informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 41


Seria Hypoallergic – kosmetyki dla alergików

Seria Hypoallergic – kosmetyki dla alergików [10.09.2008] Naukowcy udowodnili, że skłonność do alergii może dotyczyć nawet 30-40% całej populacji. U 5-8% spośród tych osób występuje alergia kontaktowa, czyli skórna, pojawiająca się w chwili kontaktu z substancją lub przedmiotem uczulającym... (info)


Tarasowe trendy

Tarasowe trendy [10.09.2008] Taras ogrodowy jest miejscem spotkań, zabawy i odpoczynku. Komponując się z otoczeniem znacząco wpływa na jego klimat. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się kostki brukowe oraz płyty tarasowe z betonu... (info)


Śliska sprawa z tarasami

Śliska sprawa z tarasami [10.09.2008] Jaki jest skuteczny przepis na letnią, przydomową ślizgawkę? Wystarczy wejść na mokry taras wykonany z gresu lub terakoty, by doznać emocji towarzyszących jeździe na lodowisku. Jak uniknąć tego typu „śliskich” niespodzianek?.. (info)


Wirtualny ogród Semmelrock

Wirtualny ogród Semmelrock [10.09.2008] Firma Semmelrock Stein+Design uruchomiła nową stronę internetową: www.semmelrock.pl. Nowością jest prezentacja zdjęć panoramicznych: Wirtualny spacer... (info)


Nastrój swój ogród

Nastrój swój ogród [10.09.2008] Jak stworzyć śródziemnomorski klimat w ogrodzie? W trakcie targów Zieleń to Życie firma Semmelrock zaprezentowała unikatowe produkty, przeznaczone do aranżacji przestrzeni w ogrodach... (info)


Ogród na mur beton

Ogród na mur beton [10.09.2008] Czy beton może służyć do upiększenia ogrodu? Czy może nadać mu lekkości oraz wyjątkowego stylu? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, dotyczących aranżacji przestrzeni w ogrodach można uzyskać na stoisku firmy Semmelrock, w trakcie targów „Zieleń to Życie”... (info)


REDUXIL - inteligentne odchudzanie

REDUXIL - inteligentne odchudzanie [10.09.2008] Chcesz schudnąć? Brak Ci silnej woli? Teraz jest Reduxil – nowa na rynku inteligentna kapsułka, która zrobi to za Ciebie. Do redukcji wagi wykorzystuje zmiany metabolizmu organizmu w ciągu dnia i nocy... (info)


Franc Gardiner – nowe oblicze firmy

Franc Gardiner – nowe oblicze firmy [10.09.2008] Firma FRANC GARDINER, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, postanowiła odświeżyć swój wizerunek poprzez zmianę logo. Redesign ma na celu wzmocnienie pozycji spółki poprzez podkreślenie jej nowoczesności oraz dynamiki rozwoju... (info)

Wirtualny Doradca Stanusch Technologies na trzech witrynach w sieci [10.09.2008] Wirtualny Doradca firmy Stanusch Technologies pojawi się na witrynach internetowych trzech wydawnictw AdPress, IPM i Migut Media. Firmy zyskają nowy kanał komunikacji, za pośrednictwem którego użytkownicy będą mogli uzyskiwać informacje w języku naturalnym... (info)

Misja edukacyjna Konsorcjum FEN [10.09.2008] Konsorcjum FEN – jeden z wiodących na polskim rynku dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – podpisało porozumienie o współpracy w zakresie wspierania kształcenia z Zespołem Szkół Technicznych w Radomiu... (info)


10 nowych sklepów w Fashion House Sosnowiec i Toyota do wygrania

10 nowych sklepów w Fashion House Sosnowiec i Toyota do wygrania [10.09.2008] Produkty marek m.in. Triumph, GaPa Fashion, Puere, Scotch&Soda i Ochnik, można kupić na Śląsku nawet o 70 procent taniej. 10.09.08 w Fashion House w Sosnowcu uruchomiono 10 nowych sklepów. Najsprytniejsi klienci będą mogli z tej okazji wygrać Toyotę Aygo... (info)


