informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10


Rośnie apetyt na apartamenty

Rośnie apetyt na apartamenty [10.12.2006] Gdzie powstają najdroższe mieszkania w Polsce? Ile trzeba zapłacić za luksus mieszkania w najbardziej prestiżowym budynku w mieście? - raport Money.pl .. (info)


Pan Fruitness powraca. Z nowym przyjacielem: Kiwi Hayward

Pan Fruitness powraca. Z nowym przyjacielem: Kiwi Hayward [10.12.2006] Superbohatera walczącego z otyłością u dzieci oczekują nowe wyzwania. Aby przygotować się do walki z zimowymi mrozami sięga po nową, niezawodną broń: zdrowe i prawidłowe odżywianie, w którym główne role sezonowe grają owoce... (info)

Raz, dwa, trzy - oko szefa patrzy! [10.12.2006] Właściciele firm mogą odetchnąć z ulgą - nowe funkcje ochrony serwera ethernus, polskiej firmy Embedos, umożliwiają pracodawcom kontrolowanie wykorzystania Internetu oraz automatyczne monitorowanie i blokowanie emaili wysyłanych przez pracowników... (info)


Pięciogwiazdkowe urządzenia biurowe firmy SHARP

Pięciogwiazdkowe urządzenia biurowe firmy SHARP [10.12.2006] Kolejne kolorowe urządzenia biurowe serii MX w ofercie firmy SHARP zdobyły najwyższe, pięciogwiazdkowe odznaczenie w testach, przeprowadzonych przez organizację BERTL... (info)

TomTom oferuje swoim aktualnym klientom nowe mapy wszystkich regionów Europy [10.12.2006] Łatwe do pobrania ze strony internetowej TomTom lub poprzez oprogramowanie TomTom HOME - do końca roku 2006 z 20% rabatem.. (info)

PZU najcenniejszą polską marką w sektorze finansowym [10.12.2006] PZU SA zajął trzecie miejsce w rankingu polskich marek opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” i firmę Ernst & Young. Wartość marki PZU została oceniona na 1,9 mld zł i jest najwyżej wycenianą marką nie tylko w sektorze ubezpieczeniowym, ale w całym sektorze finansowym... (info)

Galeria Fotograficzna FotoMotywy.pl zaprasza na Konkurs Fotograficzny „EuroAzja – dialog i przenikanie kultur” [10.12.2006] Konkurs organizowany jest w ramach ASIA – EUROPE mediations największego wydarzenia artystycznego w Polsce prezentującego sztukę współczesną z 18 krajów Europy i Azji... (info)

Pilot Club Magazine również w wersji elektronicznej! [10.12.2006] Pilot Club Magazine dostępny jest już również w wersji elektronicznej w postaci e-Book! Dostępne są zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i roczna prenumerata... (info)

PROJEKTORY I EKRANY. Nowy tytuł prasowy na rynku. [10.12.2006] W ogólnopolskich sieciach sprzedaży EMPiK i RUCH pojawił się jedyny w kraju periodyk poświęcony Projektorom, Ekranom i Technologiom Audiowizualnym... (info)

MEBES-STUDIO kolorowe kuchnie [10.12.2006] Dolnośląska firma MEBES-STUDIO KOLOROWE KUCHNIE otworzyła swój kolejny salon. Tym razem w stolicy, w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...