informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Najmniejszy spośród DAF-ów

Najmniejszy spośród DAF-ów [10.05.2007] Idealny dla dystrybucji miejskiej i regionalnej - DAF serii LF, w zeszłym roku przeszedł znacząca modyfikację. Odświeżony model z pewnością zostanie doceniony przez użytkowników, gdyż zmiany jakie zostały w nim wprowadzone stanowią kolejny krok do przodu w innowacyjności produktu... (info)

Onet.pl rozpoczyna współpracę z Fashion TV [10.05.2007] Kanał tematyczny OnetKobieta został wzbogacony o relacje wideo z największych światowych wybiegów. Materiały multimedialne, dostarczane przez Fashion TV – najpopularniejszą na świecie telewizję poświęcona modzie, będą miały swoją polską premierę właśnie w Onet.pl... (info)


Duże zainteresowanie najnowszą inwestycją Budimex Nieruchomości

Duże zainteresowanie najnowszą inwestycją Budimex Nieruchomości [10.05.2007] Pierwszego dnia sprzedaży najnowszej inwestycji Budimex Nieruchomości - Osiedla Kocjana na Bemowie zostały zarezerwowane najbardziej poszukiwane metraże mieszkań. Chętni ustawili się już o 7 rano w kolejce po wymarzone „M”... (info)

Gold Finance wprowadził do swojej oferty fundusze europejskie Indeks Polisa z gwarancją zysku. [10.05.2007] Od 1 maja 2007 Gold Finance rozszerzył swoją ofertę o fundusze inwestujące w strefie EURO z gwarancją 20% zysku... (info)


Zagraj przed Pearl Jam i Linkin Park!

Zagraj przed Pearl Jam i Linkin Park! [10.05.2007] Wielki konkurs Wirtualnej Polski – „Supportuj Pearl Jam i Linkin Park!”.. (info)

Wamed dla weterynarii [10.05.2007] W dniach 12-13 maja 2007 r. Wamed zaprezentuje wyspecjalizowaną ofertę dla rynku weterynaryjnego na III Targach Medycyny Weterynaryjnej i Forum Medycyny Weterynaryjnej VETMEDICA w Łodzi... (info)

Bonair wdraża MS Dynamics AX w spółce KGHM [10.05.2007] Bonair SA podpisał umowę z KGHM Ecoren SA na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX w wersji 4.0... (info)


Trendy pokój z FATTY - konkurs 4GIRLS.

Trendy pokój z FATTY - konkurs 4GIRLS. [10.05.2007] Portal 4GIRLS oraz marka trendowych foteli FATTY rozpoczęły współracę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. 10 maja 2007 rozpoczął się konkurs na łamach www.4girls.pl.. (info)


VI edycja konkursu na staż w firmie VELUX w Danii

VI edycja konkursu na staż w firmie VELUX w Danii [10.05.2007] Kolejny raz studenci wydziałów architektury zostali zaproszeni przez firmę VELUX do ubiegania się o wakacyjny staż w biurze architektonicznym VELUX w Hørsholm koło Kopenhagi. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 maja br. Praktyki w duńskim biurze architektonicznym potrwają od 1 sierpnia do 30 września 2007 roku. Firma VELUX pokryje wszystkie koszty związane z podróżą i pobytem w Danii zwycięzcy... (info)

Oferta egzotyczna na zimę 2008 już w sprzedaży w portalu Traveliada.pl [10.05.2007] Ruszyła sprzedaż wyjazdów egzotycznych na sezon 2007/2008. Już w maju portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił sprzedaż propozycji egzotycznych wczasów oraz wycieczek z serii dalekie wyprawy... (info)

Promocje w e-sklepach [10.05.2007] Zakupy w sieci powoli stają się dla nas codziennością, robi je już prawie co trzeci internauta w Polsce, a sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Jak zatem znaleźć najlepsze oferty w sieci? Punktem wyjścia mogą być porównywarki cen lub lokalizator promocji... (info)


