informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

SEB Finance Cup - I Turniej Squasha Sektora Finansów rozegrany [10.10.2005] 8 października w klubie Kahuna w Warszawie pracownicy banków, domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych i giełdy rozegrali SEB Finance Cup - I Indywidualny Turniej Squasha Sektora Finansów... (info)

VIA sponsoruje pojazd TOMMY w konkursie DARPA Grand Challenge z nagrodą główną wartą 2 mln USD. [10.10.2005] Przenośność kluczowych rozwiązań programowych i standardowe rozwiązania sprzętowe klasy PC to podstawa autonomicznego wojskowego pojazdu transportowego i obiecujących zastosowań cywilnych... (info)

enerBIO - produkty żywnościowe firmy Rossmann [10.10.2005] Ostatnio obserwuje się w społeczeństwie bardzo duży wzrost zapotrzebowania na zdrową żywność, która ma dobry i naturalny smak i została wytworzona w sposób przyjazny środowisku... (info)

Orange udostępnia pilotażowo usługę przenośności numerów między sieciami (MNP) [10.10.2005] Od 10 października - zgodnie z ustalonym harmonogramem wdrożenia w Polsce usługi przenośności numerów (ang. Mobile Numer Portability) – sieć Orange udostępnia ją klientom w fazie pilotażowej... (info)

Wicemistrzostwo Bębenków [10.10.2005] Michał i Grzegorz Bębenkowie, zawodnicy LOTOS Race&Rally Team, zdobyli tytuł wicemistrzów rajdowych samochodowych mistrzostw Polski... (info)

Żel VERADERM - skuteczna pomoc w leczeniu blizn [10.10.2005] VERADERM® to żel silikonowy przeznaczony do leczenia keloidów (bliznowców) i blizn przerostowych powstałych w wyniku uszkodzenia skóry... (info)

Nadeślij zdjęcie - zrobimy perukę [10.10.2005] Teraz dzieki serwisowi Peruki.org możesz mieć ręcznie wykonaną perukę z naturalnych włosów pochodzenia europejskiego na podstawie nadesłanego przez Ciebie zdjęcia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...