informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.03.2008 [10.03.2008] Początek tygodnia należał do byków. Poniedziałkowa sesja na GPW zakończyła się wzrostem indeksu WIG20 o prawie 2%. Optymizm inwestorów na warszawskim parkiecie okazał się znacznie większy, niż na innych giełdach w Europie... (info)


Bezpiecznie jak w e-banku?

Bezpiecznie jak w e-banku? [10.03.2008] 80% Polaków nie jest przekonanych o bezpieczeństwie bankowości internetowej. Zaledwie 10% badanych deklaruje, że nie boi się niczego podczas korzystania z usług finansowych on line... (info)


Nowy zabieg Chantarelle - Red Stop kuracja dla cery z problemami naczyniowymi

Nowy zabieg Chantarelle - Red Stop kuracja dla cery z problemami naczyniowymi [10.03.2008] Intensywna kuracja obkurczająco-łagodząca i wzmacniająca, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi objawiającymi się siateczką drobnych czerwonych niteczek, z trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej... (info)


“Business in China” - inwestycje za 20 mld dla polskich inwestorów

“Business in China” - inwestycje za 20 mld dla polskich inwestorów [10.03.2008] Chiny zapraszają polskich i europejskich inwestorów do realizacji projektów o wartości 20 miliardów Euro. Konferencja “Business in China” już w maju br... (info)

Nakłady na jakość w Complex S.A. [10.03.2008] W minionym roku COMPLEX S.A. osiągając przychód 97,5 mln PLN oraz zysk netto 8,1 mln PLN zrealizował z nadwyżką podaną w prospekcie emisyjnym prognozę sprzedaży... (info)


Zarejestruj domenę i wygraj iPoda

Zarejestruj domenę i wygraj iPoda [10.03.2008] 2BE.PL startuje z konkursem "Wiosenna burza nagród". Każda osoba, która zarejestruje domenę w 2BE.PL w okresie od 10 marca do 10 kwietnia 2008 r. ma szansę stać się dumnym posiadaczem m.in. oryginalnego iPoda Classic... (info)


Inteligentny mebel – fotel Mica marki Dziedzic

Inteligentny mebel – fotel Mica marki Dziedzic [10.03.2008] W fotelu Mica marki Dziedzic poczujesz się jak w miękkim, wonnym kielichu kwiatu, który zakwita wraz z tobą w twoim miejscu pracy. Poza nieprzeciętnym designem i stylowym wykończeniem Mica jest meblem inteligentnym, który dopasowuje się do kształtu ciała... (info)

Telekomunikacja w Izraelu [10.03.2008] Telekomunikacja to jedna z najważniejszych dziedzin gospodarki w liczącym 7,7 miliona mieszkańców Izraelu. O skali jej nowoczesności świadczy procent gospodarstw domowych posiadających szerokopasmowy dostęp do Internetu... (info)

Oracle prezentuje najnowszą wersję oprogramowania Oracle Secure Backup [10.03.2008] Oprogramowanie Oracle Secure Backup 10.2 jest już powszechnie dostępne w wersjach do systemów Linux, Windows i UNIX; może współpracować ze wszystkimi edycjami baz danych Oracle Database 11g i Oracle Database 10g... (info)


Wiosenne porządki tylko ze ściereczką Mikrofibra Multi Action

Wiosenne porządki tylko ze ściereczką Mikrofibra Multi Action [10.03.2008] Wielkie porządki to dla wielu coroczny, wiosenny rytuał. Często potrzebujemy nie lada motywacji, aby dokładnie wypucować cały dom. Dzięki ściereczkom Practi Mikrofibra Multi Action marki PACLAN sprzątanie może stać się przyjemnością... (info)

Hale stalowe coraz popularniejsze w Polsce [10.03.2008] Firma budowlana OCMER w ciągu kilkunastu lat postawiła hale stalowe o łącznej pow. kilkuset tys. metrów kw. W 2006 i 2007 r. jej przychody z tego tytułu osiągnęły 88.721 tys. PLN. Rodzime przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na uniwersalne hale stalowe….. (info)

