informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Brokerzy ubezpieczeniowi dzwonią przez IP

Brokerzy ubezpieczeniowi dzwonią przez IP [09.10.2007] BIK Brokers z Gdańska wdrożył nowoczesny system call center w technologii IP. Cała inwestycja została zrealizowana przez gdyńską spółkę MASTER TELECOM, świadczącą kompleksowe usługi wdrożeniowe i szkoleniowe w zakresie rozwiązań telefonii IP... (info)


Tanie linie w portalu Loty24.pl

Tanie linie w portalu Loty24.pl [09.10.2007] Serwis Loty24.pl poszerza ofertę sprzedaży biletów lotniczych online o 90 tanich przewoźników. Firma TravelPolska, właściciel portalu, uruchamia także program afiliacyjny dla biur podróży, a wymagającym klientom proponuje wynajem awionetek... (info)


Extreme Networks przedstawił nowe przełączniki, narzędzia i usługi sieciowe

Extreme Networks przedstawił nowe przełączniki, narzędzia i usługi sieciowe [09.10.2007] Extreme Networks przedstawił nowe przełączniki brzegowe z serii Summit. To pierwsze platformy z otwartym systemem operacyjnym w cenie poniżej 1000 USD... (info)


Kolejne wyróżnienie dla produktów NICE Polska

Kolejne wyróżnienie dla produktów NICE Polska [09.10.2007] Siłownik roletowy To-Max z oferty Nice Polska został wyróżniony w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2008” organizowanym przez Redakcję Poradnika Budowlanego "Mój Dom"... (info)


System NICE OPERA – rewolucja w zarządzaniu automatyką domową

System NICE OPERA – rewolucja w zarządzaniu automatyką domową [09.10.2007] W ofercie Nice Polska dostępne są już pierwsze modele urządzeń nowego systemu do nadzoru automatyki – NICE OPERA, najbardziej innowacyjnego rozwiązania w branży automatyki domowej... (info)

RACJA Polskiej Lewicy zaprasza na Demonstrację Antywojenną [09.10.2007] RACJA Polskiej Lewicy w dniu 13 października 2007 roku, o godzinie 13 na placu Defilad w Warszawie weźmie udział w Demonstracji Antywojennej organizowanej przez Inicjatywę „Stop Wojnie”.. (info)


Dla wymagających BenQ wprowadza nowa linię monitorów LCD z serii „G”

Dla wymagających BenQ wprowadza nowa linię monitorów LCD z serii „G” [09.10.2007] Nowa rodzina 5 ms monitorów serii „G” z technologią Senseye+Photo, oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność dla odbiorców domowych i biznesu. W Polsce są już dwa pierwsze modele – 19” panoramiczny G900WA oraz 17” G700... (info)


Firma Ekert Nails zaprasza na Targi Kosmetyczno Solaryjne

Firma Ekert Nails zaprasza na Targi Kosmetyczno Solaryjne [09.10.2007] Targi Salon Jesień 2007 odbędą się 13 i 14 października 2007r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w godz. 10:00 - 18:00 Firma Ekert Nails pragnie zaprosić do odwiedzenia swoich stoisk na Targach... (info)


Eksperci na budowie

Eksperci na budowie [09.10.2007] Budowa domu to często największe przedsięwzięcie w naszym życiu. Większość inwestorów nie ma praktycznej wiedzy o budowie domu i musi zaufać specjalistom, którzy realizują i nadzorują kolejne etapy jego budowy... (info)

Bezpieczny przegląd przed zimą [09.10.2007] Nawet najlepsze auto potrzebuje przeglądu przed zimą. Bez względu na to, jak dobrym jesteś kierowcą i jak pewnie czujesz się na drodze, powinieneś zafundować swojemu przyjacielowi na czterech kołach kontrolną wizytę u samochodowego „lekarza”... (info)


Pracownik po czesku

Pracownik po czesku [09.10.2007] Job Impulse, agencja pośrednictwa pracy, posiadająca biura w największych polskich miastach, zdecydowała się na podbój rynku czeskiego. Nowa siedziba firmy powstała właśnie w miejscowości Liberec i jest pierwszą z kilku planowanych... (info)

Katalog nowości 2007 od Elesa+Ganter [09.10.2007] Firma Elesa+Ganter Polska opublikowała najnowszą aktualizację katalogu oferowanych przez siebie produktów. Opracowanie "Elesa+Ganter Nowości 2007" stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty.. (info)

