informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 32


Europejska Konferencja Księgowych Sage

Europejska Konferencja Księgowych Sage [10.09.2007] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, współorganizuje, wraz z ośmioma innymi spółkami Sage, pierwszą Europejską Konferencję Księgowych... (info)

Akcje Wola Info w przedziale 21-26 zł [10.09.2007] Akcje warszawskiej spółki Wola Info sprzedawane będą w przedziale 21-26 zł. Jutro rozpoczynają się zapisy na 2,4 mln papierów informatycznej firmy. Przyjmowane będą w sieci POK-ów KBC Securities... (info)

Nokia IP2450 w pakiecie dla wymagających środowisk sieciowych [10.09.2007] Nokia rozszerzyła portfolio urządzeń IP Security o nowy produkt IP2450 łączący funkcje zapory ogniowej i sieci VPN. Nokia IP2450 jest rezultatem współpracy trzech firm: Nokia, Intel i Check Point... (info)

Zaszczep się przeciwko grypie [10.09.2007] Nadchodzi jesień, czas wzmożonej aktywności wirusa grypy. Niewłaściwie leczona grypa może prowadzić do bardzo przykrych powikłań. Istnieje jednak sposób, by zabezpieczyć się przed tym nieprzyjemnym wirusem – wystarczy się zaszczepić... (info)

Smyk.com w ogrodzie [10.09.2007] Portal SMYK.COM zaprasza na pierwsze z cyklu spotkanie poza internetem. 16 września w II Ogrodzie Jordanowskim przy ulicy Odyńca odbędzie się piknik dla rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielską... (info)


Pomarańczowe słonie na Rage-Race

Pomarańczowe słonie na Rage-Race [10.09.2007] W dnia 7-9 września 2007 roku odbędzie się w Polsce wyścig Rage-Race w którym bierzemy udział. Ja - Olga Krzemińska i mój kolega - Piotr Wypijewski jedziemy Nissanem Navarą troszkę przerobioną dla potrzeb wyścigu... (info)


Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce

Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce [10.09.2007] Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski – studio.wp.pl. Serwis umożliwia użytkownikom zamieszczanie w sieci własnych filmów, zdjęć i innych plików graficznych, a także nagrań muzycznych... (info)

Rusza telewizyjna kampania reklamowa CHH Maximus w TVP3 [10.09.2007] We wrześniu rusza telewizyjna kampania reklamowa Centrum Handlu Hurtowego Maximus. Spoty emitowane będą przed prognozą pogody o godzinie 18.30 i 22:00, już od 6 września w TVP3 w Warszawie, Łodzi i Katowicach... (info)


Wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu

Wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu [10.09.2007] Nad polskim morzem powstaje niepowtarzalne miejsce – zespół rezydencji Tesoro Ivory Residences, którego klasycystyczna architektura wtapia się w angielski kompleks parkowy... (info)


Zostań gwiazdą Hot Oil - mali konsumenci w roli gwiazd

Zostań gwiazdą Hot Oil - mali konsumenci w roli gwiazd [10.09.2007] „Zostań gwiazdą Hot Oil” – to hasło konkurs zorganizowany przez markę odzieży dziecięcej Hot Oil. Finał zabawy, w której udział wzięło ponad 3 000 dzieci odbył się 8 września w Poznaniu. Konkurs jest kolejnym etapem kampanii „Każdy może być gwiazdą”... (info)


Komfort pisania w domu i w pracy!!!

Komfort pisania w domu i w pracy!!! [10.09.2007] W ofercie firmy Megabajt dostępna już jest nowa ultra płaska klawiatura marki Tracer Splash TRK- 11MK USB. Dzięki małym gabarytom klawiatura idealnie komponuje się do każdego rodzaju biurka i jest wygodna w użyciu... (info)


Europ Assistance ułatwia prowadzenie biznesu we Francji i w Wielkiej Brytanii

Europ Assistance ułatwia prowadzenie biznesu we Francji i w Wielkiej Brytanii [10.09.2007] Nowy program assistance dla małych i średnich przedsiębiorstw jest dostępny dla klientów Europ Assistance w Wielkiej Brytanii. We Francji z kolei powstał specjalny pakiet chroniący dokumenty... (info)


