informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 36

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.07.2008 [10.07.2008] Z powodu wczorajszego bardzo słabego zamknięcia sesji na Wall Street, czwartek na GPW rozpoczął się od spadków. Indeks WIG20, naśladując inne parkiety w Europie, rozpoczął sesję spadkiem o 1,35%... (info)


Sytuacja na rynku wtórnym nieruchomości - raport Szybko.pl i Expandera

Sytuacja na rynku wtórnym nieruchomości - raport Szybko.pl i Expandera [10.07.2008] Po raz jedenasty opublikowany został kwartalny raport z rynku wtórnego nieruchomości, przygotowany przez analityków portalu Szybko.pl oraz firmy doradztwa finansowego Expander... (info)

Komentarz Expandera: Niepokój powrócił na rynki (10.07.2008) [10.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Inwestorzy wykazywali wczoraj zrozumiałą ostrożność przy kupowaniu akcji, mając świadomość, że poprawa koniunktury na amerykańskim parkiecie z wtorku może być krótkotrwała i ma kruche podstawy... (info)


Elektryzująca technologia TEGOSOLAR

Elektryzująca technologia TEGOSOLAR [10.07.2008] Większość prądu, który kupujemy od elektrowni powstaje w wyniku spalania węgla. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo jest to szkodliwe dla środowiska. Jednak nasz dom może korzystać z odnawialnego źródła energii – z samego Słońca... (info)

Ipolisa.pl porównuje directy. [10.07.2008] Ipolisa.pl - pierwsza na rynku i największa porównywarka ubezpieczeń wprowadziła do swojego kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych ofertę Benefia24 i zapowiada dalsze rozszerzanie ofert... (info)


Nowość! Demeter – drzwi do Twojego wnętrza

Nowość! Demeter – drzwi do Twojego wnętrza [10.07.2008] Firma Classen po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów – nowa kolekcja drzwi Demeter to wysmakowana propozycja wykończenia pomieszczeń. Przypadnie ona do gustu zarówno tradycjonalistom, jak i amatorom najnowszych trendów designerskich... (info)


FRAGRANT JOURNEY – zapachy z egzotycznych podróży

FRAGRANT JOURNEY – zapachy z egzotycznych podróży [10.07.2008] Firma Urban Rituelle prezentuje ekskluzywną kolekcję linii zapachowych Fragrant Journey. Kolekcja ta została stworzona, aby codzienna pielęgnacja okazała się niezwykłą podróżą do świata zapachów... (info)

Oracle liderem oprogramowania do zarządzania ryzykiem operacyjnym [10.07.2008] Firmy Oracle oraz i-flex poinformowały, że w najnowszym raporcie firmy Gartner pt. „Magic Quadrant for Operational Risk Management Software for Financial Services” zostały umieszczone w grupie liderów... (info)


Kissy Lip Stars - Pierre Rene

Kissy Lip Stars - Pierre Rene [10.07.2008] Propozycja Pierre Rene na lato 2008 - Kissy Lip Stars !!! Seria czterech nawilżających błyszczyków do ust o wyjątkowym smaku i zapachu optycznie powiększających i zapewniających efekt trójwymiarowości makijażu ust!!!.. (info)


Buzz Aldrin przedstawi film na NVISION 08

Buzz Aldrin przedstawi film na NVISION 08 [10.07.2008] NVIDIA poinformowała dzisiaj, że podczas imprezy NVISION® 08 odbędzie się specjalny pokaz filmu „Fly Me to the Moon” („Kosmiczna przygoda”), najnowszego animowanego filmu 3D, którego premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się w sierpniu 2008 roku... (info)


Kaspersky Lab chroni klientów brytyjskiego banku Barclays

Kaspersky Lab chroni klientów brytyjskiego banku Barclays [10.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje, że Barclays - jako pierwszy brytyjski bank - oferuje bezpłatnie swoim klientom oprogramowanie zapewniające ochronę przed zagrożeniami internetowymi... (info)


Wyprawa ARISTO na Teneryfę

Wyprawa ARISTO na Teneryfę [10.07.2008] 17 najlepszych Partnerów COMES SA dystrybuujących sprzęt marki ARISTO, pod koniec czerwca wzięło udział w tygodniowym wyjeździe szkoleniowo – integracyjnym na Wyspy Kanaryjskie... (info)


