informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Czas na majówkę – piknikowe stroje dla przyszłej mamy

Czas na majówkę – piknikowe stroje dla przyszłej mamy [10.04.2008] „W maju jak w raju” – tak mówi stare, polskie przysłowie. Bo jakże mogło by być inaczej? Przecież maj, to pełnia wiosny oraz czas obfitości w przyrodzie. Cudowna aura, słońce, kolory i zapachy budzą nas do życia, spacerów i majowych pikników... (info)


Wielki Format Fotoarte – firma do druków specjalnych

Wielki Format Fotoarte – firma do druków specjalnych [10.04.2008] Warszawska firma Fotoarte, po latach doświadczenia zdobytego na rynku fotograficznym, postanowiła wyjść naprzeciw swoim Klientom oraz oczekiwaniom rynku i rozszerzyć świadczone usługi o fotografię wielkoformatową, a także solwentowe wydruki wielkoformatowe... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.04.2008 [10.04.2008] Europejskie indeksy od rana spadały za sprawą niewielkiej przeceny na rynku amerykańskim, która miała miejsce wczoraj. Na parkietach w całej Europie dominował kolor czerwony z powodu obaw inwestorów o przyszłe zyski spółek... (info)


Siła innowacji

Siła innowacji [10.04.2008] Opracowanie nowatorskiej technologii IRC to odpowiedź firmy Osram na coraz większe wymagania stawiane przed nowoczesnymi źródłami światła. Mniejsze zużycie energii czy wyższa skuteczność świetlna to tylko niektóre z zalet wynikających z jej zastosowania... (info)


3 maja - Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii

3 maja - Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii [10.04.2008] Choroby wywołane przez alergeny, w tym astma o podłożu alergicznym, stały się bardzo częstym zjawiskiem w ciągu ostatniego półwiecza. W związku z tym musiała powstać nowa dziedzina medycyny zajmująca się tym problemem - alergologia... (info)


Światło optymalne

Światło optymalne [10.04.2008] Od producentów źródeł światła oczekuje się estetycznego wyglądu ich produktów, energooszczędności, atrakcyjnego designu i dostosowania barwy światła do zróżnicowanych potrzeb i wymogów... (info)


Nowy wymiar oświetlenia samochodowego

Nowy wymiar oświetlenia samochodowego [10.04.2008] Nareszcie w samochodach wyższej klasy średniej zastosowano diody LED. Pełnią funkcję świateł do jazdy dziennej i podkreślają niepowtarzalny wygląd samochodu... (info)


OSRAM Night Breaker™ – pokonaj noc!

OSRAM Night Breaker™ – pokonaj noc! [10.04.2008] Żarówki samochodowe z rodziny OSRAM NIGHT BREAKER™ to produkt wytwarzający do 90% więcej światła na drodze, poprawiający widoczność oraz zwiększający bezpieczeństwo jazdy... (info)


Nowe okno PLATINIUM – absolutny przełom na rynku europejskim!

Nowe okno PLATINIUM – absolutny przełom na rynku europejskim! [10.04.2008] Połączenie włoskiego temperamentu z nowatorską myślą techniczną sprawiło, że udało się stworzyć produkt, który wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością, ale przede wszystkim niespotykanym dotychczas designem... (info)


Świeże powietrze przez cały rok

Świeże powietrze przez cały rok [10.04.2008] W ciągu 15 lat swojego życia tracisz ponad 50 godzin na otwieranie, zamykanie lub uchylanie okien. Posiadając okna wyposażone w nawiewniki, możesz zaoszczędzony czas przeznaczyć m.in. na naukę języka obcego czy inne ciekawe zajęcia... (info)


Incentive Concept Poland futurystycznie dla marki STR8

Incentive Concept Poland futurystycznie dla marki STR8 [10.04.2008] Szklane i futurystyczne przestrzenie, kosmiczne wizualizacje, balet nowoczesny, poduszkowiec i zespół September – to tylko namiastka tego, co zobaczyli goście imprezy zorganizowanej z okazji wprowadzenia na rynek nowej linii kosmetyków marki STR8... (info)

SITS wdraża IFS Applications [10.04.2008] Rozwiązanie informatyczne IFS Applications, wdrożone w spółce SITS z Brodnicy, wspiera zarządzanie procesem produkcji i dystrybucji mebli, integruje działy i ułatwia kontrolę działalności przedsiębiorstwa... (info)


Meble LEX – tylko dla odważnych

Meble LEX – tylko dla odważnych [10.04.2008] Projektanci marki Dziedzic postanowili na nowo stworzyć wykładnię praw meblarskiego designu. Zestaw LEX to najświeższa linia mebli zaprojektowanych po to, by stać na pierwszej linii frontu i godnie reprezentować swoich właścicieli... (info)

