informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

be2 – serwis matrymonialny ma nowego inwestora - INDEX VENTURES GROWTH FUND [09.12.2008] be2 - międzynarodowy serwis matrymonialny, oferujący program doboru partnerskiego na podstawie testu osobowości pozyskał nowego inwestora - Index Ventures Growth Fund... (info)


Nowa gra Gilfor’s Tales: premiera wersji open-beta. www.gilforstales.com

Nowa gra Gilfor’s Tales: premiera wersji open-beta. www.gilforstales.com [09.12.2008] Studio sodigital, autor nagrodzonej gry Arthic*, udostępnił wersję beta najnowszego produktu - gry Gilfor’s Tales. Ma przyciągnąć graczy atrakcyjną fabułą, realizmem i interaktywnością trójwymiarowych postaci, magią i bogactwem detali fantastycznego świata... (info)

Ruszyła nowa strona internetowa Agencji Aart Design www.aartdesign.com [09.12.2008] Nowe oblicze witryny oddaje dynamikę zmian i rozwoju, jakim podlega agencja, która w swej pracy stara się łączyć artystyczne spojrzenie na świat z użytkową formułą designu... (info)

Aastra Technologies rozszerza działalność w Europie [09.12.2008] W grudniu firma otwiera nowe biuro w Wiedniu, mające odpowiadać za rynki europejskie, między innymi za Polskę. Dodatkowo polscy partnerzy i klienci mogą już uzyskać wsparcie od bezpośredniego przedstawiciela firmy w Polsce... (info)


DB Schenker wprowadza nowe regularne usługi w przewozach towarów do Chin

DB Schenker wprowadza nowe regularne usługi w przewozach towarów do Chin [09.12.2008] Pierwszy Ekspres Transeuroazjatycki z Chin przybył do Hamburga po zaledwie 17 dniach. DB Schenker, dostawca usług transportowych i logistycznych wchodzący w skład Deutsche Bahn, wprowadza do swojej oferty regularne przewozy towarów koleją do Chin.. (info)


Dziedzictwo Chopina w Willi Decjusza

Dziedzictwo Chopina w Willi Decjusza [09.12.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza serdecznie zaprasza na kolejny koncert z cyklu Dziedzictwo Chopina, nawiązującego do wieczorów muzycznych, jakie organizowała w Willi Decjusza, jej dawna właścicielka - Księżna Marcelina Czartoryska.. (info)

Zdrowe fundusze [09.12.2008] Fundusze private equity dokonują inwestycji kapitałowych w spółki niepubliczne, tzn. takie, które nie są bezpośrednio narażone na koniunkturę giełdową. Mogą dać one niejednokrotnie bardzo wysokie stopy zwrotu... (info)

Trogid - nowy produkt MPlab [09.12.2008] Coraz więcej osób pracuje bez etatu, realizują projekty na zlecenie i są wynagradzani za ich wykonanie, bądź czas im poświęcony. Naprzeciw potrzebom takich właśnie freelancerów wyszedł MPlab tworząc internetową aplikację do zliczania czasu - Trogid... (info)

Unijne wsparcie i pakiet antykryzysowy ożywią polską gospodarkę [09.12.2008] Firmy związane z branżą nieruchomości komercyjnych mają co najmniej dwa powody do zadowolenia: unijny pakiet pomocowy dla Polski oraz antykryzysowy plan rządu Donalda Tuska... (info)


Najnowsza transakcja JARTOM - Grande nowym najemcą Ravak Polska

Najnowsza transakcja JARTOM - Grande nowym najemcą Ravak Polska [09.12.2008] Dzięki Agencji Jartom (www.jartom.pl) w Grodzisku Mazowieckim wynajęto dużą powierzchnię magazynowo-biurową. Właścicielem nieruchomości jest firma „Ravak Polska” (akcesoria łazienkowe). Najemcą zostało przedsiębiorstwo „GRANDE”działające w branży budowlanej... (info)


Recepta na lepszy biznes

Recepta na lepszy biznes [09.12.2008] Jakie znaczenie w interesach ma zapach? Czy wpływa na procesy decyzyjne, wyniki negocjacji albo zdobywanie potencjalnych kontrahentów? Okazuje się, że wykorzystywanie zapachów to coraz częstsza technika manipulacji niewerbalnej... (info)


Mama na przedświątecznych zakupach

Mama na przedświątecznych zakupach [09.12.2008] W tegorocznych przygotowaniach do świąt pomoże mamanazakupach.pl. Prezenty może nie są tym, co najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia, ale ich zakup bywa tym co najczęściej spędza nam sen z powiek... (info)

Sezon na zdrowie Limitowana seria soków Marwit [09.12.2008] Marwit pozwala zasmakować w każdej porze roku. Firma Marwit od kilku lat jest liderem w dziedzinie świeżo wyciskanych soków owocowych i warzywnych. Swoją ofertę stale wzbogaca o nowe smaki, w oparciu o oczekiwania i sugestie konsumentów... (info)

Weblin Gate otwiera awatarom Second Life® drogę do World Wide Web [09.12.2008] Awatary wymykają się w przestrzeń internetową! Weblin otwiera awatarom Second Life® drogę do Internetu. Dzieki „Weblin Gate“ można od tej pory serfować w internecie wraz z własnym awatarem Second Life®... (info)

„Jak pomóc innym, aby mogli pomóc sobie”- Poznańskie Warsztaty Dydaktyczne. [09.12.2008] W piątek 5 grudnia zakończyły się piętnaste już Warsztaty Dydaktyczne zorganizowane przez Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania. Z wielkopolskimi pedagogami spotkała się Wiesława Machalica; doświadczona psycholog i trenerka... (info)