S4 ze stoiskami Category Theater dla Kompanii Piwowarskiej [10.03.2008] Pierwsze stoisko Category Theater przygotowane przez Agencję Reklamową S4 w ramach współpracy z Kompanią Piwowarską zostało otworzone w połowie stycznia w Krakowie, a następne dwa kolejno w Kielcach i w Warszawie... (info)


Niszczarka IDEAL AL1 - cicho i bezpiecznie

Niszczarka IDEAL AL1 - cicho i bezpiecznie [10.03.2008] Firma Opus, polski producent i dystrybutor sprzętu biurowego, wprowadziła na rynek wysokiej jakości niszczarkę marki Ideal – AL1. Nowością w tym urządzeniu jest przede wszystkim zastosowanie cichej, wibracyjnej utrząsarki ścinków... (info)

Czy sprawdziła się? - Nowa formuła CEBiT [10.03.2008] W dniach 4 - 9 marca odbyły się w Hanowerze największe światowe targi IT i telekomunikacji. Uczestniczyło w nich około 5900 firm (5% mniej niż w ubiegłym roku)... (info)


Przygoda z napędem na cztery koła

Przygoda z napędem na cztery koła [10.03.2008] Kto powiedział, że samochody terenowe zarezerwowane są tylko dla facetów? Albo, że w płeć piękna może liczyć tylko na bukiet kwiatów, bombonierkę, czy biżuterię?.. (info)

Pasja fotografowania [10.03.2008] W czasach szumu medialnego, gdzie tłok informacyjny rozrasta się z minuty na minutę, potrzeba wyrazistości jest głównym motorem napędzającym rynek informacyjno-reklamowy... (info)


System mocowania NEC Edu Mount - idealne rozwiązanie dla sektora edukacyjnego

System mocowania NEC Edu Mount - idealne rozwiązanie dla sektora edukacyjnego [10.03.2008] NEC Display Solutions wprowadza do oferty innowacyjny system Edu Mount, który stwarza nowe możliwości zastosowania projektora NEC WT610 w prezentacjach edukacyjnych i szkoleniowych... (info)


Gestetner GX7000 - maksymalna wydajność, minimalne koszty druku A3

Gestetner GX7000 - maksymalna wydajność, minimalne koszty druku A3 [10.03.2008] ATA-INT. Ltd, wyłączny dystrybutor sprzętu marki Gestetner w Polsce, wprowadziła do swojej oferty kolejne urządzenie drukujące w technologii GelSprinter™ - Gestetner GX7000... (info)


Miniaturowy komputer PC w wielkoformatowych monitorach NEC Display Solutions

Miniaturowy komputer PC w wielkoformatowych monitorach NEC Display Solutions [10.03.2008] NEC Display Solutions przedstawia nowe, profesjonalne rozwiązanie, przeznaczone dla wielkoformatowych monitorów LCD - miniaturowy komputer built-in PC, montowany w specjalnie do tego przeznaczonej kieszeni monitora... (info)


Wielkanoc doskonała – Papier do pieczenia PACLAN

Wielkanoc doskonała – Papier do pieczenia PACLAN [10.03.2008] Baba wielkanocna to ciasto, które od najdawniejszych czasów gości na naszych świątecznych stołach. Sposobów na jej przyrządzenie jest wiele – mamy baby piaskowe i drożdżowe, z bakaliami, owocami, konfiturami, ozdobione słodkim lukrem bądź czekoladą... (info)

PR Solutions oddycha z Geox [10.03.2008] Agencja PR Solutions od 1 marca br. rozpoczęła pracę dla marki Geox - producenta obuwia z oddychającą podeszwą. Umowa o współpracy została podpisana z Gino Rossi SA – wyłącznym dystrybutorem Geox na rynku polskim... (info)


IVONA pięknym głosem oczarowała CeBit

IVONA pięknym głosem oczarowała CeBit [10.03.2008] Stoisko IVO Software – polskiego producenta jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy - było jednym z najchętniej odwiedzanych podczas właśnie zakończonych targów CeBit... (info)


Czekoterapia – nowa kampania pralin Goplany

Czekoterapia – nowa kampania pralin Goplany [10.03.2008] W sobotę, 8 marca rozpoczęła się promocja internetowa nowej kampanii pralin Goplany. W środę, 5 marca ruszyła strona internetowa www.czekoterapia.pl – platforma komunikacyjna rozpoczętej akcji.. (info)

