informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 10.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


XVI Finał WOŚP z Lublina w komputerach i komórkach pod specjalnym patronatem.

XVI Finał WOŚP z Lublina w komputerach i komórkach pod specjalnym patronatem. [10.01.2008] Wśród wielu planowanych relacji z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku, znajdą się również te dostępne przez Internet. Wyjątkowość relacji z Lublina polega na tym, że..... (info)

X Spotkanie Stowarzyszenia Kraków PR [10.01.2008] To będzie już 10. z kolei, a pierwsze w 2008 roku spotkanie krakowskiego środowiska PRowców. Zgodnie z nową formułą X spotkanie Kraków PR rozpocznie się o godz. 18.45 kwadransem ćwiczeń z networkingu – powitanie, integracja, wymiana wizytówek, informacji... (info)


Orkiestrowe After Party

Orkiestrowe After Party [10.01.2008] Stowarzyszenie „Inicjatywa ProGres” informuje, że w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (dnia 13 I 2008 roku) organizuje cykl imprez „After Party”... (info)


Panorama Firm znów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Panorama Firm znów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! [10.01.2008] „Finał z głową” to hasło XVI finału WOŚP, która tym razem zagra dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Już po raz trzeci z rzędu Panorama Firm wspiera fundację Jurka Owsiaka. Tym razem firma przygotowała specjalną mapę WOŚP dostępną pod adresem wosp.pf.pl.. (info)

Finezyjny finał akcji Data Solutions dla Primy [10.01.2008] O około 70% wzrosła sprzedaż kawy Prima Finezja podczas trwania programu motywacyjnego pod hasłem „Rozmowy z Finezją” w sklepach objętych akcją.W projekcie firmy Prima – Sara Lee Coffee & Tea zakończonym w grudniu 2007 roku..... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 10.01.2008 [10.01.2008] Kolejny dzień mocnej przeceny na GPW. Wczorajsze pozytywne zakończenie sesji na Wall Street spowodowało, że europejskie giełdy rozpoczęły dzień od wzrostów... (info)

Guitar Hero III tour 2008 [10.01.2008] Gitarowy pojedynek to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają na klientów centrum handlowo-rozrywkowego Blue City podczas imprezy promującej grę Guitar Hero III: Legends of Rock... (info)

Festiwal Produktow Regionalnych [10.01.2008] Festiwal Produktów Regionalnych triumfalnie wchodzi w kolejny rok. Tak jak do tej pory co miesiąc pod fontanną centrum handlowo-rozrywkowego Blue City swoje stoiska będą rozstawiali producenci zdroweji przepysznej żywności z całej Polski... (info)


X1 - cyfrowy system wideofonowy BPT

X1 - cyfrowy system wideofonowy BPT [10.01.2008] Artykuł prezentuje system wideofonowy X1 firmy BPT, wykorzystujący tylko dwie żyły przewodu do jednoczesnej transmisji sygnałów i zasilania odbiorników wideo... (info)

Wyjątkowe zakupy z młodymi projektantami. [10.01.2008] Podczas wieczoru, 14 grudnia br., w salonie Young Polish Designers Foundation podopieczni fundacji, młodzi projektanci, nie tylko promowali swoje karnawałowe modele, ale też doradzali stylistycznie zaproszonym gościom i klientom... (info)

Polpharma wybiera Oracle Business Intelligence [10.01.2008] Oracle Polska informuje, że Polpharma SA dokonała zakupu licencji rozwiązania Oracle Business Intelligence Enterprise Edition. Licencje dostarczył Prokom Software, partner Oracle... (info)

Matsushita Electric zmieni nazwę na Panasonic Corporation [10.01.2008] Firma Matsushita Electric Industries Co., właściciel m.in. marki Panasonic ogłosiła, że z dniem 1 października 2008 roku, zmieni nazwę na Panasonic Corporation. Spółka zunifikuje wszystkie swoje korporacyjne marki pod jedną marką Panasonic na całym świecie... (info)

Gazele Biznesu z Sagrą [10.01.2008] Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma SAGRA TECHNOLOGY SP. Z O.O. znalazła się w elitarnym gronie Gazel Biznesu 2007. Dziennik „Puls Biznesu” od 8 lat przeprowadza ranking „Gazele Biznesu”... (info)

