informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 44

100 tysięcy polskich domen .eu [10.12.2007] Serwis Domeny.pl poinformował, że dzisiaj została zarejestrowana 100-tysięczna domena unijna - .eu. Najwięcej jak na razie domen .eu zarejestrowali Niemcy (856 tys.), Brytyjczycy (369 tys.) i Holendrzy (360 tys.)... (info)

Pierwszy Interaktywny i Mobilny Internetowy Teatr - neTTheatre [10.12.2007] Rusza pierwsza w Polsce, Europie i świecie scena teatralna neTTheatre ­ w Internecie. Projekt autorstwa reż. Pawła Passiniego we współpracy ze Stowarzyszeniem Teatralnym Chorea powstaje w Srebrnej Górze k. Wrocławia. Partnerem technologicznym jest Grupa iTTv... (info)


Zimowe ogrzewanie według elta

Zimowe ogrzewanie według elta [10.12.2007] Wieczór przed kominkiem lub w towarzystwie termowentylatora czy grzejnika elektrycznego to nieraz jedyny sposób na pokonanie dokuczliwych chłodów. Gdy za oknem śnieg i przejmujący wiatr, urządzenia elta przyniosą ulgę zmarzniętym osobom... (info)

Studenci Politechniki Poznańskiej z wizytą w Avnet Technology Center [10.12.2007] Warszawa, 29 listopad 2007: Avnet Sp. z o.o., partner IBM o statusie Premier, w ramach działania Inicjatywy Akademickiej gościł w centrum kompetencyjnym Avnet Technology Center grupę studentów Politechniki Poznańskiej... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.12.2007 [10.12.2007] Poniedziałek na GPW zakończył się wzrostem głównych warszawskich indeksów. W trakcie sesji największym zainteresowaniem inwestorów cieszyły się spółki duże, które radziły sobie dzisiaj zdecydowanie lepiej niż popularne MiSie... (info)


Wytworny podarunek na Święta

Wytworny podarunek na Święta [10.12.2007] W czasach, gdy coraz trudniej o pomysł na oryginalny prezent, warto postarać się o upominek nie tyle wyszukany co gustowny i elegancki. Dobre, markowe alkohole zawsze kojarzone były z sukcesem i prestiżem. Warunkiem powodzenia jest wybór odpowiedniego trunku... (info)

Kolejne bankowe wdrożenie PYTON Falcon [10.12.2007] GETIN Bank, najdynamiczniej rozwijający się bank w Polsce, zdecydował się na zakup i wdrożenie systemu wspomagającego proces rekrutacji - PYTON Falcon... (info)

Nowa seria spotkań „LIGHT on site” [10.12.2007] Pod patronatem firmy OSRAM, w Kopenhadze w dniach 14-15 lutego 2008 odbędzie się spotkanie, na którym zostaną przedstawione nowe trendy w oddziaływaniu światła na współczesną architekturę... (info)


OSRAM Night Breaker – do 90 % więcej światła na drodze!

OSRAM Night Breaker – do 90 % więcej światła na drodze! [10.12.2007] Parametry techniczne rodziny żarówek halogenowych OSRAM NIGHT BREAKER czynią z nich najlepszy produkt spośród dostępnych źródeł światła do samochodów osobowych... (info)


Energy Saver - to się opłaca!

Energy Saver - to się opłaca! [10.12.2007] Czystsze środowisko, komfort użytkowania, mniejsze rachunki za prąd... Wszystko to możemy osiągnąć dzięki zastosowaniu nowoczesnego źródła światła. Takim jest bez wątpienia nowość firmy Osram – żarówka halogenowa Classic A, z rodziny ENERGY SAVER... (info)


Pielęgnacyjna moc tradycji - Mydło z Aleppo firmy Organique

Pielęgnacyjna moc tradycji - Mydło z Aleppo firmy Organique [10.12.2007] Współczesna cywilizacja oddala nas od natury, naszym codziennym dniem rządzi technika i ułatwiające życie wynalazki. Nie zawsze jednak porzucenie tradycyjnych mądrości okazuje się najlepszym wyborem..... (info)


Aleksander Lwow, polski himalaista gościem Wyższej Szkoły Handlowej

Aleksander Lwow, polski himalaista gościem Wyższej Szkoły Handlowej [10.12.2007] Himalaista, zdobywca czterech ośmiotysięczników i redaktor naczelny miesięcznika "Góry i alpinizm" Aleksander Lwow będzie gościem Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu... (info)


Szybkie czytanie! Sprawny umysł! Doskonała pamięć! Powstał Speed Reader PL 2.0!

