informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Piąte Jubileuszowe Polskie Dni w Maso Corto – relacja z wydarzenia

Piąte Jubileuszowe Polskie Dni w Maso Corto – relacja z wydarzenia [10.07.2007] Organizatorzy obiecali mnóstwo sportu, muzyki i świetnej zabawy i trzeba im przyznać, że dotrzymali słowa. Tyrolski kurort na całe sześć dni od 16 do 23 czerwca 2007 zamienił się w centrum rozrywki i aktywnego wypoczynku... (info)

Konkurs Trendy t-shirt [10.07.2007] Salony ZIBI zdecydowały się w ubiegłym roku zmienić nazwę na TIME TREND.Time Trend organizuje konkurs dla młodych projektantów, na projekt najfajowszej koszulki, oddającej charakter i wizerunek nowej sieci... (info)

Bonair SA otwiera biura regionalne [10.07.2007] W związku z oczekiwaniami klientów, dynamicznym rozwojem i zwiększającym się udziałem w runku oprogramowania i systemów ERP, CRM i BI zarząd firmy Bonair SA podjął decyzję o otwarciu biur regionalnych... (info)

Nowa osobowość salonów Time Trend. [10.07.2007] Siec salonów z zegarkami TIME TREND nawiązała współpracę z wiodącym polskim studiem projektowym – Robert Majkut Design Studio.Pierwsze efekty współpracy będziemy mogli obejrzeć pod koniec sierpnia br... (info)


Nowy sklep Organique – uczta dla duszy i ciała

Nowy sklep Organique – uczta dla duszy i ciała [10.07.2007] Współczesny świat zmusza nas do pośpiechu - jesteśmy zmęczeni pracą, pogonią za awansami, miejskim hałasem, brakiem czasu i odpoczynku. Oazą spokoju w tym codziennym zabieganiu jest od niedawna dla mieszkańców stolicy nowy sklep firmy Organique na Bemowie... (info)


ASTOR ułatwia polskim firmom zarządzanie operacjami produkcyjnymi

ASTOR ułatwia polskim firmom zarządzanie operacjami produkcyjnymi [10.07.2007] Firma ASTOR, polski dystrybutor oprogramowania przemysłowego Wonderware, wprowadziła do swojej oferty nowe wersje oprogramowania. Mają one wspomagać firmy produkcyjne w osiąganiu doskonałości operacyjnej... (info)


Źródło Energii, Chwila Relaksu - naturalnie energiczna i odprężona każdego dnia

Źródło Energii, Chwila Relaksu - naturalnie energiczna i odprężona każdego dnia [10.07.2007] Senność, zniechęcenie, częsta apatia? A może przeciwnie - kłopoty z zasypianiem i nadmiernym pobudzeniem? Vitax ma na to sposób – herbatka Źródło Energii pobudzi Cię do działania, a Chwila Relaksu przyniesie ukojenie i spokojny sen... (info)


Borówka z luteiną A + E - Widzisz więcej

Borówka z luteiną A + E - Widzisz więcej [10.07.2007] Już podczas II wojny światowej piloci brytyjskiego RAF-u odkryli, że spożywanie jagód borówki czernicy poprawiało widzenie w ciemności. Badania potwierdziły: wyciągi z tych jagód powiększają obszar widzenia, poprawiają ostrość obrazu, usuwają zmęczenie oczu... (info)


Pro-ekologiczne działania prowadzone przez Poldanor S.A.

Pro-ekologiczne działania prowadzone przez Poldanor S.A. [10.07.2007] Poldanor S.A., największy w Polsce producent trzody chlewnej, od lat czynnie angażuje się w ochronę środowiska. Jedną z pierwszych w Polsce znaczących inwestycji ekologicznych firmy było otwarcie w czerwcu 2005 roku Rolniczej Biogazowni w Pawłówku... (info)


Wspinaczkowe Mistrzostwa Polski

Wspinaczkowe Mistrzostwa Polski [10.07.2007] Cała krajowa czołówka specjalistów od wspinaczki sportowej przez cztery dni będzie walczyć o medale Mistrzostw Polski. Zawody na warszawskim Placu Zamkowym rozpoczynają się w sobotę o godzinie 13.00 i potrwają do wtorku... (info)

Adpol S.A jako pierwszy i jedyny [10.07.2007] Firma Adpol S.A., producent drewnianej i drewniano-aluminiwoej stolarki, jako pierwsza i jedyna w Polsce uzyskała Aprobatę Techniczną ITB na stolarkę okienną wykonaną z egzotycznego duriana i framire, oraz jednego z najtrwalszych drzew iglastych - modrzewia... (info)

Premiera systemu Oracle Contact Center Anywhere 8.1 [10.07.2007] Korporacja Oracle informuje o premierze oprogramowania Oracle Contact Center Anywhere 8.1 — pierwszego wszechstronnego multimedialnego centrum kontaktowego opartego na protokole IP... (info)


Dzień Rodzinny w 15 lecie Fiat Auto Poland

Dzień Rodzinny w 15 lecie Fiat Auto Poland [10.07.2007] W ubiegły weekend, już po raz 11 odbył się w Tychach, w zakładzie Fiata uroczysty piknik rodzinny. W imprezie uczestniczyło ponad 20 tysięcy gości. W tym roku święto zbiegło się z uroczystością obchodów 15-lecia Fiat Auto Poland... (info)


WorkingDocLite – archiwizacja pod kontrolą

WorkingDocLite – archiwizacja pod kontrolą [10.07.2007] ATA-INT. Ltd, firma doradczo - wdrożeniowa zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, wprowadziła do swojej oferty kolejne autorskie oprogramowanie – WorkingDocLite... (info)

Wyniki matematyki z matury [10.07.2007] W tym roku matury z matematyki nie zdało aż 15 483 osób, co stanowi 19% wszystkich maturzystów, którzy wybrali ten przedmiot. Aby niekorzystne wyniki nie powtórzyły się na obowiązkowej maturze w roku 2010 potrzebne są zmiany w systemie nauczania matematyki... (info)


Spokojny i dobry sen w sypialni NOTA

Spokojny i dobry sen w sypialni NOTA [10.07.2007] NEW IDEA MEBEL w trosce o komfort nocnego wypoczynku stworzyła do Twojej sypialni kolekcję mebli NOTA. Dobrze przespana noc dostarcza nam energię potrzebną do zmagania się z codziennymi obowiązkami, a także zapewnia zdrowie i urodę... (info)

Internet tuż nad morzem [10.07.2007] Przez całą dobę można korzystać z bezpłatnej kawiarenki internetowej Wirtualnej Polski w Sopocie. Kawiarenka w helskiej Kuźnicy otwarta jest w godzinach 8.00-18.00... (info)


News.Webwweb.pl podbija Czarny Ląd!

News.Webwweb.pl podbija Czarny Ląd! [10.07.2007] Niezwykła podróż na tajemniczy Czarny Ląd i odnalezienie zakątków, o których nie piszą w przewodnikach. Expedycji Mahrab 2006 w wyprawie do Afryki patronował serwis News.Webwweb.pl!.. (info)


Monitorowanie przepływu produktów w łańcuchu dostaw

Monitorowanie przepływu produktów w łańcuchu dostaw [10.07.2007] Zarządzanie jakością jest podstawą sukcesu marki i wytwórców prywatnych oraz bezpośrednio wpływa na ciągłość firmy. Celem wszystkich zaangażowanych ..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...