informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Bakalaureat [10.06.2006] Stres, niepewność, niedopowiedzenia, intensywna nauka i jeden z pierwszych poważnych sprawdzianów w życiu młodzieży... (info)

KJS Cieszyński [10.06.2006] Automobilklub Cieszyński organizuje z okazji Święta Trzech Braci - KJS "Bezpieczne wakacje"... (info)

Nowa jakość ratownictwa [10.06.2006] 1,5 miliona złotych od Grupy PZU na wyposażenie kąpielisk śródlądowych w nowoczesny sprzęt ratowniczy... (info)

Rynek gruntów i budynków w Krakowie i okolicach. [10.06.2006] Czas mija, a zatwierdzonego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w Krakowie jak nie było tak nie ma, co powoduje, że proces załatwiania warunków zabudowy i pozwoleń na budowę trwa ok. 1,5-2 lat (obecnie jest zatwierdzone ok. 5% obszaru miejskiego)... (info)

Oświadczenie Zarządu PZU SA [10.06.2006] W dn. 26 maja br. ukazał się artykuł w Gazecie Giełdy Parkiet, który - powołując się na informacje z Ministerstwa Skarbu Państwa - sugeruje, że PZU SA stosuje sztuczki księgowe polegające na rozwiązywaniu rezerw w celu zwiększenia zysku spółki... (info)

Od sadzonki do Bartka [10.06.2006] Zasada 1 za 1 to kluczowa akcja ekologiczna Barlinek S.A. – największego producenta podłóg warstwowych w Polsce... (info)

Nowy spyware szantażuje użytkowników [10.06.2006] Laboratorium Panda Software wykryło nowy złośliwy program o nazwie DigiKeyGen, który oferuje bezpłatny dostęp do erotycznych stron internetowych, a następnie żąda 49,95 $ za usunięcie szkodliwej aplikacji, którą sam wcześniej zainstalował... (info)

Historia malowana na szkle [10.06.2006] MIYO to kolejna propozycja mebli pokojowych marki OGGI... (info)

OGGI nowe meble na rynku [10.06.2006] Na rynku meblowym pojawiła się nowa marka. OGGI to polski brand stworzony od podstaw przez firmę INTERMEBLE... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w województwie zachodniopomorskim rozstrzygnięty! [10.06.2006] UKS „Zawisza” Grzmiąca wśród dziewcząt i „Salos” Szczecin wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa zachodniopomorskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Cash4you z mBanku [10.06.2006] Klienci mBanku mają dostęp do bezpłatnych wypłat gotówki w niemal 1500 bankomatach na terenie całego kraju... (info)

Finał wojewódzki XI Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci w województwie pomorskim rozstrzygnięty! [10.06.2006] UKS Pinczyn wśród dziewcząt i UKS „Jedynka” Reda wśród chłopców to najlepsze drużyny z województwa pomorskiego, wyłonione w finale wojewódzkim tegorocznej edycji Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci... (info)

Maksymalizuj stopę zwrotu z działalności on-line [10.06.2006] Efektywność e-biznesu, synergia mediów, e-reklamy, multimedia, pozycjonowanie, zasięg, funkcjonalność... (info)

Rodzaje projektów, które mogą być przedmiotem wsparcia w ramach SPO-WKP 2.1 [10.06.2006] W ramach Działania wnioskodawcy będą mogli uzyskać wsparcie na zakup usług doradczych mieszczących się w następujących kategoriach:.. (info)

Z Axel Springer Polska do Pulsu Biznesu [10.06.2006] Do działu marketingu "Pulsu Biznesu" dołączyła Katarzyna Gołębiowska. Obejmie ona stanowisko marketing managera i pokieruje zespołem odpowiedzialnym za komunikację marketingową dziennika... (info)

Nowa, pięciodrzwiowa Corsa: przestronność i pomysłowość w segmencie małych samochodów [10.06.2006] Młoda generacja Opli właśnie się wzbogaciła o nowy model – całkowicie nową, pięciodrzwiową Corsę... (info)

Konsolidacja sklepów Społem [10.06.2006] Spółdzielcy zrzeszeni w organizacji handlowej „Społem” rozpoczęli prace nad konsolidacją swoich sklepów detalicznych... (info)

Łazienka w dobrym stylu [10.06.2006] W dniach od 10 do 11 czerwca w centrum wyposażenia wnętrz Home City centrum handlowo-rozrywkowego Blue City odbędą się targi „Łazienka w Dobrym Stylu”... (info)

OKNOPLAST - Kraków Liderem Rynku 2006 roku [10.06.2006] OKNOPLAST – Kraków otrzymał medal Lidera Rynku 2006 roku. To już po raz czwarty firma została oceniona jako najlepsza na rynku w kategorii producenta okien i drzwi z PCV... (info)

Rusza urodzinowa loteria promocyjna hipermarketów Champion [10.06.2006] Z okazji urodzin supermarketów Champion/Globi agencja Euro RSCG Marketing House przygotowała loterię promocyjną "Urodziny Champion z Unileverem"... (info)

Święto Chleba [10.06.2006] W ramach cyklicznych prezentacji regionów i produktów regionalnych w dniach od 10 do 11 czerwca w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City odbędą się Dni Chleba... (info)

Akademia Oszczędzania Energii Rockwool [10.06.2006] Na przełomie marca i kwietnia odbyła się pierwsza seria szkoleń organizowanych przez Rockwool Polska w ramach programu edukacyjnego Akademia Oszczędzania Energii (AOE)... (info)

Phishing za pomocą faksu - nowa forma oszustwa [10.06.2006] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o zmianie poziomu zagrożenia epidemią wirusów na „Umiarkowany”... (info)

Fundacja Hasco-Lek rozpoczyna działalność [10.06.2006] W dniu 1 czerwca Fundacja Hasco-Lek przekazała ubrania, żywność, środki higieny osobistej, gry edukacyjne, sprzęt rekreacyjny oraz grilla podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w podwrocławskim Jaszkotlu oraz Domu Dziecka przy ul. Chopina we Wrocławiu... (info)

Promocja mundialowa BAKAL CENTER Sp. z o.o. [10.06.2006] Do kibicowania reprezentacji Polski w mistrzostwach świata dołączyła firma Bakal Center Sp. z o. o., która wkrótce będzie należała do Grupy Atlanta Poland S.A... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...