Szybkie czytanie! Sprawny umysł! Doskonała pamięć! Powstał Speed Reader PL 2.0! [10.12.2007] Computer’s Abstract Visions i Brontes Processing potwierdzają, że ukończono prace nad nowym programem do nauki szybkiego czytania oraz doskonalenia rozumienia i zapamiętywania tekstu. Program trafi do sklepów na terenie całego kraju w styczniu 2008... (info)

Magda Grzybowska wraca do gry! [10.12.2007] Już w najbliższą sobotę Magdalena Grzybowska wystąpi w Otwartych Mistrzostwach Łodzi w Racketlonie. Oprócz rozegranych w czerwcu Mistrzostw Polski będzie to już drugi Turniej Klasyfikacyjny pod patronatem Polskiej Federacji Racketlona... (info)


Magia Świąt tuż, tuż

Magia Świąt tuż, tuż [10.12.2007] Choinka pachnąca lasem, a na niej zapalone lampki i własnoręcznie zrobione zabawki i łańcuchy. Kto z nas nie ma takich wspomnień z dzieciństwa? Nawet po wielu latach, wyciągając z pudła lekko pogięty łańcuch z kolorowego papieru, uśmiechamy się do wspomnień... (info)


Barlinek kontynuuje inwestycje na Ukrainie

Barlinek kontynuuje inwestycje na Ukrainie [10.12.2007] Grupa Barlinek kończy budowę zakładu produkcji półfabrykatów iglastych i modernizację tartaku w miejscowości Kosiv na Ukrainie. W dalszych planach jest uruchomienie tam linii biopaliwa. Łączny koszt inwestycji to ponad 12 mln EUR... (info)

Wystawa „Miasta bez barier 2007” i kiermasz przedświąteczny [10.12.2007] Od ponad trzech lat studenci architektury Politechniki Gdańskiej wcielają się w rolę osób niepełnosprawnych, odnajdują niedogodności architektury, z którymi ci stykają się na co dzień i szukają dróg ich rozwiązania... (info)

ASTOR rozszerza ofertę sterowników Micro [10.12.2007] W ostatnim czasie oferta firmy ASTOR została znacząco poszerzona o nowe modele sterowników. Oprócz sterowników XLt oraz Durus – do zastosowania w małych aplikacjach pojawiła się wersja Plus znanego już sterownika GE Fanuc VersaMax Micro... (info)

ASTOR prezentuje nowe modele kompaktowych sterowników GE Fanuc Durus. [10.12.2007] W małych aplikacjach, w których wymagana jest ograniczona ilość obsługiwanych sygnałów wejściowych i wyjściowych sterowniki Durus są najlepszym rozwiązaniem... (info)

Czy to standard globalnej telewizji? - DVB- SH [10.12.2007] Kamieniem milowym w rozwoju telewizji mobilnej można określić koncepcję nadawania w oparciu o DVB-SH (Digital Video Broadcasting - satellite services to handheld devices)... (info)


Kolejne wyróżnienie dla FRITZ!Box, Fritz!Box „produktem roku” pisma connect

Kolejne wyróżnienie dla FRITZ!Box, Fritz!Box „produktem roku” pisma connect [10.12.2007] FRITZ!Box Fon WLAN 7170 zdobył tytuł „Produkt Roku” magazynu connect w kategorii centralki abonenckie. Urządzenie otrzymało 56% głosów niemieckich czytelników... (info)