Nowe programy Europ Assistance we Włoszech i w Wielkiej Brytanii

Nowe programy Europ Assistance we Włoszech i w Wielkiej Brytanii [10.09.2007] Europ Assistance w Wielkiej Brytanii rozwija programy assistance domowego i podróżnego. Nowy pakiet travel assistance jest dostępny również dla klientów we Włoszech... (info)


Nowy rok szkolny z ubezpieczeniem CIGNA STU i świadczeniami Europ Assistance

Nowy rok szkolny z ubezpieczeniem CIGNA STU i świadczeniami Europ Assistance [10.09.2007] Z początkiem roku szkolnego 2007/2008 ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków proponowane placówkom oświatowym przez CIGNA STU zostało wzbogacone o pakiet assistance, będący owocem współpracy towarzystwa z Europ Assistance Polska... (info)


Leasingobiorcy w GETIN Leasing bezpieczni dzięki Europ Assistance Polska

Leasingobiorcy w GETIN Leasing bezpieczni dzięki Europ Assistance Polska [10.09.2007] Kierowcy i pasażerowie samochodów leasingowanych w GETIN Leasing mogą czuć się bezpiecznie dzięki nowemu pakietowi assistance drogowego, stworzonemu przy współpracy z Europ Assistance Polska... (info)

Nowa generacja urządzeń dla sieci Fiber To The Office [10.09.2007] Firma MICROSENS - lider rynku w segmencie rozwiązań FTTO - zaprezentowała nową generację przełączników instalacyjnych Gigabit Ethernet, przeznaczonych do aplikacji Fiber To The Office.... (info)

Nowa wersja Systemu Plantator fd [10.09.2007] Firma Systemy Informatyczne Set(h) rozpoczęła dystrybucję najnowszego, autorskiego produktu – Systemu Plantator fd. To kolejne niszowe oprogramowanie, dedykowane przedsiębiorstwom zajmującym się skupem i redystrybucją świeżych owoców i warzyw... (info)


Varietybox 35 - uniwersalne obudowy w ofercie Semicon

Varietybox 35 - uniwersalne obudowy w ofercie Semicon [10.09.2007] Warszawska firma Semicon poszerzyła swoje portfolio o serię uniwersalnych obudów urządzeń elektronicznych – Varietybox 35, szwajcarskiego koncernu Elma... (info)


Ubezpieczenia na życie z usługami medycznymi Europ Assistance

Ubezpieczenia na życie z usługami medycznymi Europ Assistance [10.09.2007] Grupowe polisy na życie CERTUM i CERTUM MAX, oferowane przez Generali Życie T.U. S.A., zostały wzbogacone o pakiety zdrowotne obejmujące swoim zakresem m.in. dodatkowe ubezpieczenie medyczne assistance, obsługiwane przez Europ Assistance Polska... (info)

Pakiet Microsoft Office 2007 za 99 zł - najnowsza oferta firmy Comes [10.09.2007] Spółka Comes S.A. – lider wśród producentów i dystrybutorów komputerów przenośnych w środkowo-wschodniej Europie – rozpoczęła promocyjną sprzedaż zestawów notebooków ARISTO z pakietem „Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych”... (info)

OPTeam dla Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. [10.09.2007] OPTeam SA, dostawca dedykowanych rozwiązań IT dla biznesu, zakończył proces wirtualizacji serwerów i modernizacji systemu backupu dla Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. Wartość realizowanego zlecenia wyniosła 300 tysięcy złotych... (info)


Nowa generacja urządzeń dla sieci Fiber To The Office

Nowa generacja urządzeń dla sieci Fiber To The Office [10.09.2007] Firma MICROSENS - lider rynku w segmencie rozwiązań FTTO - zaprezentowała nową generację przełączników instalacyjnych Gigabit Ethernet, przeznaczonych do aplikacji Fiber To The Office... (info)


