informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Promocja dolarowych lokat terminowych w Private Banking BRE Banku [10.09.2005] W dniach od 12 do 23 września br. Private Banking BRE Banku oferuje obecnym i potencjalnym Klientom lokaty terminowe w USD po promocyjnych stawkach... (info)

Bank Pekao SA obniżył oprocentowanie kart [10.09.2005] Od 08.09.2005r. najwyższe oprocentowanie kart kredytowych w Banku Pekao SA nie przekracza 24 proc... (info)

Kompleksowe i efektywne - inwestycje w MultiBanku [10.09.2005] Centrum Oszczędzania MultiBanku rozwinęło ofertę inwestycyjną o 9 kolejnych funduszy inwestycyjnych, zarządzanych przez nowego partnera - Union Investment TFI S.A. - jedno z największych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych na rynku pod względem wartości aktywów w zarządzaniu... (info)

Zmiana oprocentowania w mBanku [10.09.2005] W związku ze spadkiem wysokości stóp procentowych, mBank obniżył oprocentowanie kredytów w ramach mPLANU hipotecznego... (info)

Piąty mBank eXtreme zakończony [10.09.2005] W piątej edycji mBank eXtreme Sielpia 2005 wystartowało aż 812 osób... (info)

MultiBank na ścieżce dynamicznego rozwoju [10.09.2005] MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA otworzył swoje kolejne Centrum Usług Finansowych działające według modelu placówki partnerskiej... (info)

Akcja ZBADAJ NERKI - TWÓJ FILTR ŻYCIA [10.09.2005] 22 września br. niepubliczna Stacja Dializ INCP w Ostrowi Mazowieckiej organizuje Otwarte Drzwi, podczas których każdy odwiedzający może – bezpłatnie i bez skierowania – wykonać podstawowe badania diagnozujące stan zdrowia nerek – poziom kreatyniny i glukozy we krwi... (info)

Pół miliona w Generacji Gadu-Gadu [10.09.2005] Generacja Gadu-Gadu jest zintegrowana z komunikatorem GG (w wersji 7.0), dzięki czemu możemy w szybki i łatwy sposób przenieść się z poziomu komunikatora do portalu Generacji, znaleźć naszego rozmówcę i dołączyć do grupy, w której jest on już obecny... (info)

Ceramika Quattro - piękno prostoty [10.09.2005] Seria Quattro zwraca uwagę dzięki zdecydowanym kształtom ceramiki opartej na planie prostokąta, łącząc prostotę z najnowszymi osiągnięciami technologii... (info)

Rusza ogólnopolski program edukacyjno-prewencyjny BEZPIECZNA SZKOŁA Z PZU [10.09.2005] Wraz z początkiem nowego roku szkolnego blisko 12 tysięcy szkół w Polsce zostało zaproszonych do udziału w ogólnopolskim programie ”Bezpieczna szkoła z PZU”... (info)

Union Investment w SFI [10.09.2005] Oferta internetowego Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych w mBanku została rozszerzona o dziewięć funduszy Union Investment TFI S.A... (info)

Program Inwestycyjny z ubezpieczeniem na życie - nowa jakość w MultiBanku [10.09.2005] Najlepsi specjaliści Generali Życie doradzą klientom MultiBanku jak efektywnie pomnażać środki w ramach Programu Inwestycyjnego, który właśnie rozpoczął się w Centrum Oszczędzania MultiBanku... (info)

Mikrokosmos Sharpa - 2 najnowsze smukłe mikrowieże zaprezentowane na IFA Berlin [10.09.2005] Na międzynarodowych targach IFA Berlin 2005 firma Sharp zaprezentowała dwie nowe mikrowieże XL-MP9H i XL-DAB9H należące do dobrze znanej serii XL... (info)

Premiera LCD AQUOS z serii LC-20S4E - doskonały do łazienki i kuchni [10.09.2005] Premiera Sharpa na największych światowych targach elektroniki konsumpcyjnej IFA Berlin 2005 - nowy telewizor LCD AQUOS serii LC-20S4E... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...