – Grudzień powitał nas wichurami, mrozami i pierwszymi opadami śniegu. Po mimo faktu, że taka aura to nic nadzwyczajnego o tej porze roku znaczna część kierowców i drogowców nie była na to przygotowana... (info)


PRERZENTACJA PRODUKTÓW EVELINE COSMETICS W MOSKWIE

PRERZENTACJA PRODUKTÓW EVELINE COSMETICS W MOSKWIE [10.12.2013] W dniach 27-30 listopada 2013 Eveline Cosmetics uczestniczyła w XX Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawie Perfumerii i Kosmetyki – „INTERCHARM 2013” w Moskwie... (info)


Apexim AB wyróżniony za dynamiczny rozwój i transparentność

Apexim AB wyróżniony za dynamiczny rozwój i transparentność [10.12.2013] Zielonogórski Apexim AB został wyróżniony za dynamiczny rozwój oraz rzetelność płatniczą i transparentność w obrocie gospodarczym... (info)

Odszkodowanie za poparzenia w wyniku pożaru [10.12.2013] Pożar często jest powodem utraty dorobku całego życia i co istotniejsze-zdrowia, które nierzadko jest trudniej odbudować. Poszkodowani wielokrotnie nie mając orientacji w możliwościach ubiegania się o roszczenia, godzą się na przyznane odszkodowanie... (info)


Po kredyt warto iść do pośrednika

Po kredyt warto iść do pośrednika [10.12.2013] Naturalnym jest, iż decyzja o kredycie powinna być przemyślana, a sam cel zaciągnięcia mocno uargumentowany. Czy jednak posiadamy dość wiedzy, by z pełnym przekonaniem móc wybrać najlepszą ofertę? Naturalnie, że nie... (info)


Jak manipuluje się statystyką PKB per capita

Jak manipuluje się statystyką PKB per capita [10.12.2013] Mamy już grudzień, za niedługo będziemy podsumowywać bieżący rok i układać plany na przyszły. Na szczęście, ten bieżący, nie wygląda najgorzej. Coraz więcej pojawia się symptomów świadczących o tym, że w gospodarce zachodzą zmiany na lepsze... (info)


W Warszawie ceny idą w górę

W Warszawie ceny idą w górę [10.12.2013] Po raz pierwszy od dwóch lat, między lipcem a wrześniem bieżącego roku wzrosły średnie ceny transakcyjne mieszkań kupowanych we wszystkich dużych miastach w kraju... (info)


Tani Opał świątecznie

Tani Opał świątecznie [10.12.2013] Z myślą o Klientach, zarówno tych ceniących markę od lat jak i tych zupełnie nowych od niedawna zainteresowanych paliwem stałym Tani Opał przygotował aż dwa świąteczne prezenty... (info)

Amadeus po raz kolejny na szczycie europejskiego rankingu firm turystycznych inwestujących w BiR [10.12.2013] W 2012 roku inwestycje firmy Amadeus w badania i rozwój wyniosły 440,3 mln euro, odnotowując 26,7 proc. wzrost w stosunku do roku 2011... (info)


Choinki nadziei w Galerii Sfera

Choinki nadziei w Galerii Sfera [10.12.2013] Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, w którym nie brakuje pełnych ciepła i miłości gestów. Choinki nadziei to akcja, którą Galeria Sfera organizuje wraz z Fundacją Ekologiczną Arka... (info)


Jak wątroba wpływa na nasz wygląd?

Jak wątroba wpływa na nasz wygląd? [10.12.2013] Wątroba jest najbardziej złożonym i największym narządem wewnętrznym. Jest fabryką metaboliczną organizmu. Na ogół wiemy, że odpowiada za metabolizm tłuszczów i usuwa z organizmu szkodliwe substancje, ale nie wiemy, że odpowiada też za nasz wygląd... (info)


Siła, kobiecość i harmonia – znamy już zwycięzców konkursu Młodopolskie Kroje

Siła, kobiecość i harmonia – znamy już zwycięzców konkursu Młodopolskie Kroje [10.12.2013] W trakcie Gali Otwarcia Galerii Bronowice w Krakowie miał miejsce niezwykły pokaz mody – 30 najciekawszych kreacji, wyłonionych w ostatnim etapie konkursu Młodopolskie Kroje, zaprezentowanych zostało na wielkiej scenie... (info)


CUSHMAN & WAKEFIELD AGENTEM ROKU 2013 W KATEGORII POWIERZCHNI HANDLOWYCH W POLSCE

CUSHMAN & WAKEFIELD AGENTEM ROKU 2013 W KATEGORII POWIERZCHNI HANDLOWYCH W POLSCE [10.12.2013] Firma Cushman & Wakefield została wybrana Agentem Roku 2013 w Polsce w kategorii powierzchni handlowych (Retail Agency Team of the Year 2013)... (info)


DOBROCZYNNA AKCJA DEKOROWANIA CHOINEK W METROPOLITANIE

DOBROCZYNNA AKCJA DEKOROWANIA CHOINEK W METROPOLITANIE [10.12.2013] Firma doradcza Cushman & Wakefield, zarządca budynku Metropolitan, wraz z jego właścicielem, firmą Aberdeen Asset Management Deutschland AG, rozpoczęły świąteczną akcję charytatywną „Projekt Choinka”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...