Horner XLt – najmniejszy sterownik z panelem dotykowym w ofercie ASTOR

Horner XLt – najmniejszy sterownik z panelem dotykowym w ofercie ASTOR [10.12.2007] W ostatnim czasie w ofercie firmy ASTOR pojawiły się nowe modele sterowników XLt firmy Horner do zastosowania w małych aplikacjach. Sterowniki XLt integrują funkcje sterownika i dotykowego panelu operatorskiego... (info)

Centrum Obsługi Rejestrów Sądowych w ofercie pkt.pl [10.12.2007] pkt.pl wraz z NONET Sp. z o.o. uruchomiła domenę www.krs.pkt.pl, która zapewnia wszystkim użytkownikom szybki i łatwy dostęp do danych i usług oferowanych przez Centrum Obsługi Rejestrów Sądowych.. (info)


Trojany i adware straszyły w listopadzie

Trojany i adware straszyły w listopadzie [10.12.2007] Trojany to nadal najgroźniejszy rodzaj złośliwego kodu. Z danych Panda Security wynika, że w listopadzie spowodowały aż jedną czwartą wszystkich infekcji. Powód: to właśnie one służą cyberprzestępcom do wykradania haseł dostępu i numerów kont bankowych... (info)


Cloudmark oraz Panda Security łączą siły w walce z zagrożeniami internetowymi

Cloudmark oraz Panda Security łączą siły w walce z zagrożeniami internetowymi [10.12.2007] Cloudmark Inc. oraz Panda Security zawarły porozumienie, którego celem jest zintegrowanie technologii filtrowania wiadomości email z urządzeniami do zabezpieczenia sieci GateDefender... (info)


NAVIGON 2100 - numer jeden na świątecznej liście życzeń

NAVIGON 2100 - numer jeden na świątecznej liście życzeń [10.12.2007] Dobre niekoniecznie oznacza drogie – cyfrowe urządzenia nawigacyjne są w tym roku liderami wśród prezentów pod choinkę. Szczególnie pożądany jest elegancki NAVIGON 2100... (info)


Porsche Design Navigator już w Polsce

Porsche Design Navigator już w Polsce [10.12.2007] NAVIGON AG, producent oprogramowania i urządzeń do nawigacji satelitarnej z siedzibą w Hamburgu, opracował we współpracy z Porsche Design Group urządzenie, przedstawione publiczności na targach elektroniki konsumenckiej – IFA 2007 w Berlinie... (info)


PCArena.pl i Asmax konkursem zachęcają do przesiadki na routery

PCArena.pl i Asmax konkursem zachęcają do przesiadki na routery [10.12.2007] Asmax, producent urządzeń bezprzewodowego i szerokopasmowego dostępu do Internetu, oraz jeden z najpopularniejszych polskich wortali poświęconych branży IT -PCArena.pl - zapraszają wszystkich internautów z wyobraźnią do konkursu „Ośmiesz i pognęb swój modem”... (info)

G DATA współpracuje z Domeny.pl [10.12.2007] Jeden z najlepszych pakietów antywirusowych - InternetSecurity 2008 - dołączany za darmo do usług hostingowych, to efekt rozpoczętej właśnie współpracy firm Domeny.pl i G DATA... (info)

ORFI reaktywuje sklep na Dworcu Centralnym [10.12.2007] Aby ułatwić wykonanie oryginalnego prezentu, przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia firma ORFI reaktywowała działalność sklepu w Galerii Północnej Dworca Centralnego PKP w Warszawie.. (info)

"Decydent" w sieci [10.12.2007] "Decydent", jedyne w Polsce pismo lobbingowe, pojawiło się w Internecie w nowej szacie graficznej i z większą liczbą tekstów poświęconych nie tylko lobbingowi, ale także public relations, zarządzaniu, podejmowaniu decyzji, etyce i sztuce manipulacji... (info)


Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport

Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport [10.12.2007] 5 grudnia 2007 odbyła się konferencja prasowa Polskiego Związku Piłki Siatkowej oficjalnie rozpoczynająca ogólnopolski program otwartych Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport... (info)