PQI wprowadza na rynek nowe pamięci

PQI wprowadza na rynek nowe pamięci [10.07.2008] Za sprawą Konsorcjum FEN trafiają właśnie na polski rynek trzy nowe modele pamięci flash USB firmy PQI (Power Quotient International). Urządzenia stanowią połączenie funkcjonalności i ciekawego wakacyjnego designu... (info)


Computex Telecommunication ułatwi kopiowanie danych z komórki

Computex Telecommunication ułatwi kopiowanie danych z komórki [10.07.2008] Firma Computex Telecommunication – integrator i dystrybutor najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych – wprowadziła do swojej oferty uniwersalne urządzenie do kopiowania zawartości telefonów komórkowych... (info)

System Altar Contact Center przyspieszy rozwój Nowoczesnej Firmy [10.07.2008] Spółka Altar przeprowadzi w sierpniu br. wdrożenie platformy Altar Contact Center dla Nowoczesnej Firmy - wielokanałowego medium wiedzy biznesowej, którego kluczowym projektem jest portal www.nf.pl... (info)

Bezprzewodowe Lato, Jesień, Zima... z Wirtualną Polską [10.07.2008] Od tego sezonu letniego Strefa Bezprzewodowego Internetu Wirtualnej Polski w Sopocie, Helu, Kuźnicy, Władysławowie, Krakowie, Gdańsku i Zakopanem działać będzie nieprzerwanie przez cały rok... (info)


NEC MultiSync EA191M - redukcja kosztów i ochrona środowiska

NEC MultiSync EA191M - redukcja kosztów i ochrona środowiska [10.07.2008] Klienci z sektora korporacyjnego, kupując monitory, biorą pod uwagę nie tylko parametry techniczne. Całkowite koszty użytkowania (TCO), stosunek ceny do jakości oraz wpływ na środowisko naturalne - wszystko to decyduje o wyborze konkretnego modelu... (info)

NSA - szkolenie ITL Polska dla początkujących administratorów sieci [10.07.2008] Network Security Administrator to pięciodniowy kurs z dziedziny bezpieczeństwa IT, który do swojej oferty wprowadziła ITL Polska. Uczestnicy kursu NSA uczą się, jak oceniać problemy związane z bezpieczeństwem sieci... (info)

Frost & Sullivan: Europa Wschodnia uruchamia usługi telewizji mobilnej [10.07.2008] Warszawa, 10 lipca 2008 - Rozwiązania typu „infotainment” zaczęły odnosić sukcesy w całej Europie. Do końca 2007 r. z tv mobilnej korzystało już 2,6 miliona Europejczyków... (info)


Z BZ WBK do IVO Software z misją wypromowania marki IVONA na świecie

Z BZ WBK do IVO Software z misją wypromowania marki IVONA na świecie [10.07.2008] Leszek Kasperski - współautor sukcesu marki funduszy inwestycyjnych Arka - dołączył do spółki IVO Software, producenta jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA... (info)


MEDIOMAT™ poszerza swoją ofertę o audiobooki i eprasę

MEDIOMAT™ poszerza swoją ofertę o audiobooki i eprasę [10.07.2008] Firma dMP4 Sp. z o.o., właściciel serwisu i sieci automatów MEDIOMAT™ nawiązała współpracę z NetPress Digital sp. z o.o. – właścicielem serwisu nexto.pl. Tym samym oferta MEDIOMATu powiększa się o bogatą bazę audiobooków, eprasy i ebooków... (info)


System ERP w Atlanticu

System ERP w Atlanticu [10.07.2008] Czołowy producent bielizny w Polsce, firma Atlantic, rozpoczęła projekt wdrożenia systemu SAP. Za dostawę i implementację rozwiązania odpowiedzialna jest poznańska spółka 7milowy... (info)

Codec Systems: MPC objął już całą strukturę PKO BP [10.07.2008] Codec Systems zakończył kolejny etap wdrożenia systemu controllingowego MPC w Banku PKO BP. Projekt udoskonalił procesy budżetowania oraz możliwości bieżącej weryfikacji wykonania planów przez bank... (info)