Niespodzianka dla nowych klientów Eden Springs

Niespodzianka dla nowych klientów Eden Springs [10.09.2008] Do 24 października trwa konkurs dla nowych Klientów organizowany przez Eden Springs, jednego z czołowych dostawców wody źródlanej do biur i domów. Celem konkursu "Zamów Eden i wygraj ekspres do kawy Lavazza" jest wsparcie Działu Sprzedaży firmy... (info)

Dynamiczny wzrost sprzedaży szkoleń otwartych House of Skills [10.09.2008] W ciągu dwóch lat, liczba uczestników szkoleń otwartych House of Skills zwiększyła się prawie sześciokrotnie. Wzmocnienie pozycji pracownika na rynku pracy oznacza dla pracodawców konieczność bardziej uważnego wsłuchiwania się w jego oczekiwania... (info)


Wirtuozi house`u na Bacardi B-Live w Poznaniu

Wirtuozi house`u na Bacardi B-Live w Poznaniu [10.09.2008] Porywające, klubowe brzmienia w wykonaniu mistrzów sceny house, roztańczony tłum na parkiecie i orzeźwiające drinki na bazie Bacardi Superior. Tak pokrótce można opisać poznańską odsłonę imprezy z cyklu „Bacardi B-Live”, która 6.09.2008 odbyła się w klubie SQ... (info)


Energia może być tania

Energia może być tania [10.09.2008] Ruszył nowy serwis Wirtualnej Polski – TaniaEnergia.wp.pl – za pośrednictwem którego można zmienić dostawcę energii elektrycznej, a tym samym obniżyć swoje rachunki nawet o 30%... (info)

Logistyk spogląda z wysoka [10.09.2008] Jeżeli brakuje czasu, to należy zabrać się za kolejne zajęcie, na które czas musi się znaleźć – to dewiza, którą kieruje się dr inż. Aleksander Niemczyk, wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu... (info)


Guru Visual Merchandisingu w Polsce!

Guru Visual Merchandisingu w Polsce! [10.09.2008] Na zaproszenie firmy Promedia Jerzy Osika, organizatora I RETAIL MARKETING FORUM, w dniu 14 października będzie gościł w Warszawie profesor Martin M. Pegler, światowy autorytet z Visual Merchandisingu, autor ponad 70 książek z tej dziedziny... (info)


RuckZuck zapowiada kolejne otwarcie na Podkarpaciu

RuckZuck zapowiada kolejne otwarcie na Podkarpaciu [10.09.2008] Popularność ogólnopolskiej sieci RuckZuck, lidera na rynku sprzedaży podłóg i drzwi, wciąż rośnie. Z każdym miesiącem powstają nowe salony, oferujące bogaty asortyment i fachowe doradztwo. Już wkrótce rozpocznie działalność sklep w Mielcu... (info)

Warsztaty "Międzykulturowi Nawigatorzy" [10.09.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza oraz British Council zapraszają przedstawicieli NGO na warsztaty, których celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności umożliwiające sprostanie wyzwaniom, jakie stawia przed nami wielokulturowy świat... (info)

Kolor dla każdego, czyli Konica Minolta bizhub C200 [10.09.2008] bizhub C200 to nowy model kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta, przeznaczonego dla małych i średnich firm. Producent zadbał nie tylko o jego wszechstronność, ale także łatwość obsługi, niski pobór energii i przystępną cenę... (info)


Ścisk Stanley’a do zadań specjalnych

Ścisk Stanley’a do zadań specjalnych [10.09.2008] Nowy ścisk FatMax Auto firmy Stanley jest szybki, niezawodny i mocny, a przy tym delikatny dla ściskanych powierzchni. Narzędzie jest połączeniem tradycyjnych rozwiązań z nowoczesnymi funkcjami... (info)