Komunikacyjna rewolucja - smartphony Glofiish nowością w ofercie Comes SA

Komunikacyjna rewolucja - smartphony Glofiish nowością w ofercie Comes SA [10.09.2007] Firma Comes, dystrybutor notebooków i urządzeń do nawigacji satelitarnej, poszerzyła swoje portfolio o smartphony marki Glofiish. Wprowadzone do oferty modele Glofiish to: X500+ i M700... (info)

FreecoNet jest już w komórkach [10.09.2007] Od września z FreecoNet - platformy VoIP integrującej rozwiązania wielu operatorów - można dzwonić przy użyciu telefonów komórkowych. Ta funkcjonalność dostępna jest w modelach Nokia serii E, a także w aparatach z systemem operacyjnym Symbian... (info)


Społeczna odpowiedzialność biznesu w Grupie Europ Assistance

Społeczna odpowiedzialność biznesu w Grupie Europ Assistance [10.09.2007] Zagadnienia z zakresu CSR odgrywają istotną rolę w strategii rozwoju Grupy Europ Assistance, która w odpowiedzi na ludzką potrzebę bezpieczeństwa ponad 40 lat temu stworzyła i rozwinęła branżę assistance na świecie... (info)

e-Work@Home, czyli nowy wymiar pracy [10.09.2007] Japoński koncern Matsushita Electric Industrial, od początku 2007 roku wdraża nowatorski projekt e-Work@Home. Skuteczne zastosowanie rozwiązań e-Work, czyli telepracy, przynosi wiele korzyści zarówno dla potencjalnych pracowników, jak i dla biznesu... (info)


Nowe urządzenia wielofunkcyjne MX-M550/620/700 - duża wydajność i bezpieczeństwo

Nowe urządzenia wielofunkcyjne MX-M550/620/700 - duża wydajność i bezpieczeństwo [10.09.2007] Nowe urządzenia wielofunkcyjne MX-M550/620/700 firmy Sharp wspomagają pracę biurową w każdym jej aspekcie. Wyróżniają się niskimi kosztami wydruku, łatwością przystosowania do różnych systemów oraz wydajnym sposobem podawania papieru... (info)


Społeczna odpowiedzialność biznesu w branży ubezpieczeniowej i assistance

Społeczna odpowiedzialność biznesu w branży ubezpieczeniowej i assistance [10.09.2007] Społeczna odpowiedzialność biznesu oznacza koncepcję, zgodnie z którą w działalności gospodarczej oraz relacjach z różnymi grupami interesariuszy przedsiębiorstwa dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne oraz kwestie związane z ochroną środowiska... (info)

Acco idzie z Nobo do szkół [10.09.2007] ACCO Polska – jeden z wiodących producentów sprzętu biurowego i prezentacyjnego – rozpoczyna akcję edukacyjną marki NOBO. Kampania skierowana jest do szkół podstawowych i średnich na terenie całego kraju... (info)


Grupa Europ Assistance ubezpiecza następstwa wypadków w Second Life

Grupa Europ Assistance ubezpiecza następstwa wypadków w Second Life [10.09.2007] W wirtualnym świecie Second Life jest już dostępna pierwsza na świecie polisa assistance pokrywająca ryzyko wypadków podczas teleportacji. Oferuje ją Grupa Europ Assistance... (info)

Innowacyjne rozwiązanie Business Intelligence w systemach Gardens [10.09.2007] Dzięki unikatowej platformie do rozwoju aplikacji biznesowych zwanej Gardens Application Model wzbogaciliśmy systemy Gardens o rozwiązania Business Intelligence... (info)


W owocowym rytmie mambo – Smoothie Mango!

W owocowym rytmie mambo – Smoothie Mango! [10.09.2007] Męczą cię szare dni, jesienny chłód i deszcz za oknem? Tęsknisz za słońcem, ciepłem i orzeźwiającym smakiem wakacji? Jeśli w codziennym zabieganiu zapragniesz przywołać lato i znów poczuć smak owocowej świeżości, sięgnij po Smoothie Mango... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...