Ośrodek Polana dla dorosłych dzieci alkoholików [10.01.2008] Już na przełomie stycznia i lutego 2008 w Ośrodku Polana ruszy kolejna zamknięta grupa terapeutyczna dla DDA – Dorosłych Dzieci Alkoholików. Terapia obejmie 25 spotkać trzygodzinnych i 2 spotkania pięciogodzinne i potrwa przez sześć kolejnych miesięcy... (info)

LegalnaBlondynka.pl dla przebojowych kobiet [10.01.2008] Nowa propozycja wydawnicza – LegalnaBlondynka.pl to portal dla przebojowych dziewczyn szukających informacji o nowych trendach w modzie i urodzie, poszukujących nowych inspiracji i porad. Czytelniczki serwisu to animatorki nowych stylów i upodobań... (info)

Lżejsza praca księgowego: KsH dla Windows w sprzedaży. [10.01.2008] Producent oprogramowania Varico wprowadził na rynek nowy produkt KsH dla Windows. Jest to program do przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych... (info)

Nomen omen, czyli marka dla opornych. [10.01.2008] „Nomen omen” po łacinie znaczy dosłownie „imię wróżba”. W czasach antycznych nadawano ludziom imiona wróżąc np. z układu planet. Działo się tak, ponieważ starożytni wierzyli, iż imię człowieka w dużej mierze determinuje jego charakter... (info)

Superbrands edukuje [10.01.2008] Superbrands Polska rozpoczyna dwa cykle wykładów otwartych, dotyczących zagadnień brandingu.Ze względu na duże zainteresowanie, jakim cieszyły się prowadzone w zeszłym roku wykłady, Superbrands Polska zadecydowała o ponownej organizacji spotkań... (info)


Twórcza swoboda, czyli wieloformatowe odtwarzanie Panasonic

Twórcza swoboda, czyli wieloformatowe odtwarzanie Panasonic [10.01.2008] Panasonic zaprezentował podczas targów CES 2008 trzy wieloformatowe odtwarzacze DVD – model stacjonarny do systemów kina domowego i dwa modele przenośne... (info)


Novizine – pismo o prasie firmowej

Novizine – pismo o prasie firmowej [10.01.2008] Tytuł „NOVIZINE” już trzy lata pojawia się na rynku prasowym. To jedyny periodyk branżowy, który pokazuje świat prasy firmowej w Polsce. Wydawcą magazynu jest Novimedia Custom Publishing... (info)


Marchewka z selerem dadzą zdrowia wiele!

Marchewka z selerem dadzą zdrowia wiele! [10.01.2008] Przed laty wierzono, że bulwa selera przynosi szczęście. Jest w tym źdźbło prawdy – prozdrowotne oddziaływanie tego warzywa pomoże nam długo cieszyć się dobrym zdrowiem, kondycją i urodą. Warto wiedzieć również o tym, że seler ma moc kojenia zszarganych nerwów –.. (info)


Rozpoznaj twarz w Full HD nową kamerą Panasonic

Rozpoznaj twarz w Full HD nową kamerą Panasonic [10.01.2008] Panasonic zaprezentował podczas targów CES 2008 w Las Vegas dwie nowe kamery 3CCD pełnej wysokiej rozdzielczości: HDC-HS9 oraz HDC-SD9, która jest najmniejszą i najlżejszą kamerą Full HD na karty SD na świecie – waży zaledwie 275 gramów*... (info)


Dobrana Para - Jednodniowy Sok Marchwiowo - Selerowy Ogrody Natury

Dobrana Para - Jednodniowy Sok Marchwiowo - Selerowy Ogrody Natury [10.01.2008] Początek roku to najlepsza pora na zmiany. Nasze postanowienia często dotyczą zdrowszego trybu życia i większej dbałości o siebie i najbliższych. Wspaniałym noworocznym prezentem dla ciała i duszy będzie..... (info)


