informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Enbio Technology wdraża z Bonair SA [09.10.2008] W pierwszym tygodniu października bieżącego roku firma Bonair SA podpisała umowę z Enbio Technology Sp. z o.o. na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX 4.0... (info)

Mazowsze i Dolny Śląsk budują obiekty – raport TAI [09.10.2008] TAI opracowała raport, w którym przeanalizowano inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w III kwartale 2008 roku. Wynika z niego, iż połowa ogłoszonych planów inwestycyjnych dotyczy branży budowlana – obiekty... (info)


Ponad 3,5 mld dolarów zysków dzięki produktom Avida

Ponad 3,5 mld dolarów zysków dzięki produktom Avida [09.10.2008] Najbardziej dochodowe produkcje filmowe tego lata powstały dzięki systemom montażowym marki Avid. Tylko w Stanach Zjednoczonych filmy wyprodukowane przy wykorzystaniu przynajmniej jednego produktu z marek Avid® zarobiły ponad 3,68 miliardów dolarów... (info)

Złoto kontra stopy [09.10.2008] Dzień wczorajszy upłynął w znacznej części pod znakiem gorączki złota, którego cena śmiało przebiła granicę 900 dolarów. Stało się tak w obliczu poluzowania polityki monetarnej przez najbardziej znaczące banki centralne... (info)


Agrobex buduje nadwarciańskie mieszkania

Agrobex buduje nadwarciańskie mieszkania [09.10.2008] Poznańska spółka Agrobex rozpoczyna budowę nowego budynku mieszkalnego w stolicy Wielkopolski. Nowoczesny i lekki obiekt stanie na poznańskim Dębcu nieopodal Warty... (info)

Wszystko o rozwiązaniach IT dla handlu [09.10.2008] W październiku, w specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, użytkownicy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami informatycznymi dla firm z sektora handlu... (info)


Produkty LINKSYS będą projektowane w Danii

Produkty LINKSYS będą projektowane w Danii [09.10.2008] Zadaniem nowego centrum projektowego Linksys będzie opracowanie oryginalnego wzornictwa dla nowej gamy produktów sieciowych do użytku domowego oraz przeprowadzanie badań nad preferencjami konsumentów.. (info)


Statek kosmiczny w Brnie

Statek kosmiczny w Brnie [09.10.2008] W Brnie znajduje się jeden z najciekawszych architektonicznie portów lotniczych Europy. Budynek nie mógłby powstać bez zastosowania nowatorskich rozwiązań z aluminium firmy Reynaers, wiodącego europejskiego dostawcy wysokiej klasy systemów aluminiowych... (info)

Historia i plany Brother w Polsce [09.10.2008] Brother najszybciej rozwijająca się marka wśród drukarek wielofunkcyjnych. Od 2006 sprzedaż firmy wzrasta, a w 2008 zajmuje już 3 miejsce na rynku wielofunkcyjnych drukarek atramentowych i laserowych... (info)


FC Barcelona gościem Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego

FC Barcelona gościem Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego [09.10.2008] Sofia Moya z FC Barcelona będzie gościem specjalnym Międzynarodowej Konferencji VII Dni Marketingu Sportowego, która odbędzie się 6-7 listopada 2008 r. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie... (info)


Jesienne wieczory w otoczeniu kolorów Dekoral

Jesienne wieczory w otoczeniu kolorów Dekoral [09.10.2008] Jesień co roku urzeka nas bogactwem barw. Niezwykłe zestawienia kolorów mogą zainspirować do poszukiwania własnych rozwiązań przy projektowaniu wnętrz... (info)


Luksus na polu golfowym - rusza przedsprzedaż Sierra Ivory Apartments

Luksus na polu golfowym - rusza przedsprzedaż Sierra Ivory Apartments [09.10.2008] Już teraz marzenia o komfortowym życiu w prestiżowym i luksusowym otoczeniu pola golfowego stają się rzeczywistością. Spółka developerska TS Invest S.A. uruchomiła przedsprzedaż Sierra Ivory Apartments... (info)


Jesienne wypieki z papierem do pieczenia Stella pack

Jesienne wypieki z papierem do pieczenia Stella pack [09.10.2008] Jesień to czas pieczenia ciast z owocami. Jak sprawić, aby ciasto nie przywierało do blachy, nie przypalało się, a po wyjęciu z piekarnika nie traciło świeżości? Papier do pieczenia Stella pack pomoże każdej gospodyni zachwycić gości jesiennymi przysmakami... (info)


Kopernik z WLAN-em od Meru

Kopernik z WLAN-em od Meru [09.10.2008] Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu może pochwalić się najnowocześniejszą siecią bezprzewodową spośród wszystkich polskich uczelni wyższych... (info)

Komentarz Expandera: Potrzeba faktów, nie nadziei (9.10.2008) [09.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Zniżka WIG na wczorajszej sesji o 1,5% mogła zostać odczytana jako korzystny wynik, po tym, jak paniczna wyprzedaż przetoczyła się wczoraj przez rynki azjatyckie i europejskie... (info)

SGI Baltis na Targach Nieruchomości i Inwestycji w Szczecinie [09.10.2008] Firma budowlana SGI Baltis, specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań, wzięła udział w XII Zachodniopomorskich Targach Nieruchomości i Inwestycji, które odbyły się w dniach 4-5 października w Szczecinie... (info)

NetArch dla Citroën Kraków [09.10.2008] Agencja Interaktywna NetArch została wybrana przez CITROËN KRAKÓW Wielicka sp. z o.o. do przeprowadzenia kampanii promocyjnej w Internecie. Bezpośrednim celem przygotowanej kampanii jest zwiększenie ilości odwiedzin serwisu... (info)

FagorMastercook wdraża Oracle E-Business Suite [09.10.2008] Oracle Polska informuje, że w firmie FagorMastercook SA zakończył się podstawowy etap wdrożenia systemu Oracle E-Business Suite (EBS). Planowane zakończenie wszystkich prac wdrożeniowych, to koniec lutego 2009 roku... (info)


Spokojny sen Twojego dziecka

Spokojny sen Twojego dziecka [09.10.2008] Każdy dzień dostarcza Twojemu dziecku wielu wrażeń. Poznaje świat, uczy się i zdobywa nowe doświadczenia. Sen jest dla niego wytchnieniem, pozwala odpocząć i zregenerować siły. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...