Już wkrótce nowa siedziba firmy Proma Polska [10.04.2008] Wrocławska firma Proma Polska w najbliższych miesiącach zmieni lokalizację swojej siedziby. Dystrybutor maszyn, narzędzi i elektronarzędzi przeniesie się do nowoczesnego obiektu, który stanie w Parku Przemysłowym „Źródła-Błonie” w Gminie Miękinia... (info)


New business representative w S4

New business representative w S4 [10.04.2008] Do działu RS&D Agencji Reklamowej S4 dołączyła Anna Burda, która zajęła stanowisko new business representative. Jest to kolejna osoba, która w ostatnich tygodniach zasiliła ten departament Agencji... (info)


Nowy magazyn biznesowy na rynku

Nowy magazyn biznesowy na rynku [10.04.2008] Czwartego kwietnia na rynku prasowym zadebiutował „Mój Biznes” – jedyny magazyn w Polsce adresowany do kadry zarządzającej małymi i średnimi przedsiębiorstwami... (info)

Oracle wprowadza Clusterware dla użytkowników programu Unbreakable Linux [10.04.2008] Firma Oracle poinformowała, że klienci korzystający z programu Oracle Unbreakable Linux na poziomie Basic i Premier mogą pobrać i wdrożyć oprogramowanie Oracle Clusterware bez dodatkowych opłat... (info)


Działaj mobilnie – awaryjne zasilanie Philips w Vobis

Działaj mobilnie – awaryjne zasilanie Philips w Vobis [10.04.2008] W Vobis dostępne są teraz uniwersalne ładowarki i zasilacze Philips, które pozwolą korzystać z urządzeń mobilnych niemal w każdych warunkach. Nowością w ofercie Vobis jest również stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-903... (info)

Weź udział w największym programie praktyk w Polsce! [10.04.2008] Ruszyła IX edycja ogólnopolskiego programu praktyk „Cień Menedżera”. Dla studentów wszystkich kierunków studiów jest to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Autokreacja i Niezależne Zrzeszenie Studentów... (info)


A na wiosnę - chrzan „Świdnicki”

A na wiosnę - chrzan „Świdnicki” [10.04.2008] Dobrze znana na Dolnym Śląsku firma M&J wprowadziła na rynek kolejną nowość sygnowaną marką „Świdnicki” – chrzan ostry tarty „Świdnicki”, który znakomicie uzupełnił szeroką gamę produktów „Świdnicki”... (info)


Port Rumia Centrum Handlowe Auchan promuje się na wiosnę

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan promuje się na wiosnę [10.04.2008] Wraz z wprowadzeniem do sklepów wiosenno-letnich kolekcji Port Rumia Centrum Handlowe Auchan wystartowało z kampanią reklamową. Pomorska galeria należąca do Grupy Auchan zaplanowała na kwiecień działania promujące, których głównym elementem jest outdoor... (info)

EATON finalizuje zakup Moeller Group [10.04.2008] Firma Eaton Corporation (NYSE:ETN), producent szerokiej gamy rozwiązań dla przemysłu, sfinalizowała zakup Moeller Group, wiodącego dostawcę urządzeń dla rynku budowlanego... (info)


Idzie wiosna – czas zadbać o stopy

Idzie wiosna – czas zadbać o stopy [10.04.2008] W oczekiwaniu na pierwsze wiosenne dni wyciągamy z szafy lekkie ubrania i szykujemy się do majowych spacerów. Aby móc w pełni cieszyć się urokami wiosny warto już teraz zadbać o higienę i wygląd naszych stóp. Najlepiej pomogą w tym kosmetyki serii TO (TeO)... (info)

Seagate: 1-terabajtowe dyski z interfejsem SAS [10.04.2008] Warszawa, 09.04.2008 - Firma Seagate Technology (NYSE:STX) ogłosiła, że rozpoczęła dystrybucję 1-terabajtowych dysków Barracuda ES.2, wyposażonych w interfejs Serial Attached SCSI (SAS)... (info)


Znamy już najlepszych młodych matematyków

Znamy już najlepszych młodych matematyków [10.04.2008] Zakończyła się trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu MATMIX. W finale, który odbył się w tą sobotę w Warszawie, najlepszymi matematykami okazali się uczniowie z Lublina i Ostrowca Świętokrzyskiego... (info)


Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a

Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a [10.04.2008] Firma Stanley rozszerza swoją ofertę młotków o model FatMax AntiVibe Ball Pain przeznaczony do profesjonalnego prostowania, gięcia i kształtowania blachy... (info)

NETMEDIA SA przejmuje Marco Polo Travel Sp. z o.o. [10.04.2008] Zarząd NETMEDIA S.A. informuje, że w dniu 8 kwietnia 2008 roku podpisał dwie umowy zakupu na łącznie 100% udziałów w spółce Marco Polo Travel Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...