Ekologiczny produkt - portmonetka gumnasbag

Ekologiczny produkt - portmonetka gumnasbag [10.01.2008] Gadżet reklamowy służący do reklamy firm i jednocześnie do ochrony środowiska dla tlących się jeszcze resztek papierosów i gum do żucia z nadrukiem logo,w różnych wzorach i kolorystyce.. (info)

Wzrasta użycie danych osobowych w trakcie rozwoju i testów nowych aplikacji [10.01.2008] Z badań Instytutu Ponemon realizowanych na zlecenie firmy Compuware wynika, iż w firmach wzrasta użycie danych osobowych podczas testowania i prac nad rozwojem nowych aplikacji. Praktyki takie stosowane są w przeważającej większości europejskich firm... (info)

Ultramobilne i wytrzymałe kamery Panasonic na karty SD [10.01.2008] Panasonic wprowadza na rynek dwie nowe kamery na karty SD/SDHC – modele SDR-S7 i SDR-SW20. Obie kamery są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą filmować na łódce, spływie kajakowym, plaży, wycieczce, imprezie, czy rodzinnym spacerze... (info)

Plazmowa rewolucja Panasonic na CES 2008 [10.01.2008] Panasonic zaprezentował prototypowe wyświetlacze plazmowe (PDP) wykorzystujące przełomowe technologie. Wśród modeli znalazł się m.in. ultrapłaski model o przekątnej 50 cali i grubości poniżej 1 cala... (info)

Panasonic na pokładzie z Google i YouTube! [10.01.2008] Podczas międzynarodowych targów CES 2008 Panasonic i YouTube ogłosili, że w wyniku nawiązania przez obie firmy współpracy telewidzowie uzyskają szybki i łatwy dostęp do milionów plików video z serwisu YouTube... (info)


Pierwsze kino domowe Blu-ray Panasonic

Pierwsze kino domowe Blu-ray Panasonic [10.01.2008] Panasonic poinformował o wprowadzeniu na rynek pierwszego systemu kina domowego, który posiada zintegrowany odtwarzacz płyt Blu-ray. Nowy system ma wbudowane gniazdo do kart pamięci SD oraz stację dokującą do iPoda... (info)


Największa plazma świata!

Największa plazma świata! [10.01.2008] Panasonic zaprezentował podczas targów CES 2008 największy na świecie ekran plazmowy o przekątnej 150 cali działający w wysokiej rozdzielczości. Ekran gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne będąc również przykładem zaawansowania technologicznego producenta... (info)


Grzejniki kanałowe Jaga

Grzejniki kanałowe Jaga [10.01.2008] Grzejniki kanałowe to znakomite rozwiązanie do pomieszczeń z dużymi przeszkleniami. Zamontowane w pobliżu drzwi tarasowych tworzą skuteczną barierę dla przenikającego przez szyby chłodu. Prekursorem w dziedzinie ogrzewania kanałowego jest firma Jaga... (info)

RuckZuck pod Tatrami [10.01.2008] Bukowina Tatrzańska to najmniejsza, ale prawdopodobnie najpiękniejsza miejscowość do której zawitał RuckZuck, największa w kraju sieć sprzedaży podłóg i drzwi... (info)


Nowość! Krzesło Evan- ergonomicznie i w dobrym stylu

Nowość! Krzesło Evan- ergonomicznie i w dobrym stylu [10.01.2008] Bóle kręgosłupa, napięcie mięśni, zmęczenie i brak wydajności - to skutki źle dobranych krzeseł, na których siedzimy przecież kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin dziennie... (info)

Zimowa Akademia Karate w Dąbrowie Górniczej [10.01.2008] 15 stycznia 2008 startuje Zimowa Akademia Karate organizowana przez Dąbrowski Klub Karate. Codziennie, w dąbrowskiej hali „Centrum” prowadzone będą specjalne treningi karate oraz zajęcia ogólnorozwojowe... (info)


Polacy powalczą w Dubaju

Polacy powalczą w Dubaju [10.01.2008] W najbliższych dniach reprezentant zespołu Fastline Racing Mariusz Miękoś wraz z czterema pozostałymi polskimi zawodnikami, po raz pierwszy w historii weźmie udział w 24-godzinnym wyścigu na torze w Dubaju... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...