HAYS Poland otwiera oddział w Krakowie [10.09.2008] HAYS Poland, światowy lider w zakresie rekrutacji specjalistycznej, w dn. 10 września 2008r. otworzył nowe biuro w Krakowie. Małopolski oddział HAYS jest piątym z kolei w Polsce... (info)

Nowy RIA Country Manager w Polsce [10.09.2008] Rafał Szczechura objął stanowisko RIA Country Managera w strukturze firmy Euronet w Polsce. Tym samym firma Euronet – światowy lider w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych – rozwija swoją działalność w nowym segmencie rynku... (info)


Hotpoint-Ariston wprowadza kolejne nowatorskie rozwiązania

Hotpoint-Ariston wprowadza kolejne nowatorskie rozwiązania [10.09.2008] Hotpoint-Ariston to ekspert w dziedzinie rozwiązań w kuchni. Nowe płyty ceramiczne i indukcyjne tej marki to niezwykle zaawansowane i wysoce funkcjonalne urządzenia. Nie tylko ułatwią przyrządzenie wyjątkowych posiłków, będą także cieszyć oko każdego dnia... (info)


Sposób na kosmicznie trwałą łazienkę

Sposób na kosmicznie trwałą łazienkę [10.09.2008] Baterie łazienkowe po latach użytkowania często tracą swój elegancki wygląd, dlatego kompletując poszczególne elementy w naszej łazience powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość, trwałość oraz solidność ich wykonania... (info)


NawiGadka ożywi każdą podróż

NawiGadka ożywi każdą podróż [10.09.2008] Masz dość monotonnego głosu z Twojej nawigacji? Męczy Cię słuchanie w kółko tych samych komunikatów? Smart Elektronik znalazł na to sposób - NawiGadka - i już słuchasz tylko tego, kogo chcesz….. (info)

Holendersko–polska nagroda dla Ponetex Logistics! [10.09.2008] Wielkopolski Ponetex Logistics zajął prestiżowe drugie miejsce w konkursie, którego ideą było wyłonienie najlepszej firmy polsko-holenderskiej - nagrodę Dutch-Polish Trade Award... (info)


A JEDNAK SIĘ ZMIENIA! 10 lat męskiej mody. 10 lat „Mody Męskiej”

A JEDNAK SIĘ ZMIENIA! 10 lat męskiej mody. 10 lat „Mody Męskiej” [10.09.2008] 2 września odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia wystawcy fotografii „Męska Dekada”, obrazującej zmiany w modzie męskiej na przestrzeni ostatnich 10 lat... (info)

Porównywarki cen walczą o internautów [10.09.2008] W ciągu dwóch lat w świecie zakupów online zaszły znaczące zmiany, do których niewątpliwie przyczyniły się coraz popularniejsze w Polsce - internetowe porównywarki cen. Według raportu Gemius 2007, w ubiegłym roku odwiedziło je 2,7 mln użytkowników... (info)

Hale stalowe dla firmy Aquila Radomsko Sp. z o.o. [10.09.2008] Ocmer, lider na rynku budowlanym, którego specjalnością są wielofunkcyjne hale stalowe, podejmuje kolejne wyzwanie - generalne wykonawstwo hali produkcyjno - magazynowej dla firmy Aquila Radomsko Sp. z o.o... (info)


InFocus IN11xx – lekkie projektory dla podróżujących

InFocus IN11xx – lekkie projektory dla podróżujących [10.09.2008] Dwa projektory InFocus IN1100 i IN1102 to niewielkie ( 21x18x6,3 cm ) i ważące zaledwie 1,25 kg urządzenia przeznaczone dla „podróżujących prezenterów”... (info)


Seboradin Przeciwłupieżowy wyzwoli GO od problemu.

