informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Z BRE do Bluerank [10.06.2008] Nowy Account Manager w agencji SEM... Do zespołu Bluerank dołączył Tomasz Orczykowski, który 9 czerwca br. objął w agencji stanowisko Account Managera... (info)


OKI Printing Solutions wprowadza nową kolorową drukarkę C3600 dla biznesu

OKI Printing Solutions wprowadza nową kolorową drukarkę C3600 dla biznesu [10.06.2008] Firma OKI Printing Solutions zaprezentowała nową drukarkę laserową LED OKI C3600, stworzoną z myślą o firmach, dla których oszczędność przestrzeni biurowej jest pierwszorzędną wartością... (info)

WSKiZ – komputer jako nauczyciel [10.06.2008] Elementy grafiki komputerowej znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Już w piątek amerykańscy naukowcy, którzy niedawno przybyli do WSKiZ, przedstawią w jaki sposób grafika komputerowa wykorzystywana jest w systemie nauczania... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.06.2008 [10.06.2008] Indeks WIG20 stracił 4,6% przez dwie sesje. Wtorkowa sesja na GPW była kontynuacją spadków, które miały miejsce na warszawskim parkiecie w poniedziałek. Negatywne nastroje na światowych rynkach sprawiły, że indeksy przez cały dzień mocno traciły... (info)

Nawigacje do zadań specjalnych [10.06.2008] Najnowsze nawigacje firmy Garmin - Colorado 300 GP i Edge 705, dostępne w sieci sklepów Vobis, stworzone zostały z myślą o miłośnikach górskich wędrówek i rowerowych wypraw... (info)

Panasonic Kid Witness News 2008: Londyn zdobyty – czas na Japonię [10.06.2008] Finaliści europejskiej edycji konkursu Panasonic Kid Witness News 2008 spotkali się w Londynie na uroczystej Gali, zorganizowanej w Royal Festival Hall 5 czerwca br... (info)


Kwazar, Pułapki do wyłapywania muszki owocowej – Muszka nie siada!

Kwazar, Pułapki do wyłapywania muszki owocowej – Muszka nie siada! [10.06.2008] Nareszcie lato! Każdy z nas z niecierpliwością czekał na słońce i wakacyjny relaks. Niestety, letnie spotkania z przyjaciółmi przy grillu często psuje natrętne bzyczenie owadów. Niewątpliwie jednym z bardziej uciążliwych insektów jest muszka owocowa... (info)


Aronia - lek na XXI wiek

Aronia - lek na XXI wiek [10.06.2008] Czy owoce aronii zawarte w Aronoxie Siła Serca mają szansę zrewolucjonizować leczenie większości chorób cywilizacyjnych? Czy małe, niepozorne owoce moga być lekiem na całe zło?.. (info)

Zwyciężyły Elite Model Look 2008 [10.06.2008] Decyzją jury konkursu Elite Model Look Polska zwyciężczynią tegorocznej edycji jest Marta Kapitkowska a wyróżnienie od Elite International otrzymała szesnastolatka Patrycja Marciniak... (info)


Pomocna dłoń w Wielkiej Brytanii

Pomocna dłoń w Wielkiej Brytanii [10.06.2008] Wielka Brytania jest celem podróży ogromnej liczby Polaków. Niektórzy z nas jadą tam tylko po to, by zwiedzić Londyn – największą i zarazem najdroższą metropolię Europy – inni na studia, do sezonowej pracy, wreszcie część naszych rodaków osiada tam na stałe... (info)


UTA najbardziej przyjazna Klientowi

UTA najbardziej przyjazna Klientowi [10.06.2008] Po raz drugi z rzędu eksperci i Klienci w Niemczech wskazali Union Tank Eckstein GmbH&Co.KG (UTA) jako jedną z najlepszych firm w kategorii „Firma przyjazna Klientowi”... (info)


Nowość! Ramka na click – innowacyjne rozwiązanie firmy Classen - Pol

Nowość! Ramka na click – innowacyjne rozwiązanie firmy Classen - Pol [10.06.2008] Zadziwiające połączenie materiałów drewnopochodnych i wysoka jakość produktów to cechy charakteryzujące drzwi marki Classen. Nowym opatentowanym pomysłem jest sposób na połączenie ramek przyszybowych ze skrzydłem drzwiowym za pomocą tzw. click... (info)


Według Fujitsu Siemens Computers dobry design czyni różnicę...