Indeks przed maturą - zakończenie VIII Powszechnego Konkursu Internetowego Politechniki Warszawskiej

Indeks przed maturą - zakończenie VIII Powszechnego Konkursu Internetowego Politechniki Warszawskiej [10.05.2007] 8 maja odbyło się uroczyste zakończenie VIII edycji Powszechnego Konkursu Internetowego Politechniki Warszawskiej. Laureaci kilkuetapowych zmagań zapewnili sobie indeksy na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych na kilka dni przed maturami z matematyki... (info)

Trojany i adware najaktywniejsze [10.05.2007] Firma Panda Software przygotowała raport najczęściej wykrywanych zagrożeń w kwietniu. Ponad połowę wszystkich infekcji spowodowały trojany i oprogramowanie typu adware. Po raz pierwszy od ponad roku robak Sdbot.ftp nie zajął w rankingu pierwszego miejsca... (info)

Marketingowiec w Grupie Fresh [10.05.2007] W kwietniu Magdalena Jakimiak wzmocniła Dział Marketingu Grupy Fresh i objęła stanowisko Marketing Communication Coordinator... (info)


Pielęgnacja wanny z hydromasażem

Pielęgnacja wanny z hydromasażem [10.05.2007] Wanny z hydromasażem to już nie marzenie. Przestały być produktem elitarnym. Obecnie na produkt ten stać wielu z nas, a przy okazji generalnego remontu łazienki zaczynamy poważnie zastanawiać się, czy aby nie podnieść standardu naszego życia i nie zafundować sobie wanny z hydromasażem... (info)

Rozmowa z Simonem Rinesem – ekspertem konferencji 'Nowoczesny Klub Sportowy – Grać by wygrać' [10.05.2007] Simon Rines podczas konferencji „Nowoczesny Klub Sportowy- Grać by wygrać” organizowanej we Wrocławiu w dniach 15-16 maja 2007 , przez firmę PODIUM, przedstawi własne doświadczenia i studia przypadków z dziedziny zarządzania klubami sportowymi... (info)


e-Innowacje w biznesie - konferencja i warsztat

e-Innowacje w biznesie - konferencja i warsztat [10.05.2007] Wielu menadżerów twierdzi, że podejmowane przez nich decyzje cechuje innowacyjność. Dlaczego zatem często nie udaje im się budowanie przewagi konkurencyjnej?.. (info)

Dotowane już teraz [10.05.2007] Concordia Polska TUW jako pierwszy i na razie jedyny ubezpieczyciel posiada ofertę ubezpieczenia upraw rolnych z dopłatami budżetu państwa na nowych zasadach. Pozostali jeszcze czekają ze sprzedażą tego rodzaju ubezpieczeń... (info)


Poszerzyło się grono ekspertów biorących udział w Konferencji

Poszerzyło się grono ekspertów biorących udział w Konferencji "Nowoczesny Klub Sportowy – Grać by wygrać" [10.05.2007] Do grona gwiazd konferencji „Nowoczesny Klub Sportowy - Grać by wygrać” organizowanej we Wrocławiu w dniach 15-16 maja 2007 , przez firmę PODIUM, dołączyło trzech wybitnych ekspertów: Steffen Grupp, Maria Stachurska oraz Maciej Michalak. Przedstawią oni własne doświadczenia i studia przypadków z dziedziny zarządzania klubami sportowymi... (info)


FotoSpinka wspomnień

FotoSpinka wspomnień [10.05.2007] Portal ByćKobietą.pl i Superfoto.pl zapraszają do udziału w konkursie „FotoSpinka wspomnień”! Wygraj Fotospinkę i utrwal najpiękniejsze chwile!.. (info)

Kolejny sukces ADB na polskim rynku [10.05.2007] ADB i Multimedia Polska S.A. podpisały umowę na dostawę najnowszych i bardzo zaawansowanych technologicznie urządzeń STB, które umożliwią operatowi wprowadzenie nowych usług szerokopasmowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...