Badanie opinii: Kaczyńscy i Tusk najczęściej manipulują opinią publiczną [10.03.2008] Aż 43% Polaków uważa, że Jarosław Kaczyński jest politykiem najczęściej próbującym manipulować opinią publiczną – wynika z badań wydawcy książki "Techniki manipulacji" zrealizowanych we współpracy z redakcją tygodnika "Wprost"... (info)


Duża i lekka

Duża i lekka [10.03.2008] Czy na metr kwadratowy dachu może wystarczyć niecałe dziesięć dachówek? Albo czy może być on lżejszy od standardowego pokrycia nawet o 10 kg? Może. Ale tylko wtedy, gdy użyjemy do tego odpowiedniej dachówki.. (info)

Reportaż „Eco Prêt-à-Porter” najlepszy w konkursie Panasonic KWN [10.03.2008] Panasonic Polska poinformował o zakończeniu ostatniego etapu polskiej edycji konkursu dla młodych reporterów Panasonic Kid Witness News 2008, którego tematem przewodnim była ekologia. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 40 gimnazjów z całej Polski... (info)

3M Poland rozszerza swoją działalność o rynek wydobywczy [10.03.2008] Jarosław Znaleźniak objął w 3M Poland nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Rynku Wydobywczego amerykańskiego koncernu 3M. Zadaniem Jarosława Znaleźniaka będzie koordynacja działań wszystkich działów współpracujących z rynkiem wydobywczym... (info)


Wszystkie tegoroczne Oskary przypadły filmom stworzonym w technologii Avid

Wszystkie tegoroczne Oskary przypadły filmom stworzonym w technologii Avid [10.03.2008] Produkcje nagrodzone podczas 80 ceremonii rozdania Oskarów stworzono przy użyciu rozwiązań do obróbki obrazu i dźwięku produkcji Avid®, Digidesign® lub Softimage®.. (info)

Grupa Selena na Targach w Kolonii [10.03.2008] W dniach 9-12 marca Grupa Selena po raz dziewiąty weźmie udział w tegorocznych międzynarodowych targach branżowych w Kolonii. Podczas targów Grupa Selena zaprezentuje szeroką gamę uszczelniaczy i pian pod marką TYTAN oraz produktów do podłóg ARTELIT... (info)


Armstrong - Dobry Wybór 2008

Armstrong - Dobry Wybór 2008 [10.03.2008] DOBRY WYBÓR - konkurs organizowany przez redakcję miesięcznika Podłogi i Ściany od lat doceniają polscy producenci budowlanych materiałów wykończeniowych... (info)

Konferencja „Zdrowie intymne kobiety” [10.03.2008] 5. marca w hotelu Mariott w Warszawie odbyła się konferencja pt. „Zdrowie intymne kobiety”. Jej organizatorem była firma ASA Sp. z o. o. - lider na rynku polskim w produkcji suplementów diety i kosmetyków medycznych... (info)


Plac zabaw w Porcie Rumia już otwarty!

Plac zabaw w Porcie Rumia już otwarty! [10.03.2008] Port Rumia Centrum Handlowe Auchan wciąż się rozwija. Tym razem galeria postanowiła zadbać o najmłodszych oraz ich rodziców. Od końca lutego działa tu plac zabaw, gdzie na czas zakupów można zostawić dzieci pod profesjonalną opieką... (info)

Robaki coraz groźniejsze [10.03.2008] Trojany atakują nieco rzadziej – wynika z najnowszego raportu Panda Security. Choć w lutym spowodowały prawie jedną czwartą wykrytych infekcji tendencja wzrostowa jest zatrzymana. Coraz więcej infekcji powodują natomiast robaki... (info)

Panda Security zwiększa bezpieczeństwo e-bankowości [10.03.2008] Usługa opracowana przez Telefónica i Panda Security wykryje złośliwe oprogramowanie w komputerach użytkowników. Dzięki ograniczeniu dostępu do wybranych operacji w czasie rzeczywistym pozwoli to zmniejszyć ryzyko związane z wykonywaniem transakcji online... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...