Seboradin Przeciwłupieżowy wyzwoli GO od problemu. [10.09.2008] Masz dość czyszczenia czarnych koszul Twojego mężczyzny ze złuszczonego naskórka? Chcesz, aby Jego włosy były elastyczne i miękkie w dotyku. Wystarczy, że zacznie stosować szampon Seboradin Przeciwłupieżowy. Już po 2 zastosowaniach zobaczycie różnicę... (info)


Igor Falecki otworzył czwarty ECCO Kids Shop w Polsce

Igor Falecki otworzył czwarty ECCO Kids Shop w Polsce [10.09.2008] W ostatnią sobotę Igor Falecki dokonał oficjalnego otwarcia czwartego sklepu ECCO Kids Shop w Polsce. W otwarciu udział wzięły również: Ilona Felicjańska z rodziną, Omena Mensa z córką Vanessą i Anna Samusionek z córką Angeliką... (info)

Marketing szeptany z Inter-Fragrances [10.09.2008] Firma Inter-Fragrances zdecydowała się na wykorzystanie w swojej kampanii marketingowej narzędzia jakim jest marketing szeptany.700 liderek otrzyma produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów... (info)


iBOX – czytniki kart flash – wysoka jakość w rozsądnej cenie

iBOX – czytniki kart flash – wysoka jakość w rozsądnej cenie [10.09.2008] Oferta iBOX została wzbogacona o czytniki kart flash w wersji wewnętrznej i zewnętrznej. Obsługują ponad 30 rodzajów kart i są zgodne z najnowszymi standardami... (info)


Strugarka z felcowaniem FP-900 marki Ferm – nadaj kształt każdemu drewnu

Strugarka z felcowaniem FP-900 marki Ferm – nadaj kształt każdemu drewnu [10.09.2008] Struganie to obróbka skrawaniem polegająca na zdjęciu warstwy z obrabianych materiałów. Ten sposób obróbki stosuje się wówczas, gdy zachodzi konieczność wyrównania materiału np. odnowienia belki, w szybki i łatwy sposób... (info)

Zawód - Doradca finansowy [10.09.2008] Mimo krótkiej historii tej profesji w naszym kraju, termin doradca finansowy coraz częściej pojawia się na ustach obserwatorów i uczestników rynku finansowego. Doradztwo finansowe to bardzo intensywnie rozwijający się obszar działalności zawodowej młodych,.. (info)

11 mln za serwis CWT w rękach Konsorcjum [10.09.2008] Ponad 11 mln zł otrzymają firmy: Qumak-Sekom SA, Wola Info SA i Marwokat Sp. z o.o., będące członkami konsorcjum, za serwis Centralnego Węzła Teleinformatycznego Straży Granicznej ukończonego w lipcu 2007 roku... (info)


BenQ E1050 uwieczni najlepsze momenty życia

BenQ E1050 uwieczni najlepsze momenty życia [10.09.2008] Funkcja WebSharing pozwala na proste przygotowanie zdjęć i filmów do umieszczania w internecie.Red-EyeRemover automatycznie koryguje efekt czerwonych oczu przy fotografowaniu z wbudowanym fleszem,AFLampAssist ułatwia ustawienie ostrości przy słabym oświetleniu.. (info)

Bilonownice Kolportera na stacjach ORLEN [10.09.2008] Na 300 wybranych stacjach benzynowych ORLEN umieszczono nowe, oryginalne nośniki reklamowe w postaci bilonownic – podstawek do wydawania reszty. Nośnikami zarządza Kolporter Promocja... (info)

Trzy nowe salony Koportera [10.09.2008] Sieć Salonów Multimedialnych Kolportera powiększy się o trzy nowe obiekty. Salon w Gdańsku został otwarty 2 września, kolejny ruszył 6 września w Bielsku-Białej. Natomiast 23 września rozpocznie działalność salon we wrocławskim Centrum Handlowym Marino... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...