informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Grupa trzymająca giełdę: bulwersujące maile - dowody na piśmie [10.04.2006] Jeśli ktokolwiek jeszcze wątpił w zmowę funduszy, niech przyjrzy się fragmentom e-maili publikowanych w „Pulsie Biznesu”... (info)

Nike Extreme - czy jesteś na to gotowy? [10.04.2006] Nowy zapach Nike Extreme przygotowany został z myślą o mężczyznach, którzy lubią adrenalinę, ryzyko i wolność. Traktują życie wyjątkowo i sami są wyjątkowi... (info)

Cztery nieba [10.04.2006] Wystawa polskich artystów plastyków z krajów wyszehradzkich... (info)

Zastosowanie blachy cynkowo-tytanowej w budownictwie [10.04.2006] Pierwszą domieszkę cynku w miedzi stwierdzono w znalezionym na Rodos klejnocie z roku ok. 500 p.n.e... (info)

Wiosenne porządki – Dbamy o każdą wiosnę Twojego SEAT-a [10.04.2006] Iberia Motor Company – generalny importer aut marki SEAT w Polsce - wspólnie z firmą Shell ogłaszają ogólnopolską akcję promocyjną w autoryzowanych punktach serwisowych sieci SEAT. Hasło promocji to „Wiosenne porządki – Dbamy o każdą wiosnę Twojego SEAT-a”. .. (info)

BenQ E600 - niewielki 6 Mpix aparat cyfrowy z 2,5” LCD i 3xZOOM [10.04.2006] BenQ DC E600 obracający się obiektyw skraca czas przybliżania/oddalania... (info)

MTV i Gadu-Gadu w twojej klasie [10.04.2006] W telewizji MTV wystartował nowy program „Klasa MTV” promujący szkoły średnie, które mogą pochwalić się np. nietypowymi zajęciami. Program realizowany jest przy współpracy z Gadu-Gadu, które objęło nad nim patronat medialny... (info)

Targi Szkół Wyższych Euroakademia! [10.04.2006] W dniach 21-22 kwietnia 2006 roku w Łodzi odbędą się Targi Szkół Wyższych EUROAKADEMIA... (info)

Subtelna trwałośc mozaiki [10.04.2006] Mozaika „dziesiątka” to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną mieć w domu odporną na ścieranie podłogę, ułożoną w drobny, subtelny wzór... (info)

Specjalna oferta Orange z Motorolą L6 [10.04.2006] Orange promuje wygodne i bezpieczne rozmowy: przy zakupie telefonu Motorola L6 – zestaw bluetooth Motorola H500 tylko 49 zł z VAT.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...