2 effects Eye Shadow Melange

2 effects Eye Shadow Melange [10.07.2008] Firma Pierre Rene ma zaszczyt przedstawić nowość - 2 effects Eye Shadow Melange. Nowa kolekcja 12 inspirujących kolorów cieni do powiek Pierre René 2 effects EYE SHADOW - MELANGE.. (info)


Metamorphosis – multimedialna iluzja

Metamorphosis – multimedialna iluzja [10.07.2008] Grupa Metamorphosis wprowadza do Polski nowoczesny styl iluzji określany jako Multimedia Magic. Najnowsza produkcja została nazwana - Head Definition... (info)

Podsumowanie crosspromocji marek Candy i Coccodrillo [10.07.2008] We wspólnej akcji promocyjnej obu marek wzięło udział ponad 5500 osób z całej Polski. Dzięki konkursowi, który był ściśle związany z działaniami promocyjno-edukacyjnymi, udało się zebrać ciekawe dane dotyczące preferencji klientów Coccodrillo... (info)


Urban Rituelle - zapachy Twoich marzeń

Urban Rituelle - zapachy Twoich marzeń [10.07.2008] Urban Rituelle jest innowacyjną firmą z Australii, która pasjonuje się w tworzeniu ekskluzywnych linii zapachowych. Zamień codzienne czynności w możliwość rozpieszczania siebie za pomocą produktów Urban Rituelle, które odnowią Twój umysł, ciało i duszę... (info)

Polman przedłuża współpracę z 3M [10.07.2008] Polman S.A., notowany na rynku NewConnect, podpisał kolejną umowę na świadczenie usług hydrodynamicznych z firmą 3M Poland Sp. z o.o. Wartość rocznego kontraktu opiewa na kwotę 100 000 zł... (info)

Luksusowe Apartamenty dla koneserów wina [10.07.2008] Stark Development S.A., katowicki deweloper specjalizujący się w segmencie second home, chce oferować swoim klientom jak najlepsze warunki do wypoczynku, a także tworzyć idealne warunki do realizacji pasji... (info)

Concordia z Mazowieckim Bankiem Regionalnym [10.07.2008] Klienci banków zrzeszonych w Mazowieckim Banku Regionalnym S.A. już niedługo będą mogli zawierać umowy ubezpieczenia oferowane przez Grupę Concordia bezpośrednio w swoich placówkach... (info)

Polman utrzyma w czystości Urząd Miasta w Poznaniu [10.07.2008] Polman S.A., wygrał przetarg nieograniczony na świadczenie usług porządkowo-czystościowych w obiektach Urzędu Miasta w Poznaniu. Spółka podpisała dwa kontrakty o łącznej wartości 578 700 zł. Współpracę nawiązano na okres 10 miesięcy... (info)


„Od świtu do zmierzchu” – letni dzień w sześciu odsłonach

„Od świtu do zmierzchu” – letni dzień w sześciu odsłonach [10.07.2008] Lato jest porą wyjątkową – porą, gdy zmiany i chęci do ich przeprowadzania kwitną w naszych głowach. Po zmiennej aurze wiosny w końcu nadchodzi upragnione lato. Budząc się pewnego dnia, widzimy za oknem ferie barw... (info)

Do zespołu Healthcare On Board PR dołączył Senior PR Consultant Grzegorz Ćwiek [10.07.2008] Do zespołu Healthcare On Board PR dołączył Senior PR Consultant Grzegorz Ćwiek - wcześniej koordynował pracę Biura Prasowego Wojewody Mazowieckiego odpowiadając za kontaktu urzędu z mediami... (info)


Pod znakiem kolibra

Pod znakiem kolibra [10.07.2008] Niewielki kraj, o którym mówi się, że „nogami znajduje się w Ameryce Południowej, a głową w Europie”. Na 50 tys. km kw. jest tam ponad 20 parków narodowych a rezerwaty przyrody to naturalny element krajobrazu... (info)

AutoMapa i Straż Pożarna tworzą mapę hydrantów [10.07.2008] AutoMapa i Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 3 Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie poinformowały o rozpoczęciu współpracy w zakresie stworzenia mapy hydrantów na terenie Warszawy... (info)


Cudowne właściwości Manuka Oil

Cudowne właściwości Manuka Oil [10.07.2008] Natura obdarzyła nas bogactwem naturalnych leczniczych preparatów warto zwrócić uwagę na jeden z nich a mianowicie na olejek Manuka pochodzący z Oceanii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...