Według Fujitsu Siemens Computers dobry design czyni różnicę... [10.06.2008] Unikat na skalę Europy: producent IT wykorzystuje kompleksowe podejścia do designu, by uwydatnić innowacyjność produktów i zwiększyć poziom rozpoznawalności marki... (info)


Konkurs matematyczny Pikomat zostanie rozstrzygnięty w tym tygodniu

Konkurs matematyczny Pikomat zostanie rozstrzygnięty w tym tygodniu [10.06.2008] W czwartek i piątek 12 i 13 czerwca, w Wiśle rozegrany zostanie finał konkursu „Pikomat”. Młodzi matematycy z Polski oraz Litwy zmierzą się w rozgrywkach matematycznych. Na najlepszych czekają kalkulatory CASIO... (info)

Datera rozbudowuje call center w Masterlease Polska [10.06.2008] Datera SA zakończyła projekt rozbudowy systemu call center dla Masterlease Polska – lidera rynku wynajmu długoterminowego pojazdów w Polsce. Inwestycja umożliwi Masterlease zwiększenie wydajności pracy konsultantów z działu obsługi klienta... (info)


Stwórz łazienkę z wedi i wypocznij w Egipcie

Stwórz łazienkę z wedi i wypocznij w Egipcie [10.06.2008] Wedi Polska - producent materiałów budowlanych – zaprasza projektantów oraz wykonawców do konkursu na najciekawszą łazienkę wykonaną przy użyciu płyty budowlanej wedi. Autor najlepszej aranżacji spędzi tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie... (info)


Kronotherm FG – płyta izolacyjna, przyjazna środowisku

Kronotherm FG – płyta izolacyjna, przyjazna środowisku [10.06.2008] Nowoczesna i ekologiczna płyta izolacyjna o wysokich parametrach kumulacji ciepła oraz zdolności do regulowania wilgotności, a także doskonałej izolacyjności akustycznej... (info)


Zdobądź kolekcję czterech oryginalnych torebek!

Zdobądź kolekcję czterech oryginalnych torebek! [10.06.2008] Na gorące miesiące firma Wawel przygotowała promocję we wszystkich kolorach lata! Na miłośników karmelków czeka 12 000 torebek oraz 300 odtwarzaczy DVD... (info)


ABCpodlogi.pl – wszystko co chcesz wiedzieć o podłogach.

ABCpodlogi.pl – wszystko co chcesz wiedzieć o podłogach. [10.06.2008] ABCpodlogi to prawdziwa platforma wymiany informacji dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani kwestiami związanymi z wyborem, zakupem, układaniem bądź pielęgnacją podłóg laminowanych. Inicjatorem powstania serwisu jest firma Kronopol Sp. z o.o... (info)


Aktorka serialu i pionierska astronautka wezmą udział w imprezie NVISION 08

Aktorka serialu i pionierska astronautka wezmą udział w imprezie NVISION 08 [10.06.2008] Tricia Helfer znana z serialu „Battlestar Galactica” i astronautka, komandor Eileen Collins wystąpią w czasie wielkiej imprezy związanej z grafiką komputerową.. (info)

Wiwat pomidorowa! [10.06.2008] Zupa pomidorowa to według badań ulubiona zupa Polaków. Zarówno ci, którzy jadali obiady w szkolnej stołówce, jak i ci, którzy mieli ciepły obiad podany w domu, a wcześniej przygotowany przez mamę lub babcię, najmilej wspominają klasyczną pomidorową... (info)


Do kompletu wanna SIDNEY

Do kompletu wanna SIDNEY [10.06.2008] SIDNEY, jedna z najpopularniejszych serii ceramiki łazienkowej ROCA zyskała nowy element. Do romantycznego zestawu dołączyła wanna produkowana przez POOLSPA. Nowa wanna łączy w sobie oryginalny design ROCA oraz najwyższą jakość urządzeń z hydromasażem POOLSPA... (info)


19cali w sypialni lub kuchni

19cali w sypialni lub kuchni [10.06.2008] Wprowadzony niedawno do sprzedaży panoramiczny telewizor LCD o przekątnej obrazu 19” to innowacyjny model w ofercie Funai, dzięki któremu unikniesz domowych sporów o pilota... (info)

Wola Info partnerem Sun Microsystems [10.06.2008] Wola Info podpisała umowę partnerską z firmą Sun Microsystems, jednym z największych na świecie dostawców sprzętu, oprogramowania, usług i technologii sieciowych... (info)

Komentarz Expandera: Średnioterminowy sygnał sprzedaży (10.06.2008) [10.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Pierwsza sesja tego tygodnia od strony analizy technicznej w całości potwierdziła sygnały, jakie otrzymaliśmy w minionym tygodniu... (info)

Międzynarodowa inicjatywa Kaspersky Lab: Zatrzymaj Gpcode’a [10.06.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, uruchomił międzynarodową inicjatywę: Zatrzymaj Gpcode’a. Jej celem jest złamanie 1024-bitowego klucza RSA wykorzystanego przez wirusa Gpcode.ak - najnowszą wersję niebezpiecznego szantażysty... (info)


Airnergy już w Polsce!

Airnergy już w Polsce! [10.06.2008] Airnergy, czyli zabieg optymalnego przyswajania tlenu, jest już dostępny w Polsce. Jako pierwszy proponuje go Instytut Urody Odnowa przy ulicy Tamka 49 w Warszawie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...