Aloes Young - nowy sok dla Twoich dzieci

Aloes Young - nowy sok dla Twoich dzieci [10.12.2007] Dzieci – szczególnie w wieku szkolnym – bardzo chcą się upodobnić do swoich rodziców. Dziewczynki malują usta za pomocą szminek i zakładają wysokie szpilki, chłopcy zaś nawet za cenę podrażnień starają się ogolić nieistniejący jeszcze zarost... (info)


Choinka dla warszawiaków

Choinka dla warszawiaków [10.12.2007] W sobotę 1. grudnia na Rynku Starego Miasta w Warszawie rozbłysła pierwsza świąteczna choinka, której sponsorem jest firma Ferrero. Uroczysta iluminacja, tradycyjnie już symbolizuje rozpoczęcie okresu świątecznego w stolicy... (info)


Koniec romantycznej reklamy?

Koniec romantycznej reklamy? [10.12.2007] Neuromarketing to nowa dziedzina marketingu, której rola poddawana jest ciągłej dyskusji - prawda potwierdzona badaniami naukowymi, czy raczej dobrze sprzedany produkt?.. (info)


Święta z Wirtualną Polską

Święta z Wirtualną Polską [10.12.2007] Ruszył serwis świąteczny Wirtualnej Polski – swieta.wp.pl. Redakcja portalu zawarła w nim wszystko, co wiąże się z Bożym Narodzeniem, świątecznym wypoczynkiem, prezentami, życzeniami i wieczorem wigilijnym... (info)


Najpopularniejsze wirusy listopada 2007 według Kaspersky Lab

Najpopularniejsze wirusy listopada 2007 według Kaspersky Lab [10.12.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował listę dwudziestu szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w listopadzie 2007 r... (info)


Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 listopad 2007

Kaspersky Lab publikuje listę On-line Scanner Top 20 listopad 2007 [10.12.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, prezentuje listę "On-line Scanner Top 20" opartą na analizie danych zgromadzonych przy użyciu skanera on-line w listopadzie 2007 roku... (info)

Racja Polskiej Lewicy - Racjonalny program [10.12.2007] Nowy program, kilkanaście dużych spotkań programowych w większych miastach z Polski z udziałem ludzi prawdziwej lewicy i duża Konwencja Programowa w połowie przyszłego roku... (info)

Korekty na rynku nieruchomości [10.12.2007] Przecieramy oczy ze zdziwienia i faktycznie jest się czemu dziwić. Mamy bowiem do czynienia z pierwszą od ponad dwóch lat stabilizacją cen mieszkań na krajowym rynku nieruchomości, w niektórych przypadkach popartą nawet ostrą ich korektą... (info)

Ministerstwo Finansów wybrało Wolę Info [10.12.2007] Ministerstwo Finansów wybrało ofertę Woli Info w ramach realizacji projektu wsparcia działań projektowych i eksploatacyjnych. W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa ramowa... (info)


Kolekcja Sexy marki Axami wprawi Cię w niesamowity nastrój…

Kolekcja Sexy marki Axami wprawi Cię w niesamowity nastrój… [10.12.2007] Na rynku internetowym i nie tylko, można znaleźć setki marek bieliźniarskich, których producenci przekonują nas o tym, że ich produkt jest najlepszy…I mają rację,.. (info)

SWD Software i CSI podpisały umowę partnerską [10.12.2007] Na mocy podpisanych porozumień CSI Computer Systems for Industry będzie resellerem firmy SWD Software, oficjalnego dystrybutora QNX Software Systems w Polsce, w odniesieniu do rodziny produktów QNX... (info)


UNO 2182 - miniaturowy PC na Core 2 Duo firmy Advantech

UNO 2182 - miniaturowy PC na Core 2 Duo firmy Advantech [10.12.2007] Kompaktowa obudowa wykonana z aluminium, możliwość montażu na ścianie czy szynie DIN, praca w szerokim zakresie temperatur oraz odporność na wibracje to wspólne zalety rodziny produktów UNO... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...