Datera SA o usługach dodanych na konferencji Informedia [09.12.2008] W dniach 26-27 listopada 2008 r. w Warszawie miała miejsce konferencja na temat usług dodanych w branży telekomunikacyjnej i medialnej. Referat dotyczący usług w telefonii VoIP przedstawiła firma Datera SA... (info)


Wymiana powietrza w fachowym Stylu

Wymiana powietrza w fachowym Stylu [09.12.2008] W sezonie grzewczym, kiedy okna w naszych domach są szczelnie zamknięte, w pomieszczeniach panuje zaduch. Cieszące się nieustannym zaufaniem urządzenia firmy Dospel pomogą wyeliminować ten problem... (info)

Świąteczny aromat O’ccaffe [09.12.2008] Świąteczny czas Bożego Narodzenia szczególnie sprzyja rodzinnym bliskim spotkaniom i niekończącym się rozmowom. Wyjątkowy nastrój panujący przez te świąteczne, grudniowe dni łączy bliskie osoby gromadząc wszystkich wokół wspólnego stołu... (info)

Wystawa Medytujący umysł [09.12.2008] Od poniedziałku (8 grudnia 2008 r.) wrocławianie mogą oglądać wystawę „Medytujący umysł", przygotowaną przez Katedrę Antropologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Miasto Wrocław... (info)


Profesjonalnie wyświetlony obraz

Profesjonalnie wyświetlony obraz [09.12.2008] Sale konferencyjne, wykładowe i lekcyjne, a także biura - z myślą o wyświetlaniu multimediów w tych miejscach powstał nowy projektor Optomy - EX774N. Urządzenie wprowadził do oferty wyłączny dystrybutor Veracomp... (info)

Komentarz Expandera: Powszechna teoria o podwójnym dnie (9.12.2008) [09.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Coraz bardziej powszechna staje się teoria o tworzeniu się podwójnego dna na warszawskim parkiecie. O tej formacji wspominali nawet wczoraj..... (info)


Nowy, gęsty sok wielowarzywny Hortex

Nowy, gęsty sok wielowarzywny Hortex [09.12.2008] W listopadzie br. firma Hortex wprowadza na rynek kolejną smakowitą nowość - gęsty sok warzywny o smaku marchwi, pomidorów, papryki, buraków, selera i pietruszki... (info)

Czy komórki zwyciężą telefony stacjonarne? [09.12.2008] Komentarz Saverio Romeo, analityka Frost & Sullivan: W polskiej branży telekomunikacyjnej ścierają się rozbieżne trendy: otwartość rynku telekomunikacji mobilnej równoważy monopolistyczny charakter rynku telekomunikacji stacjonarnej... (info)


RAFAKO przyjazne środowisku

RAFAKO przyjazne środowisku [09.12.2008] Fabryka Kotłów RAFAKO S.A. z Raciborza została uhonorowana statuetką „Biały Węgiel”. Nagrodę przyznano „za aktywne uczestnictwo w unowocześnianiu oraz poprawę bezpieczeństwa i komfortu codziennego życia poprzez budowę przyjaznych środowisku źródeł energii”... (info)


Święta z Wawelem

Święta z Wawelem [09.12.2008] Okres Świąt Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, to czas słodkich prezentów, miłej rodzinnej atmosfery, czas pełen magii i zimowego nastroju. Na ten wyjątkowy okres Wawel przygotował specjalną linię produktów okazjonalnych... (info)

Dominika Telega w On Board PR [09.12.2008] Do zespołu konsultantów firmy doradczej On Board PR dołączyła Dominika Telega, która objęła stanowisko PR Consultant. W On Board PR będzie odpowiadała za realizację projektów w dziale Brand PR kierowanym przez Dorotę Ciszek... (info)


Shell Autokrata Tuning Show - interaktywny konkurs dla fanów tuningu -

Shell Autokrata Tuning Show - interaktywny konkurs dla fanów tuningu - [09.12.2008] Trwa interaktywny konkurs dla miłośników tuningu – Autokrata Tuning Show II. Do 20 grudnia 2008 roku na stronie www.shell.o2.pl można, za pomocą narzędzi dostępnych w wirtualnym garażu, stuningować jeden z trzech dostępnych modeli samochodów... (info)


Program „Pomóżmy razem” organizuje pokaz pracy ratowniczych psów lawinowych

Program „Pomóżmy razem” organizuje pokaz pracy ratowniczych psów lawinowych [09.12.2008] Organizatorzy programu „Pomóżmy razem” w ramach pokazania społeczeństwu zasług oraz roli psów ratowniczych w górach, zorganizowali w Karpaczu wyjątkowy pokaz, w którym czworonogi wspólnie ze swoimi przewodnikami szukali ofiar lawiny... (info)


MARKEN Systemy Antywirusowe sponsorem nagród w konkursie portalu Skąpiec.pl

MARKEN Systemy Antywirusowe sponsorem nagród w konkursie portalu Skąpiec.pl [09.12.2008] Zorganizowany przez portal Skąpiec.pl konkurs "Epidemia skąpstwa" rozpoczął się 24 listopada 2008r. i będzie trwał do 31 grudnia 2008r. Jednym z fundatorów nagród jest MARKEN Systemy Antywirusowe... (info)


Oryginalny prezent na gwiazdkę

Oryginalny prezent na gwiazdkę [09.12.2008] Szeroka oferta różnego rodzaju zestawów kosmetycznych, biżuterii czy bielizny to kuszące pomysły na świąteczny podarunek. Kuszące, bo sprawdzone. Niemniej ciekawą propozycją może się jednak okazać prezent nietypowy….. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...