informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 7


Triumph International laureatem Idea Awards

Triumph International laureatem Idea Awards [10.03.2007] W lutym zakończyła się XV edycja konkursu Idea Awrads. Jury składające się z dyrektorów marketingu stacji TV, prasy i firm outdoorowych wybrało o najlepsze reklamy.W dziale moda i uroda w kategorii outdoor Srebrną Ideę otrzymała firma Triumph International (Polska) za kampanię reklamową z kwietnia 2006 roku... (info)

Stwórz własne szkolenie e-learningowe z Akademią PARP [10.03.2007] Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich zainteresowanych na 15-dniowe warsztaty stacjonarne dotyczące e-learningu. Szkolenia, odbywające się w ramach projektu „Akademia PARP”, dofinansowane są przez Europejski Fundusz Społeczny... (info)


IMR advertising by PR mecenasem kwintetu z Płowców

IMR advertising by PR mecenasem kwintetu z Płowców [10.03.2007] Raz na 52 miliony ciąż przychodzą na świat pięcioraczki. Tak wielkie wydarzenie, ważące łącznie 5 kg miało miejsce w małej wsi niedaleko Poznania. Pojawienie się Oli, Natalki, Adasia, Bartka i Sebastiana sprawiło wiele radości nie tylko rodzicom, ale i wszystkim mieszkańcom Płowców... (info)

ADB zdobywa drugą najważniejszą nagrodę branżową za zaawansowany hybrydowy SET-TOP BOX IPTV [10.03.2007] Advanced Digital Broadcast (www.adbglobal.com), wiodący dostawca systemów dla telewizji cyfrowej oraz rozwiązań software’owych dla telewizji interaktywnej ogłosił, iż hybrydowy dekoder high definition IPTV - ADB-3800TW, otrzymał nagrodę dla „Najlepszej Technlogii IPTV do użytku domowego” podczas „IPTV World Series Awards” (www.iptv-forum.com) w Londonie. Jest to już drugie wyróżnienie branżowe dla tego produktu zdobyte od czasu jego wprowadzenia na rynek w ubiegłym roku... (info)


Fantastycznie Zaokrąglona

Fantastycznie Zaokrąglona [10.03.2007] Fabulous Curves to nowa propozycja firmy Triumph International, która przeistoczy użytkowniczkę tej bielizny w Królową Nocy. Dyskretne hafty, wysoka jakość, wreszcie innowacyjne materiały zapewniają pożądany efekt i perfekcyjne dopasowanie. Kolekcja Faboluos Curves to idealna propozycja dla tych pań, które pragną podkreślić swoje ponętne kształty... (info)


7milowy wdraża SAP w Decora SA

7milowy wdraża SAP w Decora SA [10.03.2007] 7milowy sp. z o.o. wdraża system SAP w spółce giełdowej Decora SA. Wdrożenie obejmuje 9 firm grupy: 3 w Polsce oraz spółki w Czechach, Rosji, Chorwacji i Rumunii, a także na Litwie i Węgrzech... (info)


Ogrody zimowe

Ogrody zimowe [10.03.2007] Jeszcze kilka lat temu ogrody zimowe były luksusem, na który mogli pozwolić sobie nieliczni. Obecny rynek wymaga jednak od producentów stosowania rozwiązań i technologii, które zapewnią dotarcie do szerokiego grona odbiorców... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...