System od Codec obejmie 600 oddziałów PKO BP [09.10.2007] Informatyczna firma Codec Systems rozszerza zasięg centralnego systemu do controllingu w banku PKO BP. Poza centralą system MPC obsługiwać będzie 600 oddziałów banku. W przyszłym roku system obsłuży ponad tysiąc oddziałów... (info)

SECURIO - zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki [09.10.2007] Nowa linia niszczarek SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługii niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy... (info)

Gruner + Jahr decyduje się na update CRM [09.10.2007] Gruner+Jahr Polska – wydawca m.in. takich tytułów jak „Gala” i „Claudia”– podjął decyzję o wyborze rozwiązania CRM update.seven firmy update CRM S.A.. Wersja branżowa systemu CRM dla Mediów zostanie wdrożona w działach sprzedaży i marketingu G+J... (info)


Nowa płyta Michała Bajora w sprzedaży już od 15 X 2007!

Nowa płyta Michała Bajora w sprzedaży już od 15 X 2007! [09.10.2007] Inna Bajka to, jak mówi sam artysta, „Zwieńczenie ostatnich muzycznych zainteresowań”, najnowsza płyta Michała Bajora to piętnasta, a więc jubileuszowa płyta..... (info)


Renowacja komputera.

Renowacja komputera. [09.10.2007] W ofercie firmy Megabajt znalazły miejsce głośniki komputerowe o wdzięcznej nazwie Tracer Macarena. Nowoczesny design oraz najnowsze rozwiązanie technologiczne tworzą wspólnie zgrany duet na biurku... (info)

Polycom HDX 4000 pierwszy osobisty system wideokonferencyjny High Definition [09.10.2007] Veracomp wprowadza nowe systemy wideokonferencyjne Polycom z serii HDX 4000. To rozwiązania typu ’wszystko w jednym’, które umożliwiają równoczesną transmisję danych, głosu i obrazu w wysokiej rozdzielczości... (info)

Raport z rynku – Lokale handlowo - usługowe w Krakowie. [09.10.2007] Postępujący proces globalizacji i integracji europejskiej oraz wysoki wzrost gospodarczy w ostatnich latach, powodują zwiększony popyt na powierzchnie handlowo-usługowe w największych polskich metropoliach... (info)

Kolejne podwyżki w branży recyklingu [09.10.2007] Po raz kolejny rynek recyklingowy zarzuca nas podwyżkami. Tym razem wzrosły ceny za dokumentację potwierdzającą recykling. Żeby otrzymać odpowiedni dokument, trzeba będzie zapłacić więcej... (info)


Biuro Nieruchomości PÓŁNOC - ekspansja na kolejne regiony Polski.

Biuro Nieruchomości PÓŁNOC - ekspansja na kolejne regiony Polski. [09.10.2007] Przy okazji planowanego debiutu na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, PÓŁNOC Nieruchomości S.A. wiele razy przedstawiała strategie rozwoju firmy na dalsze lata działalności... (info)


Jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie.

Jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie. [09.10.2007] We wrześniu 2007 roku produkcja firmy TARCZYŃSKI S.A. została przeniesiona do nowowybudowanego zakładu mieszczącego się w Ujeźdźcu Małym. Jest to jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie... (info)

Inwestycje w branży wędliniarskiej [09.10.2007] Jedna z czołowych firm branży wędliniarskiej zmieniła siedzibę. We wrześniu 2007 produkcja firmy TARCZYŃSKI S.A. została przeniesiona do nowowybudowanego zakładu w Ujeźdźcu Małym. Jest to jeden z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Europie... (info)


Bieszczadzki Puchar Paralotniowy 2007 - zakończony

Bieszczadzki Puchar Paralotniowy 2007 - zakończony [09.10.2007] Po 183 dniach, 30 września zakończył się Bieszczadzki Puchar Paralotniowy. Udział w zawodach zgłosiło 66 pilotów paralotniowych z całego kraju. Jednak tylko ci piloci, którzy zdołali osiągnąć wymagany dst. byli klasyfikowani... (info)

Precyzja i wygoda bindowania z ACCO Polska, czyli Flow Line Pro [09.10.2007] ACCO Polska, jeden z największych producentów i dystrybutorów sprzętu biurowego, wprowadza do swojej oferty nowe typy bindownic marki GBC ze znaną już z technologią FlowLine Pro... (info)


Bliskie spotkania z… Farmacolem

Bliskie spotkania z… Farmacolem [09.10.2007] Od 25 do 28 września trwał w Katowicach, pod honorowym patronatem Ministra Zdrowia prof. Zbigniewa Religi, XX Zjazd Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...